Obozy jeździeckie

Rozglądam się za obozem jeździeckim na lato 2015. Woj, podlaskie, mazowieckie, warmińsko- mazurskie, lubelskie. Szukam obozu o profilu sportowym, na dwa tygodnie.
Wymagania:
-dwa treningi dziennie
-profil sportowy
-dobrze zrobione konie, dobra kadra instruktorska
-ładne, czyste pokoje
-hala
-cena do 2 tysiecy złotych (fajnie by było, ale może być troszkę drożej)
Czy możecie polecić jakiś obóz spełniający te kryteria?  :kwiatek:
Rozglądam się za obozem jeździeckim na lato 2015. Woj, podlaskie, mazowieckie, warmińsko- mazurskie, lubelskie. Szukam obozu o profilu sportowym, na dwa tygodnie.
Wymagania:
-dwa treningi dziennie
-profil sportowy
-dobrze zrobione konie, dobra kadra instruktorska
-ładne, czyste pokoje
-hala
-cena do 2 tysiecy złotych (fajnie by było, ale może być troszkę drożej)
Czy możecie polecić jakiś obóz spełniający te kryteria?  :kwiatek:

Patrzyłaś stronkę www.zarnowo.pl?
Byłam tam...
Asiulla Tak, byłam tam dwa razy i nie jestem zadowolona.
Jak oceniacie obozy w Annopolu?
Asiulla Tak, byłam tam dwa razy i nie jestem zadowolona.

Można znać powody?Chciała się kiedyś wybrać...a inni zachwalają,a inni nie i nie wiem czy jechać, rozważam też,by pojechać na obóz w Stajni Tradycja w Uchowie.
Asiulla poszło pw
Mam nietypowe pytanie - czy był ktoś z Was na obozie jako pomoc intlstruktora, lub ktoś w tym stylu?
Dama ja co roku jestem, jak masz pytanka to napisz 🙂
Dama, można powiedzieć, że ja 🙂 pytaj śmiało!
Dama ja ostatnie cztery sezony wakacyjne + wcześniej trzy w podobnej roli, ale na półkoloniach 😉
Czy ktoś był na obozie w Białym Borze i może dać opinie? 🙂
Znacie coś ciekawego na tydzień podczas wakacji w okolicach Poznania lub Kalisza? Dla osób na poziomie BOJ, 2 jazdy dziennie, fajne, porządnie zrobione konie i instruktorzy, którzy potrafią dużo przekazać.
Cena ok. 1000 zł w dół.
o ferie chodzi?
To Gutow. Za tydzien ferii cena ok 750, dwie jazdy dziennie. Male grupy (a raczej malenkie w ferie). No i to jest jakies 25 minut od Kalisza.
Ale czy tam jest fajnie to juz wzgledna kwestia 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 grudnia 2014 20:34
Nie koniecznie obozy bo typowych nie robimy, ale na pobyt w czasie ferii zapraszamy na www.l5r.pl


więcej inf.priv ;-)
Zapomniałam się określić - chodzi mi o wakacje.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 grudnia 2014 21:04
Szukam obozów na lato
- z możliwością zdania BOJ
- gdzie przyjmą kogoś 18+
- najchętniej tygodniowych
- w miarę blisko Warszawy

Istnieje coś takiego? 👀 Szukam i szukam ale albo daleko, albo do 18 lat
Poleca ktoś jakiś obóz z własnym koniem na ślasku lub okolicach do 1800 zł ?  :kwiatek:
Szukam dobrego ośrodka na ferie zimowe.
Cena za tydzień: nieprzekraczająca 1 000 zł.
Biorę pod uwagę ośrodki, które mają 2 godziny jazdy dziennie.
Może to być półkolonia (województwo pomorskie).
Poziom innych uczestników minimum BOJ (nie chciałabym, żeby ośrodek prowadził turnus dla jeżdżących i dopiero zaczynających [lonża] w tym samym czasie, chyba, że jest podział na grupy)
Polecicie jakiś obóz sportowy (wakacje) w kuj.-pom. i okolicach? Wymagania:
- można przyjechać z własnym koniem,
- hala,
- dobry trener, który dużo nauczy (zwłaszcza w kierunku ujeżdżenia),
- miła atmosfera,
- ciekawe zajęcia poza jazdami.

Był ktoś ze swoim koniem w Grodnie Dwór?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 stycznia 2015 21:19
Szukam dobrego ośrodka na ferie zimowe.
Cena za tydzień: nieprzekraczająca 1 000 zł.
Biorę pod uwagę ośrodki, które mają 2 godziny jazdy dziennie.
Może to być półkolonia (województwo pomorskie).
Poziom innych uczestników minimum BOJ (nie chciałabym, żeby ośrodek prowadził turnus dla jeżdżących i dopiero zaczynających [lonża] w tym samym czasie, chyba, że jest podział na grupy)


Może http://stajniajasminum.pl/jazdakonna/zimowisko-w-jasminum/
Grupy małe, dobrane poziomem, zawsze można spytać dzwoniąc jaki będzie poziom osób już zapisanych żeby wiedzieć czy się uzbiera grupa na twoim poziomie, fajna atmosfera, doświadczone instruktorki z dużą wiedzą
Misskiedis Mają tam halę?
Trochę daleko :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 stycznia 2015 21:39
Nie ma hali niestety
1.
Co byście mogli polecić na te ferie zimowe?
Poszukuję obozu sportowego- ujeżdżeniowego, dla jeźdzca klasy N, ważne aby konie były sportowe, a nie z bardzo ambitnej rekreacji. Także aby trenerzy mądrze gadali, umieli przekazać informacje, poprawili dosiad i ogólnie czegoś jeszcze nauczyli. Treningi w grupach 2-osobowych, max 4-osobowych, a także jazdy indywidualne. Przedział wiekowy raczej od 15/17 i w górę.

2.
Co sądzicie, jakie macie opinie na temat Pegazu Dziemiany i KJ Lewada? Gdybyście mieli porównać to który lepszy pod w/w wymaganiami?
Czy konie GP faktycznie są udostępniane do nauki? Czy one w ogóle są na takim poziomie wytrenowane?(ktoś zarzucał, że wcale takich koni tam nie ma).
Ogółem, na którym więcej można się dowiedzieć i potrenować?
Up, nikt nic?
Ja od siebie mogę polecić Stobno 🙂 ale to nie ujeżdżeniowe. W Polsce nie ma żadnych dobrych obozów ujeżdżeniowych.
hellgirl to zależy na jakim poziomie. 😉 Na takim jak Galle szuka, to owszem, nie ma. Ale na niższym, bardziej kwalifikującym się pod "bardziej ambitną rekreację" to są, chociażby Czarne Błoto.
julka177 na ambitną rekreację to można pojechać wszędzie, chodzi mi o taką stajnię z porządnymi końmi, treningami i nastawieniem stricte ujeżdżeniowym.
Chociaż teraz myślę, że jest taka stajnia. Karolina Wajda ze swoimi andaluzami robią stricte dresaż na obozach w Głuchach 🙂
Hellgirl nie zgodzę się, że na ambitną rekreację można pojechać wszędzie. W większości, na obozach jeździ się w grupach, zastępach, co najmniej w 4 osoby aczkolwiek szczególnie latem nie ma co liczyć na takie grupy, kiedy masa ludzi na taki obóz jedzie. Pewnie, zdarzają się miejsca gdzie nie ma masówki, instruktorzy uczą dobrze i nie jeździ się koniach-trupach, ale to nie jest "wszędzie". 😉
Ja pisałam o Czarnym Błocie, gdzie na turnusie jest max 8 osób i jeździ się tylko indywidualnie. Jazdy są właśnie bardziej nastawione na ujeżdżenie.
a dlaczego nie Lewada? mozna bez problemu wykupic jazdy z Zaneta Skowronska.
Przepraszam, że się wtrącę, ale ile kosztuje turnus w Czarnym Błocie?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się