Howrse gra :)

Haffek, ja mam! 🙂
Libeerte pisz do gracza Maremi
Haffek też mogę dać 😉
Koka, wystawiłam Ci piętę - mam ich sporo i nie używam 😉
[s]chciałam kupić konia i przez przypadek wcisnłeam zamiast ok to "nie pokazuj więcej okien dialogowych na tej stronie " i nie moge teraz wcale kupować koni, jak to przywrócić ??[/s]          już się naprawiło
Libeerte dzięki 🙂 może coś potrzebujesz ?


wabankowa, mogę odsprzedać klepsydrę. ale jedną, za jeden kupon bo za tyle kupiłam..
A teraz chodzą dużo drożej bo susza z nimi..


Czy ktoś się bierze za hodowlę lipców ?
Osobiście zaczynam sobie dla siebie je hodować, na razie na małym poziomie blup bo przecież teraz walka o miejsce w rankingu jest z pg więc na spokojnie.
A jak ta afera opadnie to będzie można normalnie blupować.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 10:43
Da się teraz powiększyć boks? Czy trzeba kupić już większy? 🤔 Bo nie mogę znaleźć opcji powiększenia już posiadanego boksu.

Potrzebuję jeszcze jednego konia z UM powyżej 1800(a najlepiej jakąś umiejętnością bliską najwyższej 😉 ) do ośrodka, mógłby ktoś się zarejestrować? :kwiatek: Ośrodek o nazwie ' Stajnia "Flash" ' 🙂
wstawiłam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 10:59
Dzięki :kwiatek: Nie chcesz przedłużyć? 😉
Proszę Cię bardzo.  😉

zerknij jeszcze raz - powinnaś być zadowolona.
Przepraszam, że wczoraj nie klikałam i dzisiaj pewnie też nie będę mogła, ale święta to święta 😉
TheWunia no trudno 😉 pewnie i tak wszyscy kochamy Cię za to  😁 Teraz mnie nie będzie w domu bo jadę w gości więc pewnie też będę rzadziej wchodzić.
jakby ktoś coś chciał to wystawiłam 5 żywioł na wymiany bezpośrednie za 300 000 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 13:26
Dar dzięki wielkie, wystawiłam Ci prezent :kwiatek:
Mógłby mi ktoś przetrzymać 1 000 000 equus 🙂?  :kwiatek: konto milenchen24 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 14:09
Wystawiony koń 😉
[s]Ma ktoś może Upominek Hestii na sprzedaż?[/s]

Nieaktualne, właśnie dostałam bana na miesiac  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 grudnia 2014 16:04
Ma ktoś zbędne owijki, nauszniki i czapraki? Chętnie przyjmę na konto: Torqoise

Kayri, Mam 2 upominki hestii.

🙂
Notarialna, dodałam do znajomych 😉
Kayri, i ja mam upominek więc się odzywaj na przyszłość 😉
A za co dostałaś bana ?

CzarownicaSa, za prezent bardzo dziękuję. jeśli będziesz jeszcze chciała to przypomnij mi, żebym przedłużyła przed końcem pobytu. tylko tak ze dwa dni wcześniej przypomnij bo naprawdę rzadko używam koni w howrse.  😉
Może za miesiąc kupię 🙂
Za multikonto... Przyznaję się bez bicia, że ban uzasadniony. Chyba z 4 kontami przesadziłam.  😵
No ale jak to sprawdzili ?
Chyba Cię ktoś jednak musiał podkablować bo ja mam dwa i spokój, nigdzie nie piszę nazwy drugiego konta, ani tu na forum ani na howrse.
A jak już to tylko na PW na re-volcie 😉
Wątpie by ktoś podkablował... Jedyne co robiłam, to przesyłałam sobie rzeczy z jednego na drugie. Mogli takie coś wykryć?
Po IP chyba to całkiem możliwe (IP + przesyłanie sobie przedmiotów), ale nie jestem pewna
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 grudnia 2014 20:41
Podobno multikonta nie można zgłaszać, gdzieś na forum howrse pisali, że wyświetla się komunikat, że mają sposób wykrywania.
W mojej hodowli są mama i córka i jedna miała bana niby za multikonto  🙄
Trudno. Pierwszy ban... Dobrze, że koleżanka pożyczyła mi swoje stare konto to teraz na nim działam.
a można się odwoływać jakoś w przypadku kiedy to są 2 inne osoby korzystające z jednego konta?

Cierpienie wygrałaś gre, co teraz ? 😉



biorę prezent z ostatniej planszy i idę na inne pozbierać co zostawiłam
Ooo, widzę, ze sporo revoltowiczów gra, jeśli ma ktoś ochotę dodawajcie mnie do znajomych mój nick to ApplePie
Co do samej gry, ostatnio się odcinam ale nadal loguje się chociażby dla tego stażu, chociaż teraz dosyć poważnie wzięłam się za plansze. Mam lodowy labirynt i dopiero pierwszy klucz. Liczę, że dam radę ugrać coś😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się