Stajnie Świętokrzyskie

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 listopada 2014 18:59
ja to niestety rozumiem;/
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 listopada 2014 20:10
a mamy jakiegoś fajnego fotografa końskiego w okolicach gm Bliżyn? 🙂
ja robię ale w końskich tematach nie siedze za bardzo (nie mam długiej lufy 😉) http://szuwar.deviantart.com/gallery/?offset=0
Szuwar świetne zdjecia!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 listopada 2014 20:24
Szuwar masz oko!

Może kiedyś będziesz miała ochotę i wpadniesz w jakiś dzień na ranczo?
Wykorzystam Cię lekko🙂
dzięki  🙂
wpadnę tylko jestem przed obroną więc z czasem na przyjemności kiepsko do lutego  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 listopada 2014 20:47
No to po lutym (powodzenia na obronie🙂


Chyba, że jakąś chwilą kiedyś zadysponujesz- to daj znać)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 grudnia 2014 08:03
Nasza stajnia prowadzi nabór do Klubu Jeździeckiego, zapraszam wszystkich chcących się rozwijać na jazdy próbne🙂


Mroczków, gm.Bliżyn

wiecej inf priv lub 606774707
Katharina   "Be patient and trust in the process"
13 grudnia 2014 22:26
derby   taki klasyk z krwi i kości jak ja, jeżdżący w kulbace (ale klasycznie  😁 , bo inaczej nie umiem) ze dwa razy też może się zapisać na trening westowy?  🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
14 grudnia 2014 07:15
Oczywiście, że moze;d
Katharina   "Be patient and trust in the process"
14 grudnia 2014 07:49
No to super, marzy mi się taki prawdziwy trening westowy więc jak tylko się uporam z obroną to w nagrodę zafunduje sobie .....  🏇  😜
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
14 grudnia 2014 07:53
Jakbyś miała chęć to prawdopodobnie będzie u nas Gyula po nowym roku i kurs masażowy- zapraszam🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
14 grudnia 2014 07:57
Wezmę to pod uwagę  🙂

Katharina jeżdżę klasycznie oraz west (w weście wychowana), prowadzę też dorywczo konsultacje westowe jakbyś była chętna na współpracę to zapraszam na priv  🙂 Nieskromnie przyznam że w tym roku moja podopieczna wygrała traila w Mroczkowie na trzylatku 🙂
Jeśli chodzi o treningi na zrobionych koniach to polecam BB ranch tam znajdziesz odpowiedniego człowieka. I od nas chyba najprostsza droga. 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
14 grudnia 2014 11:46
szuwar jednak kawałek jest, jak zacznę zarabiać to się tam na pewno wybiorę  🏇  😁 Leci pw
dorrrin   Jak chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie.
10 stycznia 2015 15:42
Witam🙂 Widzę że się mały off top zrobił, a ja mam do was, bardziej zorientowanych ode mnie, pytanie!
Szukam w Kielcach i najbliższej okolicy jakiejś dobrej stajni z treningami ujeżdżeniowymi. Znalazłam Stangret i Bilczę z tych bliższych. Pytanie do Was - co możecie powiedzieć o tych stajniach? Dzwoniłam, orientowałam się w cenach i terminach, lecz interesuje mnie atmosfera tam panująca, że tak to nazwę "jakość" koni, podejście instruktorów, no i czy opłaca się na trening wybrać. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje!  :kwiatek:
Pozdrawiam 🙂
derby czy będzie jakieś info o wizycie Gyuli i kursie masażu? z kim ten kurs?  :kwiatek:
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
10 stycznia 2015 16:34
Witam🙂 Widzę że się mały off top zrobił, a ja mam do was, bardziej zorientowanych ode mnie, pytanie!
Szukam w Kielcach i najbliższej okolicy jakiejś dobrej stajni z treningami ujeżdżeniowymi. Znalazłam Stangret i Bilczę z tych bliższych. Pytanie do Was - co możecie powiedzieć o tych stajniach? Dzwoniłam, orientowałam się w cenach i terminach, lecz interesuje mnie atmosfera tam panująca, że tak to nazwę "jakość" koni, podejście instruktorów, no i czy opłaca się na trening wybrać. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje!  :kwiatek:
Pozdrawiam 🙂
\
Jak dla mnie powinnaś udać się do Sarapaty 😉
dorrrin   Jak chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie.
10 stycznia 2015 17:43
Nie wyszło mi cytowanie, więc:

Sepia, a możesz powiedzieć mi coś więcej? To stajnia czy instruktor? Gdzie on udziela treningów/gdzie to jest, coś niecoś o nim, tym miejscu, koszt? Zaznaczam że jestem studentem więc jestem ograniczona finansowo :p 
dorrrin http://www.brzezinki.com.pl/ też uważam że najprędzej do p. Sarapaty.
dorrrin   Jak chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie.
10 stycznia 2015 20:02
Dzięki za linka, a powiedzcie co jest nie tak z tymi stajniami które wymieniłam? Jak nie tu to priv poproszę 🙂 Nie chciałabym tracić pieniędzy i czasu na trening jeśli nic mi on nie da.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 stycznia 2015 21:12
Niestety z Gyula nam nie wyszło, za mało osób było i nawet w Łodzi odwołali.
Za tydzień ponad przyjeżdża do Nas Monika Tołkacz wymasować koniska.
Po tym zobaczymy czy robić kurs dalej czy to co Monika nam zrobi będzie ok.


Ale możliwe, że pomyślimy bo są prawdopodobnie osoby chętne 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 stycznia 2015 11:46
derby czy będzie jakieś info o wizycie Gyuli i kursie masażu? z kim ten kurs?  :kwiatek:



2-dniowy kurs masażu będzie w marcu, pierwsza połowa miesiąca, data dokładna jeszcze do ustalenia.
koszt to 550-600zł za dwa dni z obiadami.
Maria Soroko



może zrobimy dwa bo na ten mamy juz 7 osób, a max 10 może być🙂
dziękuję  :kwiatek:
Ciach - ogłoszenie
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lutego 2015 07:49
dwa ostatnie wolne miejsca na kurs masażu sportowego I stopień


zapraszam🙂  5-6.03.2015
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 lutego 2015 20:12
a w maju zapraszamy na seminarium 2-dniowe z Wojciechem Ginko oraz Markiem Godziną🙂

https://www.facebook.com/events/1571805049735051/
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 lutego 2015 18:58
zapraszam na "Kopyta doskonałe" w ostatni weekend marca w L5R:


https://www.facebook.com/events/1554160244851840/?ref_newsfeed_story_type=regular
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
23 lutego 2015 09:01
Znacie jakiś odbiorców obornika? Ja mieszkam 5km od Skarżyska i mi to tylko zalega, a sama nie znalazłam nikogo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się