Howrse gra :)

Konirka to Nefra01
Kupiłam SZJ 26 kopii za 6 kuponów  😅 tylko trochę brzydkie  😲
Dziewczyny nie ma któraś zbędnych orchidei na sprzedaż ?  👀
TheWunia gratuluję Graniego! Mi się niestety nie udało, dalej będę ciułać eq i kupony. Wydając więcej niż mogę. 😁
wabankowa, poszły 😉
Tak za darmo ? Wystaw jakiegoś konia a nie 😉
Dziewczyny nie ma któraś zbędnych orchidei na sprzedaż ?  👀


Jaki nick?
kupie pilnie 2 zj 🙂
edit: pilnie potrzeba mi 3 zj
Jako ,że nie wiem gdzie już szukać to poszukam tutaj 🙂 Czy ktoś posiada ogiera Tennessee Walker z potencjałem genetycznym 1698.28 i zechciałby udostępnić stanówkę ?
ChemiK wabankowa jak kiedyś 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 stycznia 2015 10:26
sprzedam 3xOM za 5 kuponów  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Wyźrebiłam 15 klaczy z rogiem i uwaga ........ urodził sie tylko jeden różek  😵
Już zapomniałam jak ja tego nienawidzę ... Ja nie wiem jak się można na rogach dorobić, podziwiam te dziewczyny którym sie udało
Trzeba regularnie i dużo rogów kryć 🙂 Czasami jest taki fart, że większość źrebów to rogi.
wabankowa, tak za darmo, mam ich 30 😉 a prawie wcale nie używam, więc cieszę się, że Ci się przydadzą :kwiatek:
Właśnie kupiłam za zabójczą kwotę 1600eq konia z OM, teraz go postarzyć od 4 lat  😂
ma ktoś na sprzedaż konia z duchem 3# ???
Ma ktoś może na sprzedaż zwykłe konie to oporządzania, byle nie źrebaki? Mogę zaoferować eq, kupony, cr czy dobre konie 🙂
julia widziałaś ? boskie za kupony !

A więc, nie chce ktoś czegoś z CR za kupony ? Albo któregoś z koni ?
Haffek u mnie możesz wziąć jakiś pakiet za kupony 😉
TheWunia, chętnie jakies RO kupię 😉
a ja wymienię konia 29 lat na passa 😉 (za 2-3 dni i tak go zdechnę, więc będę mieć kupon, jeśli komuś tak wygodniej)
Będą inne boskie na sprzedaży ?Nie wiem czy mam brac cokolwiek. Mgła i snow to lekka lipka lepiej kupic gips... Chyba że mgłe mogę pokryc stanówka od kogoś ??
wabankowa potrzebujesz jeszcze RP ?
Mgłę można pokryć Snow i wychodzi Ocean..


Muszę 3 konie zabić..
Wiem tylko czy może mi pokryc ktos swoim Snowem ?
No raczej tak.

Następne w kolejności:
Witajcie!

Do dnia 15 stycznia macie szansę uzupełnić kolekcję koni wodnych o następujące:

- Mgła i Snow
- Mróz i Kaskada
- Deszcz

Kto nie posiada jeszcze tych brakujących koni w swojej kolekcji, zapraszam do zakupu!

Pozdrawiam,
Ow
calore ja mam passa 🙂  i mam dużo rzeczy z cr na com,. a potrzebuje pilnie kuponów na pl i koni 27-30 lat  zamierzam zapolować na Snowa i Mgłe, jak już będę miała to będę kryła wszystkim po kolei 🙂
Szukam osoby do uśmiercenia koni na kupon 🙂 Cena do ustalenia :P
Haffek, jak mi dasz je zaraz to Ci je zrobię na drugim koncie.

Wiecie co, do Dementek mam sto procent zaufania.. trenowała mi konia x czasu temu, potem miałam różne zawirowania i nie korzystałam z Howrse tak za bardzo, tylko od czasu do czasu i właśnie sobie przypomniałam, że dalej mam ustawioną współkę do niej. 🙂
Dementek, zaraz Ci coś sypnę na wymianach  😍
"Pierwszego dnia miesiąca, gdy strona zostaje zaktualizowana, Mróz jest przekazywana jednemu z graczy, którzy odmrozili ją poprzedniego miesiąca."
"Pierwszego dnia miesiąca, gdy strona zostanie zaktualizowana, jedna Kaskada jest przekazywana jednemu z graczy, którzy logowali się przez co najmniej 20 dni poprzedniego miesiąca."
Komuś się udało ?

Dar jak tylko te konie są do kupiena to średni wybór. Aż nie wiem co brac 😂 Może skusze się na Kaskadę i Deszcz. Tylko pytanie jaka będzie ich cena.
Koka, niby nie - ale ja dostałam Krezusa na drugim koncie więc to działa. 🙂 Krzyczałam na forum, że sprzedaję..  👀 Wtedy za jakieś 25 kuponów sprzedałam a teraz patrzę na cenę Krezusa na sprzedażach i mnie zatyka.. Nikt za takie kokosy nie kupi, to się naprawdę nie opłaca 😉
[s]
Ja zaraz kupię Mgłę[/s], nie chce mi się czekać na Kaskadę a Deszcz już mam 🙂
Już kupiłam, czekam na nią i od razu pokrywam.
dar a zostało ci może jeszcze kilka kuponów ?🙂 które chciałabyś sprzedać, kupić za nie konie, pożyczyć lub coś w ten deseń 🙂?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się