Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2015 17:33
ententa, fajnie, klasycznie wyglądacie 🙂

anai, dziękuję! Bardzo miło to czytać :kwiatek:

Budlejowe_love, to rozrywkowego masz konia 😁 Dziękuję bardzo 🙂

kujka, czaprak jak czaprak, ładny, ale jak Gil cudnie wygląda! 💘

harja, pięknie dziękuję :kwiatek: Może będę tu częściej wpadać z naszymi westowymi "stylizacjami" 🙂 Z padami west niestety jest ten problem, że są albo dobre, albo ładne 😁 Te z Jarpolu są prześliczne, bo jednokolorowe i bez dzikich wzorków, z kolei ten powyżej jest już bardziej "profi", z fajnym, rozkładającym ciężar wypełnieniem. Także póki co porzuciłam wygląd na rzecz funkcjonalności, ale ciągle mam nadzieję, że ładne pady west też znajdę 🙂 Do klasyka póki co wracam tylko po to, żeby zrobić zdjęcia, jak skuszę się na jakiś czaprak (tak, jestem ciągle uzależniona od klasycznych szmatek :zemdlal🙂...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2015 18:58
harja, on jest troche taki pistacjowy, to na pewno nie czysty blekit (i o to mi chodzilo) 😉

Moon, na pewno jeszcze pochwale sie nim troche nie boj zaby 😁

Livia dzieki :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia super w takim wydaniu, Sander tu taki poważny koń  😀
Odysowa piękny róż dla ciemnogniadego, nie pomyślałam o takim.
Kujka pięknie w tym błękicie, mam nadzieję że mój da zbliżony efekt.
wątek zamknięty
Livia, wow, no naprawdę - za westem nie przepadam i mało który koń wg mnie wygląda w tym dobrze, ale muszę przyznać, ze Sanderowi jest przemega w tym wydaniu! Już od jakiegoś czasu podpatruję was w tej wersji - no jest czad 🙂 Tak samo podoba mi się w tym Mucha Muchozol!
Choć czasem ciężko aż uwierzyć, że już całkiem porzuciłaś klasyk 😀 Ważne, że wam sprawia radochę :kwiatek:  A jak w ogóle jest z wyborem padów west? Wiem, że miałaś też Jarpolowe, ale takie gotowców to chyba mało jest do wyboru ciekawych?

harja rzadko zaglądam do tego wątku, ale chyba zacznę czesciej, jak czytam coś tak miłego :kwiatek:. Aż nie wierzę, że to czytam - dziękuję 😀.
Livia super wygląda granat na karym 😉. No i akurat ten wzór mi się podoba, jest taki stonowany (nie to co niektóre :hihi🙂. Też nad nim myślałam, ale chyba sporo za duży na Muchę by był.
kidczekaj super 😍.
wątek zamknięty
Dziewczyny, byłaby któraś z was tak miła i powiedziała mi ile warta jest niemalże nowa, bez śladów użytkowania derka eskadrona z herbem z plum/fuchsia/limegreen? Może być na pw  😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
Potrzebuje porady !  :kwiatek: czy ktoś mógłby ubrać mi tego oto pana w cotton Cotton  NG jesień-zima 2014 - navy oraz w  Cotton  NG jesień-zima 2014 - grey melange.
Lub ewentualnie może ktoś widział na koniu z nausznikami http://konik.com.pl/nauszniki-eskadron-artwork-next-generation-zima-2014  i może doradzić w którym lepiej by wyglądał?
wątek zamknięty
kujka, o, to fajnie! Po zdjęciu myślałam, że jest zwyczajnie błękitny 🙂
Livia, wiadomo, funkcjonalność najważniejsza. Choć ten pokazany przez ciebie akurat przyciąga wzrok 🙂
Ze szmatoholizmu się tak łatwo nie wychodzi 😁
Muchozol, no to witaj w wątku 😀
No i dziewczyny Livia, Muchozol, przecież końska rewia mody to nie tylko szmatki z klasyku, także pokazujcie się częściej, na pewno jest więcej osób, które chętnie pooglądają westowe komplety 🙂
wątek zamknięty
harja dzięki 😉. Tylko, że ja nie za bardzo mam co do pokazania 😡
Raz na hubertusa wyglądaliśmy tak:

Czyli monotonnie i nic ciekawego 😉.
I jeszcze "na wesoło" podkolanówki do kowbojek (ale to nie jestem pewna czy tu):
wątek zamknięty
Dziewczyny, styl stylem, a czy konie też chodzą westernowo czy klasycznie? Bo chyba pomoce też jakoś się różnią? Przepraszam jeśli nie powinnam tu pytać  :kwiatek:
wątek zamknięty
palemka jak tu zapytałaś, to tu odpowiem 😉. Mucha jest koniem od chłopa, chodziła w wozie i pracach polowych. Była też przez niego "zajeżdżona". Od półtora roku pracujemy z westową trenerką i koń chodzi jak najbardziej westowo. Chociaż zaczynałam (jeszcze bez trenerki) po prostu od samej jazdy w westowym siodle.
Mąż ma konia (młp), który od samego początku był robiony westowo - już jak go kupował był koniem gotowym do startów.
Żeby całkiem OT nie było, to "próbka" Pielgrzyma na niebiesko (pad Reinsman, ochraniacze PC):
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2015 08:09
Muchozol, dziękuję! Fakt, że te niektóre pady przyprawiają o oczopląs 😁 Ten jest faktycznie duży, sama muszę kombinować jak go dobrze ułożyć - mój też należy do krótkogrzbietowców 🙂 Świetny ten Pielgrzymowy niebieski pad 🙂

harja, dzięki 🙂 Nie ma lekko, ciągle będę żałować chociażby takich Niciaków 😁 Ale może w weście też kiedyś nadejdą dobre czasy dla szmatkowiczów 🙂

palemka, dziękuję 🙂 U mnie trochę inaczej niż u Muchozol, bo przerzucamy się na west dopiero od zeszłorocznych wakacji, wcześniej koń chodził raczej klasycznie (raczej, bo jeździłam samopas, więc pewnie sporo to odbiegało od dobrej jazdy :hihi🙂. Pomoce stosujemy teraz westowe - także i ja się przestawiam przede wszystkim, i koń. Ale widzę, że jemu to pasuje, a i mnie jakoś tak luźniej 🙂
wątek zamknięty
Sivens 🙂 dziękuję, za jakiś czas coś na pewno wrzucę

odwiedźcie najpiękniejsze komplety dla koni na facebooku -> kuniareczki kradną Wasze foty, oczywiście bez podpisywania. Zakładam że niektórym może to przeszkadzać   😉
niektórym to pewnie nie przeszkadza, innym tak

[[a]]https://www.facebook.com/pages/Najpi%C4%99kniejsze-komplety-dla-koni/456445721126751?fref=ts[[a]]
wątek zamknięty
Derka Equi-Theme stripe zielono-kremowo-granatowa



Przez te paski kon wydaje sie byc strasznie dlugi 😁
wątek zamknięty
Muchozol , Livia dzięki za odpowiedź  🙂 Sama jestem ciekawa tego westu. Muchozol- śliczny ten niebieski. My mamy chyba podobny odcień- niebieski Caball. Na żywo najpiękniejszy niebieski jaki widziałam  😉 Mam zdjęcie ale z telefonu, poobcinalam żeby było mniejsze ale i tak trochę za duże. Podmienie je jak tylko wrzucę na kompa  :kwiatek:
wątek zamknięty
palemka dzięki 😉. Twój też super - w ogóle niebieskie na gniadych bardzo mi się podobają 😀. Faktycznie chyba podobny do tego mojego. Jak jesteś ciekawa westu, to może wbijesz do tematu westowego 😉?
Livia dzięki - chcę taki sam zorganizować dla Muchy, tylko, że czarny oczywiście 😁.
ikarina fajna ta derka 😉.
wątek zamknięty
Przepraszam, że się wcinam tak lekko bez żadnej szmatki ale naprawdę warto popatrzeć na stronie którą podała Precelek,
znalazłam już jeden kwiatek forumowej znajomej Klik
Poza tym kradnie foty i podpisuje samo re-volta nie doszukując się sklepów bądź stron jeździeckich czy nawet prywatnych osób. Popatrzcie lepiej czy nie ma Was tam 🙁
wątek zamknięty
Kuba Harji też tam jest i Całus Emptyline.
Wydaje mi się jednak, że one nie robią tego celowo, tylko może nie wiedzą. Przecież nie trzeba śledzić rv, żeby znaleźć takie zdjęcia, na google pełno tego jest. Jak wrzucają coś, np. z bloga Quanty, to podpisują.
wątek zamknięty
No ja większość jakie znalazłam to było re-volta, a sklepu niewiele kroków było szukać(lub innych). Nawet jeśli niektóre zdjęcia są podpisane wypadałoby się pokwapić i zapytać o zgodę na umieszczenie. Już miałam walkę z wiatrakami gdzie taka koniareczka nie chciała usunąć zdjęcia mojego konia, bo o zgrozo znalazła je w sieci, i tyle. Na szczęście wystarczyło napisać do fb w sprawie praw autorskich i po problemie.
Celowo czy nie, niektóre osoby nie są zadowolone z takich rzeczy i raczej nie patrzą na to jakie kto miał intencje.
wątek zamknięty
Większość jest podpisanych. Ale to prawda, należałoby się spytać.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2015 13:08
Mój też tam jest, ale szczerze mówiąc, nie wiem, co miałabym zrobić. Podpisane jest, że to z R-V, fakt że mogłyby spytać osobiście. Ale bardziej by mnie ruszyło, jakby laska jedna z drugą podpisały moje zdjęcia (w sensie mnie na koniu lub samego konia) że to one na swoim wymarzonym fryzie srającym tęczą. Wtedy bym się na serio wkurzyła 😉

ikarina, fajnie ta derka wygląda na Millie 🙂

palemka, śliczny ten odcień Caballa!

Muchozol, ja się zastanawiałam nad czarnym, ale mam spore wątpliwości, czy nie będzie za buro... Mam jeszcze brązowy, ale coraz mocniej rozważam sprzedanie go, bo kompletnie mi kolorystycznie nie leży 🙁

Podpowiedzcie obiektywnie, warto zostawić? Czy lepiej puścić w świat?

wątek zamknięty
Livia Takie bajki chyba najgorsze, mnie jednak wyczula jedno i drugie. Czasem niewiele potrzeba aby takie coś znaleźć, a nie każdy czasem jest tak miły jak Ty, potrafią robić gorsze awantury.
Padzik jak dla mnie obłędnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
Livia to u mnie koniecznie czarny - jeszcze dla siebie czarna koszula i brązowe czapsy. I chyba mojego nie nadającego się do sportu konia trzeba by było gdzieś pokazać 😁.
Mi się dużo bardziej podobał niebieski pad 😉.
wątek zamknięty
Muchozol, monotonia też może być fajna! a Pielgrzym w niebieskim suuuuper!
ikarina, podobają mi się te derki. Jak z jakością? (bo to polar tak?) Fajnie wygląda 🙂
palemka, oj tak, też mam od Caballa ten niebieski i jest piękny. Świetnie na gniadym!
Livia, a mi się podoba. I bym zostawiła 🙂 W przypadku tego brązu dobrze, że nie jest jednolity.

Na nowy rok zamówiłam sobie kolejnego Caballa  😵 W końcu zdecydowałam się na kolor, bo jak zwykle mam z tym problem 😁 Pochwalę się na modelu jak dojdzie 🙂
I trochę żałuję, że puściłam w świat truflowy :-P Chyba jeszcze kiedyś znowu się w niego zaopatrzę, jak Suchy wysiwieje do białości 😀 Obecna właścicielka też ubiera go na siwkę i za każdym razem się ślinię 😀

Co do kradzieży zdjęć przez małolaty... Już tyle razy dostawałam linki z odnośnikami do swoich zdjęć na różnych fanpage, pisałam wiadomości, żeby chociaż podpisywali - ale to mało co daje szczerze mówiąc... I zaczęłam olewać, bo już nie wiem, co innego robić  🤔
wątek zamknięty
Livia a mnie się bardzo podoba tą brązowa wersja.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2015 18:26
Grettiena, ja jestem raczej bardziej leniwa, niż miła 😁 ale dziękuję 🙂 Oczywiście, to zależy jakie ktoś ma podejście - w końcu nie każdy musi chcieć być rozprzestrzenianym na koniarkowych stronach.

Muchozol, niebieski jest w ogóle poza konkurencją, najlepszy 🙂 Ciekawa jestem Muchy w tej czerni, wtedy już koniecznie musicie się gdzieś pokazać 🙂

harja, dziękuję 🙂 Fakt, że trochę go ratują te bordowo-białe zygzaki. Zdradzisz kolor nowego Caballa? 🙂 I ja bym truflowego nie żałowała, macie mnóstwo innych świetnych kolorów 🙂

palemka, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Zapytam również tutaj  :kwiatek:
Co to za ochraniacze Schockemohle? Jaki model?
wątek zamknięty
Milla, kolor midnight, model to oni mają jeden.
wątek zamknięty
Muchozol, dzięki  :kwiatek:

Livia, dzięki 😉 Ja osobiście nie lubię brązów na karusach, gdyby ten sam pad był w odcieniu bordo, to byłby szał 😉

harja, nie znęcam się nad tą derką zbytnio, więc nie wiem, jak sobie radzi przy cięższym ciuraniu, ale jak ją zakładam na konia, to wygląda w miarę porządnie, nigdzie szwy nie poszły, trzyma się nawet fajnie 🙂 Polar nie jest jakoś specjalnie gruby, ale nie jest z drugiej strony tragicznie cienki. Dla mnie akurat ok, bo chciałam coś do osuszania i ewentualnie bukmanki i myślę, że do takich zadań nada się całkiem dobrze 😉 Bardzo chętnie bym kupiła taką samą półderkę, gdybym ogoliła konia, myślę, że bardzo fajnie by się spisywała.

A ja mam jeszcze takie pytanie - za jakiś czas byłabym zainteresowana kupnem jakiegoś Caballa - jaki kolor by pasował do mojej kobyłki? Ona ma taki śliczny wiśniowy połysk z gniadego, narazie średnio widać, bo kiepskie zdjęcie, no i jest bardzo zarośnięta 😀 Ja obstawiam jakieś bordo, granat. Ewentualnie - ma ktoś zdjęcie jakiegoś stonowanego, żółtego Caballa? Zawsze mi się marzył komplet coś a'la Eskadron banana, albo tofee-gelb. Bardzo bym się ucieszyła, gdybym mogła mieć pada w takim kolorze 😉

A o to zdjęcie kobyłki





wątek zamknięty
Burza, dzieki!
wątek zamknięty
Livia, tym razem oberżyna! 😉
ikarina, dzięki za opinię o derce 🙂 Wizualnie jest prześliczna.
Uważam, że coś a'la banana mogłoby pasować twojej kobyłce. W tej tonacji mają chyba kolor o nazwie "słomkowy". Granat jak najbardziej, no i widziałaby mi się jeszcze w "leśnej zieleni" 🙂
Szkoda, że cała ich galeria facebookowa wyleciała "w powietrze" 🙁 Tam było bardzo dużo zdjęć...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.