Westernowa Rewia Mody

.
anil22 ten zestaw "przemawiałby" do mnie bardziej, gdyby dodać mu ciemniejszy odcień brązu.
Muchozol na filmiku nie widzę dokładnie nasycenia koloru, ale jeżeli to głęboki granat to zostawiłabym. Na karym koniu to bardzo dobre połączenie.
.
Ale na zdjęciu ma całkiem ładny kolor!
Zostawiłabym.
.
to ja tez pokaze ubranko mojego rudzielca
.
.... Tylko przy siodle brakuje mi back housing (nie znam polskiej nazwy )


Możliwe, że się mylę, ale chyba nie ma specjalnej nazwy po polsku, wg mnie najbliżej by było :  tylna poła górna
wiesz ze nigdy nie zwrocilam na to uwagi, moze dzieki temu ze nie ma, sodlo jest lzejsze  😉
.
Ada, fajny ten naczółek! Oryginalny frędzel.
Ma jakąś specjalistyczną nazwę?
Uprawiamy reining i trail riding (sorki ale nie wiem jak te dyscypliny sie nazywaja po polsku. W przyszlym roku bym chciala zaczac barrel racing.
Naczolek nie ma specjalnej nazwy , a ten fredzelek to konskie wlosy.
Muchozol mi sie Mucha w tym niebieskim jakoś średnio widzi.
.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 stycznia 2015 22:32
Muchozol nie, no paskudny ten pad! Naprawdę, a fuj! 😉     
Jakbyś chciała się go pozbyć, to ja bardzo chętnie go przygarnę  😁 mam siedzisko w dokładnie takim kolorze. Byłby dla mnie w sam raz  😍
To może i swoją paskudę pokażę w tym wątku.
Na jednym z futrem na siodło i w czarnym ogłowiu (długo zastanawiałam się czy się nie będzie gryźć z brązowym siodłem, ale chyba jest w miarę ok bo mam czarny pad)
Na drugim to samo siodło bez futra.
Na trzecim stare siodło i moje ukochane ogłowie  😍
I na ostatnim wersja niebieska. Jak wam się podoba? Myślicie że pasowałby do niej czerwony pad? A jak nie to w jakiej kolorystyce ją widzicie?
Czarne ogłowie rzeczywiście nie gryzie się z siodłem, właśnie przed pad w tym samym kolorze. Wygląda to ładnie kompozycyjnie.
Jak pisałam wcześniej do karego niebieski pasuje, oczywiście w moim subiektywnym odczuciu. Natomiast nie lubię czerwonego i nie próbowałabym z nim.
.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 stycznia 2015 15:22
zembria Ty gadzie 😉 nie stać Cię  😁 to ja szukam przecież niebieskiego, a Ty nawet niebieskiego nie lubisz 😉.
.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 stycznia 2015 15:58
Muchozol No no  😜 w razie czego się bierzemy z zembrią na spółę 😉
.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 stycznia 2015 16:06
O! O! To wcale nie głupi pomysł jest 😀! 
Jak dobrze że ja mam już niebieski pad bo też bym się musiała zakochać  😀iabeł:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 stycznia 2015 16:15
indianwolf jak to ten z ostatniej fotki to też ładny 🙂. Co to dokładnie, znaczy jaki producent ?
Z tego co pamiętam to Logos. Na czarnym baranku i z kieszonkami na dodatkowe wkładki, wypełnienie.
Muchozol mi się ten twoj niebieski podoba i fajnie będzie wygladał  😉
indianwolf na trzecim zdjęciu ten ciemny zestaw jest świetny
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 stycznia 2015 16:30
indianwolf -  O! fajnie, że ma te kieszenie na dodatkowe wkładki. Musze pogrzebać (edit: pogrzebać w sieci ) i popatrzeć  jak wygląda z "bliska" 😉   :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lutego 2015 09:41
Dziękuje uprzejmie  :kwiatek:
Wyglądają świetnie i jakie ładne kolory 😀! edit: o jaaa! i to nasi są, znaczy rodacy 😉.
Miałam problem ze znalezieniem ich w sieci, pewnie dlatego, że bez tego drugiego członu wujek google błądzi 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się