UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla moabitka jako sprzedająca  :kwiatek:
Duży plus też dla anmag dobry kontakt ,szybka wysyłka  :kwiatek:
Zaległy plus dla mir3lawu jako sprzedającej - świetny kontakt
Plus dla sprzedającej wnyk miły kontakt i szybka wysyłka  :kwiatek:
Ogromny PLUS dla sprzedającej Odyseeusz! Przesyłka ekspresowa, a kontakt rewelacyjny 🙂 Przedmiot jak najbardziej zgadza się z opisem - a nawet jest jeszcze lepszy 😉
Polecam wszystkim transakcje z użytkowniczką 🙂
Ogromy plus dla ScarredPsyche jako sprzedającej - szybka przesyłka i świetny kontakt!  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2015 19:31
Wielki plus dla anai jako sprzedającej 🙂
Chciałabym dodać zaległego plusa za udaną transakcje dla użytkowniczki posługującej się mailem cafe-late@wp.pl. Niestety nie pamiętam jej nicka - do zakupu doszło jakoś w styczniu. Może się komuś mail skojarzy (byłabym wdzięczna za informację). W każdym razie zakupy przebiegły wzorowo, zapiętki były zgodne z opisem i po delikatnych naprawach (wady były widoczne na zdjęciach, dodatkowo miałyśmy kontakt mailowy) mają się świetnie i dobrze nam służą 🙂.
Szczerze polecam sprzedającego 🙂 - majorka4 - Szybko ,sprawnie , w sympatycznej atmosferze 🙂.
Polecam Dancer128 jako sprzedającą. Można bardzo fajnie się dogadać, wysyłka jest szybka a cała transakcja sprawna  😉
Ogromny + dla użytkowniczki siwesiwe w roli sprzedającej. Super kontakt i szybka wysyłka, a towar w jeszcze lepszym stanie niż na zdjęciach  😀
Dziękuję za bezproblemową transakcję i szczerze polecam!  :kwiatek:
Duży + dla użytkownika hucuł - dobry kontakt i ekspresowa wpłata  😀
ogromny plus dla łośsuperktoś za wymianę. i to nie byle jaką, bo wymieniałyśmy się na siodła. wszystko zgodnie z opisem, szybciutka paczka, no po prostu SUPER! bardzo polecam transakcje z tą użytkowniczką 🙂
no i wielki plus dla niezastąpionej moni.  :kwiatek:
ode mnie też duży plus dla moni
Wielki plus dla  Katiji, wzorowa wymiana, takie transakcje przywracają wiarę w ludzi 🙂
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 marca 2015 12:57
Panmaro - pozytyw dla sprzedającej. Dobry kontakt,szybka wysyłka. Towar zgodny.
Łaciata  zdecydowanie pozytywny, bardzo miły kontakt 🙂
+ dla Faith - kontakt bardzo dobry, zresztą wiadomo😉 Przesyłka też przyszła baaardzo szybko!
Blanuśka;p   'Pokaż mi swojego konia a powiem Ci kim jesteś .."
04 marca 2015 18:00
Wielki + dla sprzedającej  Sidsoon , miły , dobry kontakt , przesyłka szybka , towar zgodny z opisem i zdjęciem 🙂
+ dla kupujacych
Ulalala i Puki  🙂
[b][b][b]+[/b][/b][/b] dla jl jako sprzedającej
+++++ dla Sidsoon wzorowy kontakt i szybka transakcja 😉
+ dla Sivens za wzorowo przeprowadzoną wymianę  😀
zaległy plus dla escady jako sprzedającej :kwiatek: świetny kontakt, BŁYSKAWICZNE uszycie czapraka na zamówienie (!) i jeszcze szybsza wysyłka. :kwiatek:
PLUS dla  mmaniaa jako kupującej. Szybka wpłata, bardzo dobry kontakt. Polecam 🙂
Plus i podziękowania dla sprzedających:  martaa , Time, Arsen, taniaimitacja (choć odesłałam czaprak z powodu różnic w realu i na zdjęciach, miałyśmy bardzo dobry kontakt i wszystko dobrze się skończyło🙂 ) rose1412 , jeralldiono

ns - na razie neutral.... Kupiłam odplamiacz i mam nadzieje, że plamy z białych bryczesów się spiorą. Bryczesy były tanie (30 zł plus przesyłka) ale o plamach słowa nie było.
Sivens + jako kupująca
+dla sprzedających:
m4b5
olga 96

oraz dla
protoniasta za wymianę
Plus dla Kordkowa jako sprzedającej wszystko tak jak było uzgodnione  🙂
plusik dla jl
Plusik dla Moni   :kwiatek: jako sprzedającej
Plus dla Livii jako  kupującej!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się