Westernowa Rewia Mody

Mnie się osobiście bardzo podoba ostatni komplecik sprzętowy (czekoladowy? dobrze widzę na tym moim telefonie?  :hihi🙂 ze zdjęć Karolass.  💘
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 06:52
Mnie jednak najbardziej się Prosiak w jasnym sprzęcie podoba 🙂 Mimo że w ciemnym też ładnie, bo ładnemu to we wszystkim ładnie 😉
a wiec stalo sie - prosiak dostal nowe oglowie na show. Jasne. Ze swarovskim  😍

a jak dziewczyny beda grzeczne, to dostana taki kantar
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11018876_905112189519210_4489883313044749058_n.jpg?oh=8d5019890b4ce32fe0aee94f65b200bc&oe=558C32D8[/img]

i sie zastanawiam, czy z imieniem, czy nazwa rancha - co ladniejsze....Ach, te zyciowe decyzje  😵
Karolass, na nachrapniku imię, a po bokach nazwa rancza :P Albo na zagłówku.
Swoją drogą baaardzo ładny.
😍 Jaki śliczny ten kantar!
budyn to dobry pomysl! chyba bede musiala tak zrobic 🙂
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 17:34
Udało mi się obfocić jeden z padów od Karolass 🙂

.
Livia świetny pad, koń od razu się w nim weselszy wydaje. Idealny pad dla karych koni  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lutego 2015 19:55
Livia śliczny padzik, jak ty zapinasz popręg, na razi w dziurkę czy wiecej razy przekładasz przez klamrę popręgu?
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 20:02
Muchozol, giks, bardzo dziękuję 🙂 Ta zieleń też mi się bardzo podoba 🙂

Euforia, dziękuję 🙂 Zapinam na dwa razy - w sensie przekładam raz przez popręg, potem znów przez kółko od góry, jeszcze raz przez popręg i dopiero zapinam.
.
W związku z tym, że to temat o modzie - to i artykuł będzie na czasie: http://wwr.com.pl/westopedia-2/sprzet-jezdziecki/1446-plus-jeden-za-wyglad-czyli-o-modzie-w-reining  🙂
.
Livia   ...z innego świata
02 marca 2015 11:42
Muchozol, widzę że jednak cię bierze na świecące siodła? 🙂 Ładne są 🙂

dalton
, a czy ten artykuł jest gdzieś w całości? Niestety nie mam konta na wwrze...

Swoją drogą, zobaczyłam nowy kolor padu z Kraemera i przepadłam. Przepiękny! 💘

[url=http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B182038_TU.jpg]KLIK[/url]

GIGANT!
  😤  🤬
.

dalton
, a czy ten artykuł jest gdzieś w całości? Niestety nie mam konta na wwrze...



Na WWR można zalogować się przez FB - szybko i bez większych problemów. Zachęcam  😀
Livia   ...z innego świata
02 marca 2015 12:36
dalton, dzięki! I usuń lepiej zdjęcie z mojego cytatu, można za to złapać ostrzeżenie 🙂

edit: Jak się zapatrujecie na klasyczne kaski w weście? Marzy mi się od długiego czasu ten kask, tylko pewnie do westówki będzie wyglądał jak pięść do nosa 🙁
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 15:20
Mam lepsze fotki limonkowego padu 🙂



Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
04 marca 2015 16:18
Livia, fajnie ta limonka na karym 😍

Mnie się niezmiennie marzy jakiś fiolet.. Tylko gniady koń i brązowy sprzęt + fiolet? Ma ktoś może poglądowe fotki?
Ostatnio zachorowałam też na róże, bo uznałam, że jej jest do pyska w takich kolorach (koń-gryzoń).
Jak dobrze, że teraz bida w portfelu na takie zachcianki 😁
.
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 18:57
Viridila, dziękuję 🙂 Co do fioletu, myślę, że będzie pasował do brązu, sama mam taki zestaw - tyle że do karego 🙂 W różu wam super!

Muchozol, dziękuję 🙂 Popręg nie wiem, jaki mam 😡 Dostałam go razem z siodłem w pakiecie, stwierdziłam że fajny, i używam. Ale zobaczę, co to. Ja w tereny zawsze jeżdżę w kasku, na placyku różnie bywa, ale zastanawia mnie czy ten blingowy kask będzie pasował do westu, czy to nie będzie za duże pomieszanie jednak?
.
Umarłam, umarłam i jestem w niebie!  😵 😜 😍
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
04 marca 2015 21:35
Euphorycznie, dobrze Cię rozumiem - co prawda ja umarłam dla innych kolorów 😍

Jak się nie zakochać?! Zwłaszcza ten drugi 😍




Czy nawet nawiązując do różu 😀
Normalnie siedzę i zaklinam ujezdzeniowke żeby sie wziela i sprzedala!  😂
To z mojego obrazka to orzechowe będzie?  👀
Szał w ciapki! A miałam iść spać... 🙇
.
Muchozol mi też te ogłowia jakoś tak... nie leżą... No po prostu nie ma tego: "ach!"
Ale z chęcią bym zobaczyła jak się prezentują na koniu.
Bo często taka "wieś tańczy i śpiewa" na wieszaku okazuje się że na koniu wygląda bardzo ładnie.
Kiedyś tak ubierałam konia na zawody: wzięłam ogłowie i od razu pomyślałam że będzie obrzydliwie i kto to dobrał bo wyglądało jak dzieło początkującego jubilera z masą świecidełek i srebra. Założyłam na konia nawet się mocno nie przyglądając i poszłam na rozprężalnię. Kolega wsiadł i dopiero się przyjrzałam całości i .... muszę przyznać że był efekt "wow!"
.
Etam, to orzeszkowe jest śliczne. Nie wiem tylko jak z nim na kasztanie hmm...  🤔
No i mam nadzieję, że uwidziało mi się faktycznie orzechowe bo tyle opcji kolorystycznych jest innych.  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się