produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
15 lutego 2015 17:21
kasiakliczkowska, byłoby bardzo ładnie!



To wprawdzie Khaki w starszej wersji, ale ten nowy kolor powinien być taki sam 🙂 Moim zdaniem mogłabyś się też zakręcić za Mistem, do delikatnej szarości dodaje jeszcze taki srebrzysty połysk 🙂

Livia dzięki za fotkę! ten "cord" też byłby fajny. ale za to khaki w sumie na młodego też byłby fajny.
kasiakliczkowska Jeśli chodzi o Mista na siwym 😉

Bardzo pasuje! Tylko w sumie taniej i równie ładnie można mieć gołębiego Caballa chyba.
Zdecydowanie taniej i jakościowo bije Anky na głowę.
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2015 12:52
dairoxroxi, o, takiego zdjęcia szukałam 😀

kasiakliczkowska, gołębi Caball będzie miał chyba taki sam odcień 🙂 Co do jakości ciężko mi powiedzieć, bo Caballa żadnego nie mam, a i Anki aż takie złe nie są 🙂
a może ktos z Was (lub ze znajomych) ma na sprzedaż komplet Hortensja? bo ja się zakochałam  😍
To chyba najbardziej pożądana Anky, szykuj portfel na wydatki  😁. Też ją od zawsze kochałam wielką miłością i jej nigdy nie miałam :<. I dobrze, dopiero byłoby mi szkoda sprzedać  😁.
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 09:40
Fakt, obok Ruby, Hortensia była chyba najbardziej chodliwym kolorem Anek 🙂 Kiedyś kittajka miała komplet na sprzedaż, ale teraz żadnej Hortensji DR nie widziałam. W ogło wisi tylko VS 😉
To fakt, są topowe kolory Anek, tylko szkoda że po tylu latach nie mogą powtórzyć tych kolorów 😉
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 11:41
Też nad tym ubolewam - tyle niebieskiego, różowego i czerwonego, a wszystko na jedno kopyto, ładnego fioletu czy bordo już dawno nie było 😵
Fakt, żółte odcienie tez podobne, choć na nadchodzący sezon ciekawi mnie ten oczodajny żółty  👀
kittajki hortensja zadziwiająco długo wisiała w ogłoszeniach (i czekała na mnie 😉) i za niewysoką cenę. Dziwiło nie bardzo, że tak długo nikt jej nie chciał 😲
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 12:56
Sivens, pewnie dlatego, że początkowo cena tej Hortensii nie była taka niewysoka 🙂 Ale w to już nie wnikam, chętnie doczekałabym się powtórki tego koloru, lub w ogóle jakiegokolwiek fioletu 🙂
Livia, ale po obniżce ceny też jeszcze długo wisiała 🙂 Też jestem fanką fioletów, nie mniejszą niż Ty, więc gdyby taki fiolet Anky wypuściła... 😍 albo taki jak Caball purpura, oberżyna czy coś w ten deseń.
ja w nocy  wyczaiłam na ebayu jakąś żółtą Ankę, siedziałam nad nią do 4 nad ranem, wygrałam za trochę ponad 10 funtów !!!  😍 teraz czekam na paczuszkę 😀

zastanawiam się nad tą hortensją z ogłoszeń dość mocno... niestety do Polski przyjeżdżam dopiero na Cavaliadę w marcu, ale jeśli na mnie poczeka to chyba ją kupię  💘
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2015 07:17
mala_mi, mnie na taką siwą zdecydowanie by bardziej pasowała Hortensia, czy jakiś inny mocny kolor, niż żółty. Żółty podkreśla zawsze na siwych wszystkie sierściowe brudki 🙂 Ale fajnie, że udało ci się tanio kupić 😉
Kupiłam tylko dlatego, ze był tani 😉 jesli nie bedzie pasował, to puszczę go dalej. Mi sie Croga widzi w błękitach albo np w dusty lilac 🙂 jeszcze nad sangria sie zastanawiam
Ej no, dla diwych Olympia!😀
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2015 14:57
faith, dokładnie! 🙂

Do siwych albo jakieś ładne pastele - błękit, róż, albo mocne kolory 🙂
Jest inaczej wyprofilowany. I jest chyba jeszcze krótszy  😁.


Czaprak jest tylko i wyłącznie krótszy (posiadam i model DL i wszechstronny) przykładając je dwa do siebie różnica wynika tylko i wyłącznie w długości, profilowanie mają identyczne
zdjęcie pod siodlem ujezdzeniowy tego padu 🙂
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 06:49
olga, to jest zwykły pad ujeżdżeniowy, może po prostu się w praniu skurczył. Nie ma Anek wszechstronnych, które się różnią tylko długością. Są ujeżdżeniowe i skokowe, i widać różnicę 😉
Livia sama kupowałam go myśląc, że to ujeżdżeniowy. Ale on nie jest ujezdzeniowy ani skokowy. Skokowy jest inaczej profilowany, a ten po prostu jest krótszy i to nie z powodu prania (chyba, źe kiedyś produkowano krótsze ujeżdżeniowe). Zamieszczam zdjęcie obok innego padu. Ewidentnie widać, w którym miejscu jest przyszyte oznaczenie anky, że jest krótszy ok 3 cm od standardowych dl.
On jest jak najbardziej ujezdzeniowy. W którymś momencie po prostu skrócili pady i zmienili pikowanie.
Kaarina bardzo dziękuję za odpowiedź. Mogę teraz poprawić ogłoszenie i nie będę nikogo wprowadzać w błąd  :kwiatek:
przepraszam za moje laictwo
Ktos wie kiedy nowe Anky beda w sprzedazy? Czy na cava juz moga byc dostepne?
Livia   ...z innego świata
05 marca 2015 11:38
Zawsze wchodziły jakoś w połowie - końcu marca 🙂
W ootemanie juz są 😉
Livia   ...z innego świata
07 marca 2015 14:16
No tak, ale pennyx pewnie chodziło o dostępność w Polsce, skoro wspomina o Cavaliadzie 😎
Coś wątek umiera 😉
Czy ktoś skusił się na coś z nowej kolekcji wiosennej? może ma ktoś zdjęcia padu ANKY lime?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się