NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

[quote author=epk link=topic=5367.msg2318812#msg2318812 date=1426843874]
drabcio, podejrzewam potwierdzenie doręczenia (sms-em)

Nie. To z pewnością nie to gdyż jest to usługa jeszcze dodatkowo płatna.
[/quote]

To w takim razie paczka24 za pobraniem na konto bankowe do reki kosztuje 14,55 😉
ale pół kilo i przy wielu rzeczach nie wystarczy (np czaprak, ale nie dam sobie głowy uciąć, waży więcej). Tak czy siak, dziękuję za informacje, jak będzie coś lekkiego do wysłania to będę mogła zaoferować lepszą ofertę  🙂
[s]Uwaga na Evson. Kupiłam u niej żel pod siodło, przelałam pieniądze na konto, a paczki brak. Brak rekcji na kolejne wiadomości co z wysyłką, a loguje się i udziela w wątkach...

Edit. Po wpisie w tym wątku - jest reakcja, a paczka niby w drodze. [/s]

Edit. Paczka dotarła w końcu, a zatem przekreślam.
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 marca 2015 11:08
patiusia999 - z przykrością pisze tutaj i wystawiam negatywną opinie. Zakupiła u tej użytkowniczki terminarz dla koleżanki w tańszej kwocie, bo wynegocjowałam cenę. Zapłaciłam od razu 16 marca i do dziś nie ma terminarzu. Co dziwne kontakt praktycznie cały czas ze mną utrzymuje i mówi, że w poniedziałek tydzień temu go wysłała...Co dziwniejsze prosiłam o potwierdzenie dostałam z 10 różnych zdjęć, ale żadnego konkretnego, żeby było widać moje dane pieczątkę i numer nadania (tą naklejkę).... Jak się przyjrzałam dokładnie wysyłała mi 3 różne potwierdzenia do różnych osób... nie wiem jak to wytłumaczyć.... Jestem tolerancyjna i nikogo nie oszukuje i tego samego oczekuje!!! Nie róbcie zakupów u tej dziewczyny !!!!
16marca był tydzień temu, poczta czasami ma poślizgi. proponuję również przejść się na pocztę i zapytać czy nie ma przesyłki, listonoszom czasami nie chce się zostawiać awizo.
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 marca 2015 11:28
casines - Dzwoniłam na pocztę. Pani mi powiedziała, że jeżeli mam potwierdzenie sprzedająca i jeśli nawet to było wysłane ekonomicznym to na potwierdzeniu musi byc ta naklejka z numerem. A na tym potwierdzeniu co niby mi ona wysyła nie ma i to jakieś dziwne mi ona wysyła potwierdzenie... Za dużo pisania, ale tak zgina kartki i podkłada inne potwierdzenie z pieczątką... normalnie jakieś jaja!
agnieszkakowalczyk - serdecznie nie polecam re-voltowiczki. Zgłosiła się do mnie po zakup marynarki de-ztim- Od razu przystałam na jej propozycję obniżki ceny, gdyż oferowała natychmiastowy przelew w przypadku kiedy się zgodzę. Zgodnie z opisem ogłoszenia- zaproponowałam jej również że na własny koszt oddam marynarkę do pralni na odświeżenie. Z uśmiechem się zgodziła.
Informowałam na bieżąco : kiedy oddałam do pralni, kiedy ją odbiorę i kiedy mogę wysłać. Miało to nastąpić dzisiaj- pod warunkiem ,że pieniążki znajda się na moim koncie dziś rano.
Od kilku dni nie odpisuje na wiadomości, totalna olewka i moja strata czasu... I bądź tu człowieku miły. 🙁
Łaciata ...  17 doszedl do mnie przelew 18 wyslalam paczke wyslalam najtanszym listem ekonomicznym bo zalezy mi na sprzefazy terminarzy a ty ... powiedzialas ze nie zaplacisz mi za wysylke oddaje ci terminarz za 14zl... to jest zalosne ze teraz sie pienisz gdy paczke wyslalam moglas zaplacic za lepsza wysylke za pobraniem mnie nie stac na to aby placic komus za przyjemnosci 👿 nie masz prawa mnie odrazu oblewac jakimis zarzutami jesli mowie ze wyslalam to wyslalam bez sensu jest to ze nie minol nawet tydzien a ty juz kogos bezsensownie opisujesz i zazucasz mu oszustwo dodatkowo dodam ze chcialas wyludzic ode mnie za psie pieniadze terminarz i pisalas ze sprzedalas podkladke i pwijki kompletnie nie polecaam zadnych interesow z łaciatom jakom ja mam teraz pewnosc ze ty mnie nie robisz w bambuko ze terminarz do cb doszedl a poprostu chcesz wyludzic ode mnie zwrot kurde poczekajmy do wyjasnienia idz na swoja poczte ... nwm ale cala ta sprawa mi smierdzi ps. Przepraszam za bledy ale mam teraz wyklad i pisze z pod lawki 🏇
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 marca 2015 12:02
patiusia999 -  Przelew zrobiłam 14 bądź 15...w wyszedł i był zaksięgowany u Ciebie 16!! Sama mi pisałaś, że pieniądze doszły!!! Cały czas upierałaś się, że w poniedziałek wysłałaś terminarz i nawet we wtorek mi pisałaś rano, że tata wysyłał nie Ty i on ma przy sobie karteczkę nadania!!! Teraz nagle Ty go wysłałaś i to 18... jaja robić to możesz swoje koleżankę na podwórku, a nie poważnych ludzi i w sprawach interesów! Ja Ci powiedziałam, że nie zapłacę za wysyłkę.... żartujesz sobie... Napisałam Ci, że chce kupić terminarz bądź się wymienić.... chciałaś, za niego owijki bądź podkładkę...nie zgodziłam się.  I zaproponowałam Ci kwotę z przesyłką i się zgodziłaś, a wcale nie musiałaś... więc nie wiem o co Ci chodzi z moim oszustwem na kasę itp. Pomyśl w ogóle 🤔wirek: co piszesz!  Poza tym mam same pozytywne opinie na re-volcie co do transakcji, a Ty... z tego co widzę to nawet na fb ludzi oszukałaś!!  😤 Wstydziłabyś się napisać, że chcę wyłudzić marne 20zł za terminarz zwrot.....  Jak byś mi go naprawdę wysłała to byś miała potwierdzenie i wystarczy, że poszła byś na pocztę i było by wiadomo czy do mnie dotarł!!! A jeśli dotarł droga koleżanko to bierz z poczty potwierdzenie pisemne z pieczątką i podpisem i wstaw tu....! Zobaczymy to oszukuje!!! Po prostu mija tydzień i twoje potwierdzenia są śmieszne i te fotki, brak kontaktu telefonicznego tylko sms są śmieszne jak i potwierdzenia wpłat. Napisałam tu nie bez powodu tylko żeby ostrzec innych!!!
Poza tym dzwonię do Ciebie nie pierwszy raz i nie odbierasz telefonu!!!
[quote author=Łaciata link=topic=5367.msg2320770#msg2320770 date=1427108890]
patiusia999 - z przykrością pisze tutaj i wystawiam negatywną opinie. Zakupiła u tej użytkowniczki terminarz dla koleżanki w tańszej kwocie, bo wynegocjowałam cenę. Zapłaciłam od razu 16 marca i do dziś nie ma terminarzu. Co dziwne kontakt praktycznie cały czas ze mną utrzymuje i mówi, że w poniedziałek tydzień temu go wysłała...Co dziwniejsze prosiłam o potwierdzenie dostałam z 10 różnych zdjęć, ale żadnego konkretnego, żeby było widać moje dane pieczątkę i numer nadania (tą naklejkę).... Jak się przyjrzałam dokładnie wysyłała mi 3 różne potwierdzenia do różnych osób... nie wiem jak to wytłumaczyć.... Jestem tolerancyjna i nikogo nie oszukuje i tego samego oczekuje!!! Nie róbcie zakupów u tej dziewczyny !!!!
[/quote] no to 14 ,15 czy 16?
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 marca 2015 15:55
rosek0 -  wpłata doszła do niej na 100% 16 marca... chodzi o to, że ja robiłam przelew w weekend sobotę bądź niedziele i pieniądze wyszły dopiero w poniedziałek i po południu już u niej były.
Laciata moglas poczekac jeszcze kilka dni 7 dni to nic. mi paczki po 12 dni szly.  Co do wplat bankowych to jesli bank jest pocztowy, tudziez spoldzielczy, to pieniadze do 4 dni moga isc. Moja mama ma konto w banku spoldzielczym, zalozyla konto w malym miasteczku i pieniadze dochodza ze sporym opoznieniem.
Tyle, że ponoć dostała wiadomość zwrotną, że pieniądze przyszły.
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 marca 2015 16:17
zelka2303 - ale Patrycja potwierdziła, że pieniądze doszły w poniedziałek i że w ten sam dzień terminarz wysłała. Chodzi mi o jej kręcenie, w ogóle nie odbierała telefonów tylko pisała sms, no ok. Prosiłam ja o wysłanie potwierdzenia nadania, to kręciła cały czas i wysyłała mi inne...  Do tej pory nie ujrzałam swojego potwierdzenia.... bądź zgięła dwa potwierdzenia i było widać moje dane i kawałek drugiej strony data wysłania i co nie zauważyła zginając... była zaznaczona priorytetowa, a mi przecież wysłała ekonomicznym... 🙂 No proszę Cię ktoś się może nabierze na takie potwierdzenia, ale nie ja.... Natomiast jeszcze dziś mi niedawno pisała sms, że paczkę jednak wysłała chyba 18, ale nie pamięta, bo to już dawno było.... i jeśli chce to dziś mi wyśle terminarz priorytetem, a jak tamten dojdzie mam jej odesłać na swój koszt. Doskonale wie, że nie zrobi wała i dlatego takie pisze sms, ale już nawet jej nie odpisuje.
Laciata powinnas sie cieszyc ze przynajmniej odpisuje... w piatek wyslalam typowi pieniadze, wyslalam potwierdzenie. Gosciu mi pisze, ze  wyslal ksiazke, zapytalam o numer paczki, po czym mnie zablokowal. Tak dzielnie dzis dzwonilam na komende, jutro ide zlozyc zawiadomomienie... Na fb. napisalam kilka ostrzezen... i napisalo do mnie grono osob, ktore okantowal  tego samego dnia... w tym jednej lasce sprzedal ta sama ksiazke, ktora mi sprzedal...
Jak wysłała zwykłym ekonomicznym to nie ma Potwierdzenia. Potwierdzenie jest dopiero na polecony. Wiec faktycznie wychodzi ze kręci, jeśli wysyła potwierdzenia.
Ale , wracajac znow do tematu przesylek, ekomomiczny moze byc tez polecony:p jak dla mnie to tez dziwna sprawa i wcale nie dziwie sie laciatej ze tu napisala
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 marca 2015 19:53
Ekonomiczny może priorytetowy. Jak jest polecony to nie jest ekonomiczny.
POLECONY znaczy że masz potwierdzenie i polecony może być albo ekonomiczny albo priorytetowy.
dokładnie
WOW tak w ogóle to dobrze że zajrzałam tutaj bo już się przymierzałam do kantarka który był w ogłoszeniach i jestem prawie pewna że wysłałam zapytanie o więcej zdjęć (ale niestety rv nie zapisuje do kogo się wysyła wiadomość) i cisza. Zresztą porównywałam fotki i w ogóle DM nie przypomina to już nie pisałam na maila.
Tyle, że z tą pocztą różnie jest. Ja zawsze wysyłam ekonomicznym, chyba, że ktoś dopłacić do priorytetu to nie ma sprawy (zawsze wysyłam opcją by mieć potwierdzenie nadania). Wysłałam tego samego dnia paczki z tej samej poczty o tej samej porze. Podałam osobom, które kupiły nr nadania. Jedna osoba napisała mi na następny dzień, że jest paczka u niej i dziękuję mi, druga napisała dopiero po tygodniu, że przyszła tego dnia. Oby dwie paczki ekonomiczne do dużych. weź tu człowieku ogarnij pocztę  😵

Więc co do długich terminów oczekiwania na paczkę, zdaza się i tak, ale warto mieć nr nadania i ją śledzić (oraz mieć pewność, że została wyslana)
_Gaga - w odpowiedzi dostałam propozycję cenową, która mnie nieusatysfakcjonowała i tyle.

[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2310299#msg2310299 date=1425895847]
melisa_lu kolejna osoba dodająca propozycje ceny do ogłoszenia i nie odpowiadająca na PW

[/quote]
facella mylisz sie!  co do przesylek to macie: przesylka listowa ekonomiczny lub priorytetowa oraz przesylka polecona ekonomiczna lub priorytetowa. Gdzie zwykla listowa jest nierejestrowana, a polecona jest rejestrowana- ma numer. Ekonomiczny czy priorytetowy to tylko czas doreczenia.  Priorytet ma dojsc max. w 3 dni, ekonomiczny ma isc 5-7 dni.
Z tego co czytałam ostatnio na stronie to przesylki ( nie paczki) priorytetowe dochodzą w 1-2 dni, a ekonomiczne 2-3 dni 😉 Przyśpieszyli 😀
Tyle ze to przewidywany czas doręczenia. Gwarantowany mają tylko paczki z wyłączeniem zwykłej ekonomicznej, czyli 24, 48 itp.
[quote author=melisa_lu link=topic=5367.msg2321306#msg2321306 date=1427146688]
_Gaga - w odpowiedzi dostałam propozycję cenową, która mnie nieusatysfakcjonowała i tyle.

[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2310299#msg2310299 date=1425895847]
melisa_lu kolejna osoba dodająca propozycje ceny do ogłoszenia i nie odpowiadająca na PW

[/quote]
[/quote]

Przy czym nie odpowiedziałaś na PW. Po co dawać propozycje cenowe, skoro z założenia nie jest się zainteresowanym kupnem?

Dodam ponadto, że melisa_lu, próbowała zastraszyć mnie na PW żądając usunięcia jej nicku z wątku, w innym przypadku zemści się i wpisze mój... bez komentarza  🤔wirek:
_Gaga -Emocjonalna nastolatka uprzykrzająca życie innym uczciwym osobą.  Za nieodpisanie na PW umieszcza ludzi jako nieuczciwych. Wcale się nie dziwię, że ma aż tylu użytków, którzy dodali ją do ignorowanych. 
Sorry, ale nie moge sie powstrzymac: Gocha ty nastolatko  😅  😂
melisa jeśli masz określoną pulę pieniędzy to zamiast składać zaniżone propozycje to napisz na priv do danej osoby czy taka cena wchodzi w grę. A nazywanie obcej osoby uprzykrzajaca się nastolatką jest bynajmniej nie na miejscu  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się