Jeździectwo naturalne...

Mam taki problem. Chcę współpracować z moim koniem w trakcie rehabilitacji (z ziemi) . Nie mogę na niej jeździć ,a koń może tylko i wyłącznie stepować. Czy ktos bylby w stanie mi pomoc?



Tak dla zrozumienia wiem, o co chodzi w jeździectwo naturalnym, koń również uczestniczył w takim czymś
wątek zamknięty
A jak my mamy Ci pomóc?
Jak koń może tylko stępować to na spacer i nabijać kilometry z buta 🙂
wątek zamknięty
Dokładnie.

Rehabilitacja po czym? bo to ogólne pojęcie.

Najlepsza jest osobista kreatywność oparta o mądrą wiedzę. Nikt nie zna ciebie i twojego konia więc nikt ci nie pomoże.
wątek zamknięty
A z ziemi to się tylko na naturalnie, czyli hula-hop na szyję, odangażowywanie zadu i inne takie bajery? Klasycznie już nie idzie? Reakcja na półparady, przejścia (choćby i tylko stęp-stój), ustępowania i takie tam nudne sprawy w jeździectwie?

Ja sporo robię z ziemi, niesamowicie to uprzyjemnia potem samą jazdę, a do naturalsa mi daleko jak stąd do księżyca.
Wszystko jednak zależy od tego, co powie wet i co tak naprawdę możesz z koniem robić, bo może ma tylko chodzić niespiesznym stępem po prostych.
wątek zamknięty
Weterynarze prosili o dyskrecję ☺ koń musi chodzić po twardym ok.10 min. Najpierw musi mieć rozgrzewane przgody NATURALNIE. Tu tkwi problem
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
03 kwietnia 2015 18:04
ojc, tajne przez poufne  😂
to musi byc straszliwa przypadłość
wątek zamknięty
Może jakaś końska Ebola i nie chcą siać paniki  😂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2015 18:10
Naturalnie to okłady z ciepłych piersi...
wątek zamknięty
a co to jest rozgrzewane przody naturalnie?
wątek zamknięty
drabcio - co masz na mysli? Bo jesli chodzi o mnie to pytam sie czy ktos zna jakies naturalne cwiczenia z koniem (rozgrzanie przednich nog)
wątek zamknięty
jakaś choroba weneryczna?  😎    😅  Strzyga chyba 'młodych' tam było , herbatka z prądem może?😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2015 18:32
pitoszek, wydaje mi się, że każde dadzą radę 😀. tymi  starymi można nawet owinąć 😀
wątek zamknięty
Strzyga you made my day  👍
wątek zamknięty
junior ale jak ćwiczenia naturalne rozgrzewają przednie nogi??
Nie możesz z nim normalnie stępować?
wątek zamknięty
Czy tylko ja czytając post u góry wyobraziłam sobie stepującego konia? 😎 😂
wątek zamknięty
i pewnie są to weterynarze-genetycy, którzy wyhodowali genetycznie modyfikowany gatunek stepujących koni irlandzkich  😁
wątek zamknięty
Jak koń w takcie rehabilitacji to nie zabierałabym się za ganianie go po małym kole, odangażowania zadu i inne... Po prostym nudno i grzecznie się chodzi tak jak quanta pisała, bez wymyślenia i kombinowania bo lepsze jest wrogiem dobrego... Wszystko zależy od tego co jest koniowi i o tym co z nim robić powinien Cię poinformować weterynarz, mający w sprawie decydujące zdanie.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.