RAJD Orientacyjny - 25.04. w Zalesiu Górnym pod Warszawą

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 marca 2009 09:22
no to może ktoś z kampinosu będzie jechać co ? bo mi samej to się nie chce  🙁
no i transport byłby tańszy  🤣
asds   Life goes on...
25 marca 2009 10:53
Wstawiam foto plakatu. Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy pod nr telefonów z plakatu🙂

asds   Life goes on...
02 kwietnia 2009 23:23
Dziś się dowiedziałam że coraz więcej zgłoszeń jest z własnymi końmi z innych ośrodków. Impreza nabiera rozmachu i z tego co slyszałąm "kameralnego wyglądu"  😁

U nas czapraku na wyjście jest, gumki do grzywy są, ochraniacze są 🙂
to fajnie ... tylko tak sobie myślę ... ja świat stary i szeroki to zawsze z tych chętnych na start dociera niewielki procent ...
receptą jest pobieranie z góry wpisowego ... ( plus kaucja zwrotna )
wtedy część problemów znika od ręki ...
asds   Life goes on...
04 kwietnia 2009 17:12
Szczerze mówiac też liczyłam ze okolicznie voltowicze z stajni obok się aktywują. W końcu pomysł na przywitanie sezonu jeździeckiego bardzo fajny 🙂. No i co najważniejsze jeźdzcy i konie mogą się sprawdzic w terenie co do swojego dogadywania.

asds ...nie licz na to ...
zamiast dogadywania się w terenie mozesz liczyć na obgadywanie na necie ....hahaha

i gdyby nie ty wątek już dawno by spadł poniżej trzeciej strony ...
rozumiem ze ty jedziesz napewno ?
ja już zamówiłem transport i biorę ze sobą jeszcze jedną dziewczynę ze stajni ...
na podium są trzy miejsca dwa dla nas i trzecie dla ciebie ...hahaha
asds   Life goes on...
04 kwietnia 2009 22:12
arkady66 Jadę z Rocky'm Balboa  😉 na 100001%. Juz wszystko w czwartek poopłacałam, więc zostaje mi tylko konia tuningowac i siebie szykowac do rajdziku 🙂


To widzę ze szykuje nam się ostra rywalizacja o pierwsze miejsce na podium  😁  🏇
Arkady miałam już nie komentować, ale błagam, jeżeli nawet ktoś miał chęć jechać to po Twoich komentarzach na takim poziomie, nawet najcierpliwszemu się odechciewa. Daruj sobie, po co stękasz, jak ty jedziesz to co Cię obchodzi co zrobi reszta? A takim kłapaniem to tylko zniechęcasz.
czyżby moja osoba była aż tak wiążąca ... ?
całe mnóstwo imprez odbywa się beze mnie ...
ale tutaj zależy mi na jak najmniejszej frekwencji bo wtedy staje się bezkonkurencyjny ... hahaha

a napisałem tylko że naszym wielkim sportowcom i amatorom napewno coś wyskoczy i nie zjawią sie na imprezie która odbywa się 2 km od ich stajni i dlatego od tych co przejawiają chęci pobrać kaucje zwrotne żeby nie mogli się wycofać ...hahaha
asds   Life goes on...
06 kwietnia 2009 16:40
speechless  😁


Zobaczymy na miejscu co to bedzie 🙂
podbijam temat bo to juz tuż tuż ...
pogoda dopisuje , terminy mało kolidujace , cena przystepna , tereny super , warunki do spełnienia prawie żadne ....

czekamy .... na kolejne zgłoszenia ... na chwię obecną 11 koni zapłaconych ...
Bardzo chętnie bym przyjechała,ale oczywiście muszę siedzieć na targach turystycznych:/
asds   Life goes on...
17 kwietnia 2009 17:32
Ja juz nawet w pracy sobie piętek wolny załatwiłam zęby móc konia stuningowac przed wyjsciem do "ludzi"


Foptograf z volty tez bedzie jako niezależny paparazzi  😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 kwietnia 2009 13:28
Ja juz nawet w pracy sobie piętek wolny załatwiłam zęby móc konia stuningowac przed wyjsciem do "ludzi"



no szykuj się szykuj  🤣 .. będę biegać gdzies tam z aparatem  😀iabeł:
na dzien dzisiejszy zgloszonych 20 koni ....( opłaconych )
zgłoszonych 22 konie ...( opłaconych ) na dzień 24.04.09

ale smutne jest to że okoliczne bliskie stajnie ok 4-5 km od punktu zbiorczego mają same problemy żeby amatorsko poganiac się po lesie ...

lepiej posmęcić na necie i szuakć nowej pary owijek w kolorze popielato - papusiastym ...

Oj arkady, co cię inni obchodzą? Ich sprawa czy chcą jechać na rajd czy nie, jaką to tobie osobiście robi różnicę?
Ja też bym w ten weekend nie pojechała na rajd, nawet jakby spod mojej stajni ruszał, bo a)nie mam na to ochoty, b)mam inaczej zaplanowany weekend, c)nie chcę rozwalać tego, co z koniem wypracowałam przed zawodami, d) inne powody, które nie powinny cię obchodzić....
Bawcie się dobrze i napiszcie tu potem jakąś relację  🙂
tak dzionka nie rozwalaj tego co wypracowałaś z koniem .... nie warto ... kup mu nowe wcierki ....

co mnie inni obchodzą ? no to kto jak nie koniarze to organizują i kto jak nie koniarze mają w nim uczestniczyć ....
w złotej klatce koń na złotym uwiązie a w rankingach polacy poza ...poza ...poza ...


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Choć za trolling należy się ban, za całokształt uciszenie na 2 tygodnie. Mamy nadzieję, że chwila oddechu sprawi, że użytkownik się uspokoi.
Arkady, jak będzie potrzebna to wcierkę kupię, mam już nawet ze dwie  🙂
Pisać już nie możesz, ale może jak poczytasz na spokojnie swoje posty w tym wątku, to dostrzeżesz jaką antyreklamę temu rajdowi zrobiłeś.
Ja też nie jadę mimo że poważnie nad tym myślałam.
A nie jadę bo mi się poprostu nie chce 😉
I owijek w tym czasie też nie zamierzam kupować 😉
asds   Life goes on...
26 kwietnia 2009 21:22
Witam

Juz po rajdize iświetnej sobocie 🙂. Na stawke startujacych 22 koni , ja zajełąm  z łogrem 6 miejsce, natomiast forumowy Arkady66 uplasował się na pozycji 4. Dużo koni, teren leśny w Zalesiu Dolnym rewelacyjny na takie imprezy jeździeckie. Dla chętnych uczestników była możliwośc wjechania na jednym odcinku do płytkiej rzeczki przeprawy w wodzie. JA skorzystałam  i było bardzooooo fajnie 🙂. Reszta ludzi albo sie nie podjeła, albo im konie do wody nie chiały wejśc. Punkty kontrolne były jak cholera upier..we do znalezienia ( szczególnie pamietne i sławne 6,7), no ale w końcu rajd orientacyjny więc na talerzu widoczne nie będą. Zdziwiona byłam bardzo rozamirem imprezy. Bardzo duzo rodzin, szczególnie z dzieciakami małymi  na przejażdki na kucykach, bryczki i pompowana wielgachną zjeżdzalnie. Do domu zawiozłam Buckamnką zasłużonego w boju ogra, na którego widok wszystkie kobyły zaczeły się momentalnie grzac ( Dla zainteresowanych od razu nadmieniam zę jako chłopak jest zmaineirowany odbyło się bez jakichkolwiek sensacj). Ogółem buckmanką wracaliśmy do stajni zadowoleni ja i koń- ciała nie daliśmy 🙂. Jak konia obrzadziłam wróciałm na dalszy ciag imprezy i siedzieliśmy tam wszyscy tak do około 21 wieczorem bodajze ( zawodnicy z naklejonymi nr na plecach korzystali z baru i grill FREE 😀 ).

Ogółem jeden wielki pozytyw z mojej strony i jeśli będą Zimne Doły II za rok to się piszę 🙂 i strasznie ubolewam ze forumowa zduśka nie dojechała 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się