Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Nie wiem co się z nią stanie jeśli nie znajdę współdzierżawcy :/
Pewnie nie kupi nowego kompletu eskadrona.
Biedna. Co to będzie 🙁  🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2015 23:30
Oj dziewczyny,a le to okazja! Umie potrząsać głową, ale nie jest uczona nachrapnika i ostrogi! Szał pał!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 kwietnia 2015 23:41
Ostre kiełzna niet ale w halterku chodzi 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 kwietnia 2015 23:53
Właśnie miałam pisać o haku 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 kwietnia 2015 19:55
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/43603?q=&kategoria=4&lokalizacja=13&widok=0&strona=




Pomijając wszystko inne: jaka ta dziewczyna jest olbrzymia  😲 Mogłaby przesiąść się na jakiegoś bardziej dopasowanego wielkością konia.


Marengo w sumie dobrze, że dziewczyna jest szczera i nie reklamuje "bardzo spokojnego konia dla dzieci" tylko od razu stawia sprawę jasno  🙂
Hahahaha Marengo właśnie miałam wstawić to samo.

,,Koń nie dla początkującego, jest płochliwy, ponosi na placu, ogółem niegrzeczny."
+
,,cena 350zł miesięcznie 🙂 "

to brzmi jak obrażona zazdrosna nastolatka której rodzice kazali wystawić konisia na dzierżawę, bo nie wierzę żeby ktoś był tak skretyniały że nie zdałby sobie sprawy z tego, jak mało zachęcająca jest ta oferta  😂
no nie wiem, mnostwo jest ogloszen gdzie "chetnie, przyjmę, kupie , wydzierzawie konie trudne, zepsute itd...  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
21 kwietnia 2015 22:58
smarcik, no z tym to bez przesady. Ogłoszenie jest komiczne, oczywiście, ale, zakładając, że na fotce jest właścicielka, ma sprzedać konia, bo za wysoka urosła?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2015 05:41
Nigdzie nie pisałam o sprzedaży konia.


Nie wyobrażam sobie jazdy na koniu, dla którego jestem za dużym obciążeniem przez 10, 15 czy 20 lat dzień w dzień niszcząc mu plecy. To musi boleć. To już stwierdzenie abstrahując od ogłoszenia powyżej, ale nie o wzrost tu chodzi tylko wagę, wzrost jest jedynie przeszkodą dla jeźdźca.
Smarcik, były już na temat wagi dyskusje na forum 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2015 08:02
Być może, widocznie przeoczyłam  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2015 08:26
Spoko, nie zamierzam ciągnąć tematu, po prostu amazonka wydała mi się nieproporcjonalnie duża w stosunku do konia  😉
wiesz, mnie sie wydaje, że to kwestia ujęcia (fazy galopu). jest duza, ale nie aż tak jak się tutaj wydaje (na pewno nie gruba). Ale generalnie jestem po Twojej stronie, razi mnie i boli widok za dużego jeźdźca na za małym koniu 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2015 08:37
Ja cały profil na fb obejrzałam, fascynują mnie niektóre zdjęcia typu jajka wielkanocne na głowie  😁
Ja bym tej hafki nie brała, mało lajków ma na fp ;/
klik
ale szalona wyprzedaż 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2015 14:15
Ja tez jestem przeciwniczką za ciężkiego jeźdźca, ale ta dziewczyna wydaje się być postawna i wysoka, nie jakaś gruba, a haflingery to nie są słabiutkie, delikatne goroącokrewki. 🙂

Libeerte, wyprzedaż suuupeeer!
Ja tez w jej wzroście nie widze nic strasznego.
A dziewczhna konia poddzierzawia od wlascicieli stajni, widocznie kon bedzie sprzedany, jak nie bedzie chętnych na wspoldzierzawe (to  moje domysly)
Jeździec powinien ważyć do 10% masy konia  😁
Pewnie połowa osób z forum powinna jeździć na koniach pogrubianych lub ziemniakach :P
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/24312?
"Regularnie workowany" już sobie to wyobrażam  😂
Ale kopyta na ostatnim zdjęciu nie wyglądają za ciekawie, takie klocki
To samo dzis ogladalam i to samo mi do glowy przyszlo
pewnie nie mają możliwości ćwiczenia załadunku z przyczepą, więc po prostu zakładają koniowi worek na łeb i wchodzą z nim do różnych pomieszczeń 🏇

kopyta dramat
Gniadata   my own true love
23 kwietnia 2015 15:32
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/125919?
ktoś wie, czy to serio eskadron? bo jak dla mnie strasznie trąci (krzywo) naszytą metką. no ale mogę się mylić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się