Howrse gra :)

Miyako - ja nigdy tego nie miałam
zmniejsz zdjęcie, bo rozwala forum
Miyako- a kto każe hasło wpisywać? 😉 Nie skorzystam, bo hasła nie zapomnę na pewno, ale jeżeli komuś się zdarza to fajna opcja 🙂
równie dobrze można samemu sobie wysłać maila z hasłem, skoro zapisanie go w notesie jest już za dużym wyzwaniem. głupota jakaś z tą opcją
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 maja 2015 14:38
opcja jest cholernie głupia. Zabawne jak ktoś to zrobi, a później zapomni hasła do poczty  😁
ktoś coś wie, kiedy wejdzie nst promocja? w tym tygodniu, czy dadzą nam trochę odpocząć?  😜
Ciekawe to jest to jak wybrać konia do tego labiryntu  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 maja 2015 21:10
kiedyś chyba było wysyłanie w świat, czy jakoś tak i konia się traciło.  może to będzie coś podobnego.  👀

i kolejna kuponożerna promocja: klik
Ma ktoś niepotrzebnego siwego sleipnira i mógłby odsprzedać


Mm takowego. Ale to pierwszy boski na tym koncie i mam sentyment. Wszystko zależy od ceny.
Sleep nory kupowałam po 18k wiec mogę dać max 25
Gniade Slepniry wiszą za 29k i za 31k..
a sam Palomino o którego jak mniemam się starasz to już ho ho ho.. cena z kosmosu.
Palomino będę miała za grani. Brakuje mi zwykłego szarego. Jak są promocje to sleep niby wiszą o wiele taniej. Spoko poczekam sobie aż pojawi się na sprzedaży.  Nie spieszy mi się. 
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2015 14:13
Zaczęła się ,,poczta kwiatowa".
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 maja 2015 15:17
Poratowałby ktoś punktami dorastania na konto Torqoise ?
Ale mnie dzisiaj gra zaskoczyła, byłam pewna że odpowiedź na moje pismo na kontakt w sprawie szybszego zakończenia sekundowo promocji piniat, będzie taka, że promocja została zakończona prawidłowo,  że przykro ale nic nie mogą zrobić. A ja naprawdę liczyłam ostatnie minuty ze stoperem i wyszło na bank że mam klikanie szybciej niż zakończenie promocji. Wchodzę dzisiaj na grę i ... mam żółtego! Dostałam odpowiedź że gra została zakończona prawidłowo, ale ze względu że doszłam tak daleko (ostatnie kliknięcie i rozbicie 21 piniaty) jednorazowo dostaję konia, dla zachęty i żebym była bardziej ostrożniejsza następnym razem. Jestem przeszczęśliwa. Wczoraj nawet nie chciało mi się zaglądać na grę, przerobiłam z rozsądku tylko bościaki.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2015 15:44
watrusia- gratuluję!!!
Dementek, dzięki, napisałam im podziękowanie 🙂
O wow Watrusia brawo 😀

Notarialna zaraz Ci podrzucę, szkoda, że wcześniej nie zobaczyłam, bo w kwiatkach miałam i rzuciłam do Cierpienie 😉
Mogłybyście polecić mi jakiegoś porządnego sittera?
Pani nad tobą ;
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2015 22:36
TheWunia 😍 :kwiatek:
TheWunia,  też się cieszę  🙂
Hihi  :kwiatek: Czarownica jeszcze miesiąc i do Ciebie wracam 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 10:02
💃 😍
Z ciekawości..ile płacicie swoim sitterom?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 19:30
A nie pamietam. 1-2 kupony plus CR miesiecznie? Cos takiego chyba. Za ok. 30-40koni.
U Czarownicy to jest taka wypłata, że robienie tych koni to sama przyjemność  😜  od 3 czerwca mam już lajt, więc wracam na służbę 😉

A u innych osób to miałam tak 50-75 za konia (nakarm, wyczyść, spać)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 19:53
TheWunia myślę, że to dobra cena za kogoś, kto tak jak Ty się zajmuje kontem 😀
Mi bardzo pasowała taka wzajemna pomoc, ja szukałam dobrego konia to dostałam źrebola z wysokim PG, Czarownica szukała jakiegoś konia w WT, a ja jedno miałam to podrzuciłam. I tym sposobem wszyscy są szczęśliwi 😀
szkoda, że u mnie nie masz już czasu na emeryty 🙁
Znajdzie się 😉
Nie wiem kiedy teraz termin ubijania, ale w przyszłym tygodniu jadę na wycieczkę to jak będę miała wifi to do nich zerkne 🙂
To wychodzi na to, że ze mnie żyd okropny bo mam koni blisko 300 do oporzadzania a mam sittera, który nie marudzi i tez jest zadowolony
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się