Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 maja 2015 13:11
Jakiego labiryntu? 🤔
Ej ja tylko boskiego mogę. Idę na trening wieczorem zacznę jak wejdę na kompa. Chyba ze calowe będziesz chciała mi roboc AC to proszę bardzo
Cierp1enie, trzeba wpisać imię konia, żeby wybrać innego 😉 już to zrobiłam ;p teraz trzeba chyba iść do góry, żeby się nie wrócić.

mam nadzieję, że wróci ten koń, bo na com wysłałam takiego z ładnym ZJ  👀 to w ogóle tylko jeden koń będzie łaził po tym labiryncie? chociaż można zmienić konia, który jest w labiryncie, więc to bez różnicy. na koniec można podmienić na jakiegoś kiepskiego
info na temat następnej promocji: klik [url=http://jagalig.wix.com/nowosci-howrse#!labirynt/c1a9q]klik2[/url]

Tutaj macie zaznaczone jak przejść  labirynt w drugim linku na ostatnim screenie 🙂

Po ile teraz chodzą kupony? Znacie kogoś kto sprzedaje?
Ja dla ułatwienia żeby nie wbijać się w linki kilka razy dodam tutaj dla siebie:
[img]http://static.wixstatic.com/media/fb0367_be7369ae0e594977bfbda6be78889d0e.png_srz_p_979_465_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz[/img]
O bożenka... Zrobie to jak wrócę ze świeżego powietrza chyba.
Policzyłam trochę i wyszło mi, że najprawdopodobniej nie da się przejść tego labiryntu bez wydawania kuponów!
Przyjmując, że weźmie się konia, któremu przyrasta 5% energii/h i będzie się szło według białej kropkowanej ścieżki (patrz zdjęcie podesłane przez dar) będzie trzeba wykonać 266 kroków , z czego 114 to cukierki (38 cukierków po 3 kroki) czyli 152 z energii konia. W dobę z tej energii można uzyskać 6 klików. Wychodzi, że przejście labiryntu zajmie ponad 25 dni. A promocja trwa 19 dni...
Wniosek jest taki - czas szykować kupony.

*możliwe, że w moje obliczenia wkradł się błąd - jeżeli go zauważyłeś, popraw go
6 brakujących dni, czyli 6x6ruchów= na +/- 36 ruchów zabraknie czasu. W każdym cukierku 3 ruchy, wychodzi 12 kuponów. Coś chyba mało biorąc pod uwagę inne promocje  👀
Nancy, nawet mniej, bo 15 przekąsek kosztuje 10 kuponów. Albo ja się pomyliłam (bardzo możliwe), albo Owlient chce dać nam odsapnąć 🤣
Fajnie by było, bo mam nadzieję na boskiego. Już z żółtym sobie nie dałam rady, a w bliższym czy dalszym czasie chcę zebrać wszystkie kolorowe, z jednym w RO/WT czy innych takich będzie łatwiej niż z ewentualnymi kilkoma niezdobytymi wcześniej
albo szykuje coś czego nie przewidziałyście 😁 btw, myślicie, że będą jakieś "podwójne punkty"? zwykle jest jakaś promocja w trakcie wydarzenia.
Z promocji to pułapki w labiryncie obstawiam 🤣 Bo chyba za łatwo jest na ten moment
No ja w tych zdrapkach, to miałam naprawdę szalone szczęście, 3 zdrapki, 3 Grani, 2 na pl i 1 na com. Akurat mi sie tam uzbierało 2 kupony, to sobie zdrapałam i wyskoczył Grani. No właśnie, czy ten koń który wejdzie do labiryntu, wróci z niego?
Nancy, haha, już to widzę uups, twój koń wpadł do wody, bo był zbyt rozbrykany. poczekaj 24h aż ekipa ratunkowa go wyciągnie albo zapłać 10 kuponów, a wyskoczy świeży i radosny na pomost. oczywiście ten wypadek nadszarpnął jego możliwości i musisz poczekać, aż jego energia się zregeneruje 😁 😁
Ikonka przysmaku w labiryncie daje 3x przysmak, ale kupując przysmak za kupony daje tylko 1 ruch. Tajemnica rozwikłana! Potrzeba 21 kuponów.
Okej, dziękuję za wyjaśnienie w takim razie. 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 maja 2015 20:17
A już mi się podobała ta promocja :/
ja nie pojmuję tej promocji, dopiero weszłam i serio nie wiem co tu się robi
Tylko dzisiaj! Za krycie perszeronem dam 4 kupony!  🙂
nie wyobrażam sobie przejścia tego labiryntu bez tej mapki od dziewczyn. przecież tam można zginąć, na pewno dużo ludzi by tego nie przeszło samodzielnie! :/

Tutaj wg. mapki perszeron jest w polu A11, ale.. prezenty na początku mapy są przecież inne niż mieliśmy. Sama nie wiem.
nie wyobrażam sobie przejścia tego labiryntu bez tej mapki od dziewczyn. przecież tam można zginąć, na pewno dużo ludzi by tego nie przeszło samodzielnie! :/


Podejrzewam, że na tym właśnie polega haczyk. Błądzą= wydadzą więcej kuponów, żeby starczyło ruchów do zdobycia boskiego.

Szukam 2 osób do ubicia koni, płacę w equus lub cr do dogadania.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 maja 2015 13:08
Nancy- ja mogę. Na pl u siebie i chyba u koleżanki, na com u siebie.
Na pl. Za 10 mogę dać RO, ZHa albo ZJ, napisz co chcesz, chyba, że jakieś inne propozycje masz. 10 mogę wystawić dzisiaj, reszta jest jeszcze do postarzenia, więc najprawdopodobniej na jutro będą
No niestety ja tego niebieskiego nie zdobędę, wyplułam się z kuponów w tamtej promocji, a te przekąski sa tylko za kupony. ZA to kaswo się wzmocniłam. Na tych perszeronach można teraz nieźle zarobić, wydałam 80 tyś i 1 kupon, a zarobiłam prawie pół miliona i 2 kupony, za jakieś  dwa dni już spowszednieją niestety  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 maja 2015 20:28
Wartusia skąd Ty masz tak szybko Perszerona? 👀
ma ktoś ogiera Perszona? 🙂 szukam pokrycia
CzarownicaSa, po prostu kupiłam, jednego za 80 tyś a drugiego za 500 i kupon, na szczęście, zwróciło się z nawiązką.
ocb z tymi perszeronami?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się