Howrse gra :)

calore, dzięki - ja gram od czasu do czasu (2x do roku jak sesja) i myślałam, że coś mnie ominęło xD
Szczerze.. od 3 tygodni czekam na zwrot kasy od ChemiK i dupa. Kwota nie jest mała.
Radzę się zastanowić przed biznesem z nią..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 czerwca 2015 13:36
A czemu 5 Ksantosów? To nie tylko 1 dziennie cos daje? 🤔
CzarownicaSa, 1 daje, ale głaskać można max 5 dziennie, bo wiadomo, nie zawsze dostanie się to RO 😉
Na eng jest jeszcze Archimedes, trzeba odpowiedzieć na pytanie a w zamian dostaje się aging point
dar, jestem (jak pewnie wiesz) sitterką u ChemiK od zeszłych wakacji i nigdy nie było problemów z kasą. Jak zapominam wystawić konia to sama mi przypomina o tym. Więc nie wierzę w jej nieuczciwość 😉
Dokładnie.  Chemik to uczciwa graczka
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2015 06:27
U mnie Chemik była sitterem dłuższy czas i też nie było żadnych nieprzyjemności. Uczciwa i konkretna dziewczyna. Może jest jakiś problem? I nie wchodzi na razie na howrse?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 czerwca 2015 11:02
Może najzwyczajniej zapomniała?  Średnio mi się chce wierzyć, że ciebie oszukała.

kolejna promocja planszówka do zdobycia brave purple i nowa rasa Shire  😍 😍
Też na to sporo kuponów poszło, więc też odpuszczę podobnie jak wykopaliska.
oo, to ja chyba daruję sobie teraz wykopaliska i uzbroję się na planszówkę. a na tego konia poczekam, aż będzie na zarezerwowanych. szkoda, że nie ma Graniego w tej promocji, w zimowej zawsze był 😁
Masakra w tej promocji z 50 k jak nic trzeba wydać. ... na 15 kopa miałam tylko jedna kość. Kupiłam 3 bomby i nie miałam żadnej. Pfff
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
12 czerwca 2015 20:40
Masakra w tej promocji z 50 k jak nic trzeba wydać. ... na 15 kopa miałam tylko jedna kość. Kupiłam 3 bomby i nie miałam żadnej. Pfff


50 k to nic, ja przecież wydałam 40 i trafiło mi się 38 kości -.- (plus normalne wykopy bez bomb)

edit. wydałam kolejne 10 kupsów na podwójne bomby i w 60ciu wykopach znalazłam 25 kości, no interes życia po prostu...
Libeerte, mi też się nie chce wierzyć, żeby mnie mogła oszukać ale od kilkunastu dni proszę o kasę, która była mi potrzebna i zero odzewu.
Mamy do siebie numer telefonu nawet i mimo sms zero odzewu.
Może po prostu nie ma jak odpisać. Poczekaj aż odpisze na watku
Ta promocja, Przeklęte Piaski, jest okropna  😂...
Wydajesz pierdyliard kuponów, a gwarancji bosiaka i tak nie ma. Niestety, ale chyba raczej poczekam na zarezerwowane, a szkoda, bo mam już 5 z kolekcji tęczowych  😜
-------
Sprzedam ZN za 3 kupony, 3xOM za 5 k, 3xZJ za 3k
dar, dobrze wiesz jaka jest sytuacja, ja nie jestem od opisywania jej. Wiesz co masz zrobić, ChemiK na pewno odda Ci kase, jak będzie wiedziała ile. Uwierz mi, że ma dużo rzeczy na glowie.
Libeerte, jaki jest problem dać mi screeny ?!
Wtedy bym obliczyła i po prostu podała kwotę ale kiedy ja proszę to ktoś się drze na mnie w słuchawkę telefonu. Dla mnie to nie jest wcale miłe ani zabawne.
Prosiłam o kasę do poniedziałku w poprzednim tygodniu.. Logowała się niejednokrotnie, mogła to dla mnie zrobić.

Mam na sprzedaż 5ty żywioł ale nie mam pojęcia ile jest on warty. Kogoś interesuje?
Mam też Upominek Hestii.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2015 10:45
Czy tylko mi nie pasuje otoczenie do koni? 🤔
Jak dopasowuję to jest wszystko ok, ale jak zatwierdzę to koń podsuwa mi się do góry i całą kompozycję najczęściej szlag trafia :/ Bo jeśli np. w dopasowaniu koń stoi na kamieniu, to po zatwierdzeniu podjeżdża do góry i jest nad kamieniem :/
CzarownicaSa,  mi też tak się robi, oczywiście nie w każdym otoczeniu. Ostatnio, wkurzyłam się, bo zmarnowałam 2 Promienie, bo koń mi lewitował nad skałą i łąką  🤔 
dar - mam nadzieje ze odzyskasz swoja kase bo to co opisujesz nie milo brzmi, kazdy zna z nas chemik i wie ze nie jest oszustka i pewnie nie ma czasu, ale jednak jak loguje sie i jeszcze to darcie sie przez telefon - no nie milo...



pfff konie za kupon chodza po 190 tys... pogrzalo ich..
chcialam sobie kupic bo usmiercilam 3 i na wiecej czasu nie mam, a nie ubijalam koni juz pol roku.
Cierpienie został mi ostatni tydzień szkoły i postaram sie za nie wziąć, bo na razie tylko podstarzałam po trochu  :kwiatek:
no wlasnie te 2 koncowe usmiercilam i jednego ubilam co mial 21 lat 🙂
jeszcze 7 zostalo heh 😀


Czarownica - a Ty nie dajesz grafik koni? takie piekne robisz
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2015 19:35
Cierp co robię? 😁 Nie pomyliłaś mnie z kimś? 👀
Kilka razy próbowałam, ale moje komiksowe koniki zdecydowanie nie trafiają w howrsowy gust 😉
Cierp1enie, kasa to coś przynajmniej 200 tys i 4 kupony.. Sylwia (ChemiK) się ani nie odzywa, ani nie odbiera i mogę sobie co najwyżej pomarzyć chyba o zwrot. Gdzie to ona sama powiedziała, że jak ją oszukam to mnie udusi..  😵
dar, to ja się loguję na jej konto na howrse. Na re-voltę nawet nie wchodzi. Uwierz, że są sytuacje, gdzie dużo bardziej człowiek przejmuje się pewnymi problemami, niż grą.
Cierp co robię? 😁 Nie pomyliłaś mnie z kimś? 👀
Kilka razy próbowałam, ale moje komiksowe koniki zdecydowanie nie trafiają w howrsowy gust 😉


no wlasnie te komiksowe co pokazywalas na fejsie i na forum, takie piekne
dlatego pytam czy nie dajesz do czarnej perly bo sa super
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2015 08:37
No dawałam, ale nie przechodziły 😉 Będę rysować trochę w tym miesiącu, więc pewnie w następnym coś dodam, może przejdzie.
Dzięki :kwiatek: Nie sądziłam, że komuś się te moje komiksowe koniki podobają 😡
Niestety, ale jestem biedna jak mysz kościelna ( w dodatku nie mam kasy na przedłużenie VIPa), więc nie zamierzam wydawać kupsów na tę promocję.
Ps. Wczoraj automat kupił mi konia z towarzyszem duchem za 2 300 equus  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2015 10:01
Automat? 👀
CzarownicaSa - dodatek w Vipie.
Wyznaczam sobie kryteria--> zapisuję wyszukiwanie i na takiej stronce wpisuję ile chcę tego typu koni (by kupiło muszę mieć fundusze i koń nie może zostać kupiony przez kogoś metodą tradycyjną przez 30 sekund, nie wiem jak sprawa się ma gdy kilka osób ma takie samo wyszukiwanie)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się