Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Ja miałam mango na siwego ale nie byłam przekonana do niego, teraz już wiem, że to po prostu kolor dla karych  😍

Wrzucałam kiedyś już grubaska w atlanticu, ale teraz dorobiłam się owijek i polówki pod kolor więc wrzucam ponownie 🙂 eskadron atlantic green exclusive  😜

wątek zamknięty
kitty chętnie, ale gdzieś bym musiała koszta obciąć, chyba na żarciu... swoim bo przecież nie koniełów  😁
epk oj tam, przy moich szarościach ta jedna żarówka zginie i nawet nie zauważysz  😉

Jadę dzisiaj oglądnąć na żywo tego cyana i smaragda. Oby były brzydkie  😉 Dziękuję wszystkim  :kwiatek:

edit. Aż zrobiłam rachunek sumienia i moja najodważniejsza szmata to zgaszony róż z niebieską lamówką... z 2008 roku  🤣
http://re-volta.pl/galeria/foto/71954
wątek zamknięty
Ratana, widzę,  że  u Was  tak jak u mnie  sporo  niebieskości 😉 i słusznie,  wygląda  obłędnie!
tulipan, ja bym  zaryzykowała mango, lubię  kontrasty  (btw wydaje mi się , że  z takich  ostrych  kolorów  dla karych obłędna  jest magenta /fuksja ).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lipca 2015 13:47
Ratana, bardzo ładny ten Atlantic!
wątek zamknięty
Widział ktoś moze Cyan lub Lime pod brązowym siodłem?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lipca 2015 15:43
Vanczi  ja moge w week zrobic cyana pod siodłem w kolorze tabacco
wątek zamknięty
Zairka byłabym bardzo wdzięczna 😉
wątek zamknięty
tulipan ja tylko uprzedzam, że te nowe brillanty to nie takie hop siup.... Producent nie poleca prania w pralce, a jeśli to tylko w specjalnych torbach, Obawiam się że to będzie szalenie delikatne....  🙁 szkoda, bo piękne są
wątek zamknięty
Ech, to nie dla mnie takie delikatesy  🤔
wątek zamknięty
To w formie czapraka okazjonalnego chyba.... Bo do tyrania się nie sprawdzi  🙁
wątek zamknięty
Właśnie, a w tej cenie mam dwa do męczenia  🙂
wątek zamknięty
ja moje brillanty dura tyram i piorę non stop w pralce, nic im nie jest  😉 Dodatkowo uważam że to absolutnie najpiękniejszy krój i materiał jaki kiedykolwiek eskadrona wypuścił (brillanty dura szyte są z błyszczącej bawełny satynowej/satynowanej?)
wątek zamknięty
Precelek a długo je masz? bo ja sama się na nie czaję, ale jak usłyszałam co pisze producent to mi się odechciało..... może jednak na wyrost?
wątek zamknięty
Koleżanka swój oszczędza, bo się kulkuje.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lipca 2015 21:49
Bo ciuranie, ciuraniu nie równe. Jak ktos ma duzo szmat i pojeździ 2 razy a potem założy znowu za kilka miesięcy to pewnie warto. Ja ostatnio oglądałam 2 nowe brillanty hibiscusa i banane użytkowane jak normalny czaprak czyli jeżdżony kilka razy, prany w pralce o za 2 tyg znowu do roboty i w zyciu bym nie kupiła. Pokulkowane, pozaciagane, odbarwione pod popregiem i przetarte praktycznie do gąbki i oczywiscie kurczenie sie bizy w praniu pozostało.... a to kolekcja przeciez nie jakas bardzo stara
wątek zamknięty
Zairka to do kitu.... a te cholerne sznureczki zawsze są problemem.... ja tego nie rozumiem, skoro zamawiają to pewnie w setkach km. to niech zamówią taki o odpowiednim składzie. 😤
wątek zamknięty
No ja mam średnio 3, 4 konie minimum do jazdy. Czapraki zmieniam co 2, max 3 jazdy (w lecie nawet co jazdę), a szmat mam niewiele, więc po praniu od razu lądują na koniu  😉 Na wyjazdy to wolę jednak klasyczne rzeczy, także chyba zostanę przy cottonach (2!  :hihi🙂. A w tym układzie odpada pomarańcz bo nie potrzebuję dwóch żarówiastych odcieni na raz  😉
wątek zamknięty
tulipan ale cyan na karym będzie piękny! ja też kocham cottony, więc nie będę Cię odwodzić od nich  😀
wątek zamknięty
Słuchajcie potrzebuję zernąc na zestaw next generation rose czaprak + owijki na koniu,najlepeij na skarogniadym.W szmatoholikach nie moge znaleźć...🙁 poratuje ktoś?????  🤔 tutaj albo prv, będe wdzięczna🙂😉
wątek zamknięty
Ratana, cudny kolor dla siwej maści 😀
wątek zamknięty


http://www.ooteman.nl/on-the-horse/saddle-pads/dressage/br-saddle-pad-bonita-yucca-mint

Na żywo nie jest niebieskawy, tylko miętowy, a szary sznurek mieni się na srebrno. Jest cudny! 😍
wątek zamknięty
Moona granaty to jest tzw mus konieczny 😁 uwielbiam ten kolor. A biały do jazdy za stodołą nie byłby przesadą?
plunia jakby ona była czysto szara to może i by było pole do popisu, ale to taka maść..brudna :P A bierz! Chętnie się zamienię na maść 😁
Livia no właśnie to bordo i chaber do mnie mówią 🙂 myślałam też może nie o majtkowym różu, ale takim bardzo mocnym i wyrazistym jak ankowa sangria.
kitty nawet ochraniaczki w gwizdki! super 😍
halo ma to bardzo dużo sensu 🙂, i nawet bardzo dobrze się składa bo szaleję za odcieniami toffe czy cappuccino, tylko nie byłam pewna czy na kobyle się to sprawdzi. Teraz na pewno spróbuję już przy pierwszym podejściu kupowania nowej szmatki, dzięki za rozbudowaną radę :kwiatek:.
tulipan mój głos też ma cyan!
wątek zamknięty
Ponawiam o jakieś foto na koniu eskadron next generation rose 🤔 ktoś coś??
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
17 lipca 2015 09:25
Mam pytanie do posiadaczy padów Caball w kolorze smerfowym. Czy jest to odcień wpadający w niebieski czy zielony? Czy będzie taki jak pad Euro Star Turkus z poniższego linka?
[url=http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/31/3117#i]http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/31/3117#i[/url]
A może ma ktoś zdjęcie padu smerfowego i mógłby tutaj wstawić? Z góry dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA, nieco intensywniejszy jest caball ;-) mam foto na siwym, jak dorwę sie do komputera,  to wstawię.
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA, jest to intensywny jasnoniebieski: klik klik2
wątek zamknięty
Gniady Czesiu w Bicolour Navy i kasztan Vimto w Bicolour Dark Nougat. Chyba im pasują te zestawienia kolorystyczne 🙂.
wątek zamknięty
Ostatecznie zamówiłam niebieski i zielony  🙂

Kingsland Barron


i szmaragdowy Eskadron


Mam nadzieję, ze ich nie odeślę po odbiorze paczki  😁
wątek zamknięty
Tulipan Kingsland  😍
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA, u nas mniej więcej tak wyglądał Caballowy smurf:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.