KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 kwietnia 2009 20:02
na pewno będziemy pamiętać o Twojej propozycji 😉
Laguna, dziękujemy nawet za sam pomysł :kwiatek:
Dowiadywałam się dość dokładnie, jak na ten moment wyglądałby start zawodnika para w regionalnych skokach (bo wiadomo, że nie ma na razie zawodników skaczących aż tylu, by można było specjalnie dla nich coś zorganizować), jako, że jestem tym osobiście zainteresowana. No i poza zawodami towarzyskimi, gdzie hulaj dusza, to normalnie obowiązują odznaki. Pół biedy dla mnie, bo myślę, że część skokową jestem w stanie zdać, skoro skaczę, ale dla innych może być to problem.
Mogę jedynie zapewnić, że jak uporamy się z całą papierkową robotą nowopowstającej organizacji (okazało się, że to wcale tak szybko nie idzie) to również paraskoki będziemy chciały w Polsce uruchomić.
To napiszcie tu jak coś się ruszy 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 kwietnia 2009 22:14
To trzymam kciuki by wszystko poszło po waszej myśli 😅
Informacje z ostatniej chwili: Paa, czwarta w C3 na zawodach w Wolcie 🙂 !!
🙂
Tym samym ostatni egzamin przed startem w Mannheim zaliczony.
BRAWOOOOOOOOOOOOO!!!!!! 
Gratuluje Paa!
Bardzo dziękuję  :kwiatek:


Zdjęcia od szeherezady :kwiatek:
Paa w Mannheim po pierwszym przejeździe 61,1% i jest piąta. Zawody można śledzić na
http://www.clipmyhorse.org/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=26
Jutro start 13.30  🏇 🏇 🏇

Trzymajcie kciuki za nią i Romka!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 08:38
będę oglądać online  😅 😅 😅 😅 😅 😅
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 10:19
cholera siedze w pracy i czekam aż ktoś mnie przyuważy że śledzę http://www.clipmyhorse.org/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=26 o 13:30 startuje Paa na Romku! a generalnie można pooglądać parajeździectwo na zywo 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
05 maja 2009 10:21
oglądam cały czas, nie ma to jak praca 🙂 podziwiam jeźdźców są po prostu genialni  👍
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
05 maja 2009 11:53
Czy ja dobrze widzę , jeździec nie ma rąk  🤔,
cholera siedze w pracy i czekam aż ktoś mnie przyuważy że śledzę http://www.clipmyhorse.org/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=26 o 13:30 startuje Paa na Romku! a generalnie można pooglądać parajeździectwo na zywo 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 11:54
dobrze widzisz zapewne, mi się właśnie zawiesiło :/

edit: odwiesiło się 😉 parajeździectwo uczy pokory, nie?  😉

niedawno jechał Polak, Tomasz Zdańkowski.
efka  😲 jak ta dziewczyna zrobiła lotne zmiany, to ja już wymiękłam  😵
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:03
lotnych nie robi się rękami 😉

za pół godziny Paa  😅
No ja to wiem, co nie zmienia faktu, że ogólnie ręce na koniu się przydają i wiele osób ma problemy ze zrobieniem lotnych prawidłowo na tak samo dobrze zrobionym koniu... Wow.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:06
No ja to wiem, co nie zmienia faktu, że ogólnie ręce na koniu się przydają i wiele osób ma problemy ze zrobieniem lotnych prawidłowo na tak samo dobrze zrobionym koniu... Wow.


heheh i to jest urok para 😉 ja mam wrażenie że widzę Paa tam na rozprężalni w tle 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:26
[quote author=Ruda_H link=topic=3.msg245694#msg245694 date=1241521911]
busch chciałabym 10 🙂 ma 19

czekam na paa  😅
[/quote]

ja też... i już się stresuję... szczególnie że tam ją widać na rozprężalni - za udzielającymi wywiadu przemyka co chwilę
Kurcze, przerywa mi obraz cały czas!! 🙁
A mi sie nie otwiera  👿
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:28
ja już siedzę jak na szpilkach 😀
Ja też.. 🙂 I spóźnię się do pracy..
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:37
pojechała, ale mnie to nerwów kosztowało... ufff... 😉
kpik   kpik bo kpi?
05 maja 2009 12:38
na KAZDEJ figurze mi się przejazd zacinał 🙁 więc sobie paa nie pooglądałam
a przy poprzenich przejazdach było płynnie bez zawieszek
I co, jak oceniacie przejazd? Mi się bardzo podobało, a Romek jaki wyluzowany... Wyglądał jak potulny misiek w czasie tego przejazdu, a zawsze jak go widziałam pod innym jeźdźcem to wydawało mi się, że to porządny kawał cholery  😁
A ja widziałam wszystko normalnie. Bardzo ładnie paa pojechała. Ja jestem pod ważeniem niesamowicie płynnych i harmonijnych lotnych jakie robi Romeo. Całość naprawdę super!
Jezu, muszę lecieć, ewka oglądaj pozostałych i przyślij mi esa z wynikami pliz, pliz. Skomentuje jak wrocę z roboty, pa!!!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:41
I co, jak oceniacie przejazd? Mi się bardzo podobało, a Romek jaki wyluzowany... Wyglądał jak potulny misiek w czasie tego przejazdu, a zawsze jak go widziałam pod innym jeźdźcem to wydawało mi się, że to porządny kawał cholery  😁


Dzionka pozory mylą hehehe, Paa Romka wyluzować umie 😉

było kilka błędów, no zobaczymy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się