KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

Zabawna muzyczka, ale większość czasu miałam przerwy 🙂.

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:44
na KAZDEJ figurze mi się przejazd zacinał 🙁 więc sobie paa nie pooglądałam
a przy poprzenich przejazdach było płynnie bez zawieszek


mi też się zacięło na początku i się trzymałam żeby w firmie nie rzucić laptopem o podłogę z donośnym "No żeszzzz kurrrr..."
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
05 maja 2009 12:44
mi się nie odpaliło🙁
A u mnie hula 🙂 Well done Patrycja, dobra robota 😀 Bardzo ładnie pojechany czworobok!
Mi też bez problemów całe poleciało i bardzo mi się podobało  🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:47
fuck podawali wyniki, nie znam niemieckiego.. niech ktoś przetłumaczy!!
OMG, ale te dziewczyna na fryzie pruuje  😀 Piękny jest  🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 12:53
fryz mnie rozłożył na łopatki... aaa....


no dobra ja musze wybyć na spotkanie! pls wstawcie wyniki jak będą, choć może Paa przyśle smska jak wczoraj 😉

napisalam jej że dopingujemy  😅
Znów zrozumiałam, że paa  ma 77%, ale mój niemiecki jest średnio-zaawansowany  😉
Patrycja 4-ta  😅
😅 gratulacje  😅

            :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 maja 2009 18:19
Przeniosłam tu rozmowy o występie paa z kącika rekreanta. Bardzo proszę o dyskusje w miejsach do tego przeznaczonych.

P.S. Paa gratulacje 😉
Przepraszam bardzo, a to już nie można rozmawiać o paa w kąciku rekreanta? Kurcze porządki, porządkami, ale bez przesady.
Paa 67% z groszami i wskoczyła na czwarte miejsce! Super!

A kto wygał? W zeszłym roku te same zawody wygrała Holenderka na fryzie.
No ja to wiem, co nie zmienia faktu, że ogólnie ręce na koniu się przydają i wiele osób ma problemy ze zrobieniem lotnych prawidłowo na tak samo dobrze zrobionym koniu... Wow.


Parę lat temu brytyjski trener Clive Milkins powiedział u nas na szkoleniu para coś co mi zmieniło światopogląd. Powiedział, że żeby jeździć konno potrzebny jest kręgosłup, miednica i głowa na swoim miejscu, a wszystkie "dodatki" mogą równie dobrze pomagać jak i przeszkadzać.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 20:37
superos 🙂 spisali się z Romkiem na medal 😀 szczególnie że wydziargali naprawdę wysoki procent 🙂  💃 💃 💃
gratulacje Paa 😅 🏇
Jesteśmy w domu, dzięki za kciuki (czułam 🙂 ). Zadowoleni, no i znowu wiemy, co jeszcze można poprawić. Jak dojdę do siebie to wstawię jakieś foty.
Jeszcze raz :kwiatek:

edit, bo nieco ogarnęłam zdjęcia (z treningów, resztę mam na video i mogę analizować do... mortum defekatum😉 )




efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 maja 2009 18:58
pięęęknie wyglądacie!!!  😜
deborah   koń by się uśmiał...
11 maja 2009 21:26
paa, mocno spóźnione, ale serdecne gratulacje. Oby tak dalej!!
Ogłoszenie grzecznościowe 🙂 :
Organizator X Ogólnopolskich Zawodów Osób Niepełnosprawnych w Ujeżdżeniu, odbywających się w dniach 15-16 maja na terenie Ośrodka Sportów Konnych Szwadron Stara Miłosna, poszukuje do współpracy sekretarzy. Szczególnie serdecznie zapraszamy sędziów trzeciej klasy zainteresowanych tą rozwijającą się dyscypliną
Kontakt do organizatora: hippoland@hippoland.pl
Dziewczynki czy to jest ta Stara Miłosna i TEN klub
http://maps.google.pl/maps?f=l&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=stara+miłosna&vps=3&jsv=157e&sll=52.422523,21.011353&sspn=0.815694,1.757813&gl=pl&ie=UTF8&near=&split=1,
chodzi mi o literkę A
i czy w takim razie da się przejść tam z buta (tzn na pieszo)z centralnego. Jeśli daleko to czym tam trafić.
W ogólre prosze w piątek ujawniajcie się 🙂
nie widzę na tej mapie za bardzo o co chodzi, ale z buta do Miłosnej dojść będzie trudno. To jest prawa strona Wisły, kierunek Praga Południe, a później Wesoła i trasa wylotowa na Mińsk Mazowiecki. Myślę, że najłatwiej będzie dostać się z centrum do ronda Wiatraczna (bus lub tramwaj) i łapać autobus jadący już w kierunku Miłosnej. Na tej trasie jeżdżą zarówno autobusy miejskie, jak i prywatne. Z przystanku przy głównej drodze, na piechotę do ośrodka dojdziesz w przeciągu 10minut.
autobus linii 704 😉
Dada prosze mogłabyś mi to gdzieś na mapie w necie znaleść?? Czuje sie absoluytnie zgubiona, a google chyba mi coś żle podowiada:/
wpisz w mapę google: "Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej" Klub Jeździecki‎ ul. Szkolna 14, Stara Miłosna.
cieciorka   kocioł bałkański
12 maja 2009 19:21
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=szwadron&loc=Stara+Mi%B3osna%2C+Centrum+miasta&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0
Pomijając fakt, że google i zumi wskazują zupełniee inne miejsca :/
Stawiam na mape cieciorki.
Teraz bardzo prosze o wytłumaczenie komuś kto sie zawsze gubi co mam zrobić bedąc juz na centralnym.
Moge jechać samochodem ale to 3h i bardzo kiepska trasa, pociągiem 1,5h
Gdzie i kiedy bedziesz? Może udałoby się Ciebie skądś zgarnąć po drodze?
z Dworca Centralnego łap autobus np nr 521 w kierunku Ronda Wiatraczna, lub tramwaj nr 22, 24 i 8. Z Wiatraka do Miłosnej jaki bus to już pisałam powyżej.
z centralnego: wsiadasz w 502, wysiadasz na rumiankowej i pytasz o droge, ktora zajmie Ci jakieś 10minut. I przypuzczam, ze każdy tubylec wie gdzie to jest. A jest to tak, ze z przystanku wracasz sie do głównej drogi z której zjeżdża autobus (droga na terespol) i przechodzisz na drugą strone. Idziesz prosto jakies 30 metrow i za przystankiem skręcasz w prawo (ulica chyba mazowiecka, ale nie jestem pewna), mijasz tył Marcpol i szukasz uliczki w lewo, ktora nazywa się szkolna. Na koncu tej ulicy jest hipodrom.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się