Howrse gra :)

ChemiK która Marika Jeż ? bo jest ich kilka :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 stycznia 2016 16:59
A jest ktoś, kto kupuje Nyx-y? 👀 Mma 3 i nie wiem co z nimi zrobić 😵
ChemiK która Marika Jeż ? bo jest ich kilka :P


Haha nie pomyślałam. Z jeżem na profilowym 😀
czemu perszerony z choinek mogą tylko kryć 3 razy ? 🤔
Naciau,  bo wszystkie  zimnokrwiste mogą kryć tylko 3 razy.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 stycznia 2016 15:34
Który z boskich koni, dostępnych w promocji, najbardziej się opłaca (oprócz Baliosa, na którego nie mam szans)?

Na razie mogę mieć Snow lub Zimę i nie wiem, czy opłaca mi się otwierać RO, czy odpuścić.
Który z boskich koni, dostępnych w promocji, najbardziej się opłaca (oprócz Baliosa, na którego nie mam szans)?

Na razie mogę mieć Snow lub Zimę i nie wiem, czy opłaca mi się otwierać RO, czy odpuścić.


Jeśli nie jesteś z miesiąca strzelca, nie warto (nie wiem jak jest w przypadku zmiany daty urodzenia). Mróz nie daje nic, oprócz Śnieżka więc jeśli zbierasz boskie to masz 2in1. U obu zmieniają się umiejętności codziennie (ja na takich boskich sporo zarabiam). Snow nie daje TOTALNIE nic. Do tego ma kiepskie umiejętności. Zima w czasie zimy daje 5 000 codziennie więc też jest zarobek. Z tych dwóch (Snow i Zima) brała bym Zimę

e:lit.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 stycznia 2016 17:02
ChemiK- Dzięki! W takim razie biorę Zimę. Może kiedyś skompletuję resztę koni pór roku.

edit: Otworzyłam 22 RO (w tym 2 wygrane w RO).
Ja wydałam 95 kuponów. Ale z CR zdobyłam:
2x KK
3x ZHe
1x UH
2x FK
2x WT
1x RO
3x 5ty żywioł
1x ZN
Do tego Snow i Balios (Zimy i Mróz nie chciałam bo mam). Jakbym wcześniej pomyślała to zamiast CR zbierała bym na strzelca ale trudno. Jutro jeszcze może wpadnie RO (jak starczy ozdób) a jak nie to resztę wykorzystam na te drobnostki typu piramidki pasze etc bo tych drzewek nie ubierałam tylko specjalnie na koniec promki trzymam
ChemiK, 😵 nie wiedziałam, że aż tak poszalałaś 😁
Ja też 😀 w sumie nie wiem skąd tyle miałam tego 😀 jak zaczęłam promkę mając 59 na koncie 😀 no ale cóż. Nie powiem kto mi tyłek ratował pożyczając RO i kupony :kwiatek:
Czy ktoś poratuje kupinem ? Brakuje mijednej zawieszki :/
Mnie też brakuje po jednej zawieszce na trzech choinkach. No trudno. I tak jestem w miarę zadowolona.
Udało mi się zdobyć kilka fajnych przedmiotów niewielkim kosztem🙂
Kiedy następna promocja? 😉
Mam jeszcze snow 🙂 szkoda że nie tego pegaza no ale trudno. Z ozdób jeszcze bym parę choinek ubrała tylko nie mam których.
Ubije konie na kupon. Sprzedam UH (5 sztuk)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 stycznia 2016 13:05
Pilnie kupię/wymienię się na Zestaw Harmonii :kwiatek:
mogę Ci sprzedać za kupon
A ja zdobyłam Baliosa i z tego najbardziej się cieszę  🏇
a wie ktoś coś o następnej promocji ??
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 stycznia 2016 18:18


na spoilerowym forum pojawiły się informacje o nowych koniach (Horus i Thot) z kolekcji egipskiej i labiryncie.  klik




Wiecej info na blogu alter mugi.  😉
Miyako dzięki już na blogu wyczytałam 🙂 swoją drogą fajnie by było ieć któregoś, ale wydaje mi się że to już troche przesada,  za duzo wymyslają tych bosich z prezentami, ;/ coraz mniej mi sie ta gra podoba ;/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 stycznia 2016 07:48
ChemiK niestety wycyckałam się z kuponów na tej promocji 🙁 Ale dzięki :kwiatek:

Łooohoho, pierwszy raz w swojej wieloletniej howrsowej karierze zbliżam się do posiadania magicznej liczby equus w kwocie szalonych 3mln 😁 Muszę tylko sprzedać konia za 700tys 🤣

Lepiej kupić źrebaka, który ma większe PG a trochę mniejsze UM czy takiego, który ma odwrotnie? 🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 stycznia 2016 09:37
Jesli masz zamiar hodowac, to bedzie lepszy z wyzszym pg. Jezeli zalezy ci tylko na um, to smialo kup drugiego zrebola.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 stycznia 2016 09:56
Dzięki! :kwiatek: Zależy mi na wysokich UM, nie muszę go rozmnażać 😉
A to, czy koń jest czystej krwi też ma znaczenie?
Zależy.
Hodować opłaca się czyste, ale jeśli robisz konia z wysokimi UM to krzyżówki tez się sprzedają. W niektórych zawodach krzyżówki radzą sobie lepiej niż konie czystej krwi 😉
Prześledź sobie wyniki GP, tam zobaczysz jakie rasy warto robić pod umiejętności.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 stycznia 2016 11:15
Dzięki! :kwiatek: Myślę głównie o sprzedaży, dawno porzuciłam jakąkolwiek nadzieję na miejsce w pierwszej 500 GP czy rozety 😁

Za ile można Nyxa sprzedać? 🤔 Bo stoją chyba po 4 kupony, ale licząc w eq?
1 kupon to obecnie około 200 tys.
Bitwa na śnieżki.
Jeżeli ktoś ma deficyt znajomych to może śmiało dodać - maluda.
Oddam Nyks za 4 kupony🙂

nick-wuzetka
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 stycznia 2016 20:04
Ubiję konie na PL i COM.
Na com mam 2 passy do wymiany na kupony/RO na pl.
Na pl sprzedam KF i ZP za kupony/RO.
jak dodać współwłaściciela ? do prowadzenia 2 konta (juz wiem)  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się