Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

iwona9208, nie da się ukryć, że grzeczne bywają haha
choć ku mojemu zdziwieniu jakiś czas po spuszczeniu, to Klusek próbował swych sił w biegu przełajowym po lesie na skróty do domu.
Musiałam dogonić zbóje i pokazać że jeszcze nie wracamy - ale to moja wina trochę bo go sprowokowałam do ruchu 😉
jagoda1966, bardzo dziękuję, przekażę im 😉
sąsiad to gaucho pełną gębą. Wybrał się na polowanie z całą sforą psów, a upolował jedynie jednego królika.

Konie to nic innego jak araby(i to nie byle jakie, bo w treningu u ludzi którzy uczestniczyli w Mistrzostwach świata w rajdach a teraz myślą o załapaniu się na Panamericana). Za wikt i opierunek jeżdżę jednego konia po absolutnie pięknych terenach. Teoretycznie na zdjęciu jest... pustynia, ale przez szalejącego El Nino i pogoda "trochę" oszalała, dlatego też jest tam tak zielono.

Postaram się porobić więcej zdjęć, po prawej miałam ogroomny łańcuch górski, hen hen dalej jest szczyt Aconcagua  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 lutego 2016 07:26
buyanka zdjęcia koniecznie,
zobaczcie jakie cudowne tereny
https://www.facebook.com/mongolianmusic/videos/10155991173680161/
Po prawie pół roku przerwy spowodowanej ochwatem, dzisiaj razem z koleżanką ruszyłam w teren, fakt że tylko na stęp, ja miałam serce w gardle, bo moja trzepnięta, ale szła super, spokojnie, bez furgania na wszystko. Do tej pory po chorobie, przerabiałam z nią tylko lonżownik, dzisiaj przy takiej pięknej pogodzie, grzech byłoby zostać w stajni. Mam nadzieję że wrócimy do normalnej pracy.
Watrusia, no to pierwsze koty za płoty 🙂

Rano u nas było nieciekawie, ale po południu wyszło słoneczko. Po obejrzeniu placu, który właśnie odmarzł ( błoto/woda) pojechałam w teren. Koń z pozytywną energią -  żadnych brykań, ale cały czas chetnie do przodu, co jest rzadko spotykane u niego. Sympatyczny terenik po lesie ( jeżdżę w kółko różnymi ścieżkami, ale tam przynajmniej jest sucho).
Watrusia trzymam kciuki  😉
Kolejny teren zaliczony 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2016 13:36
Watrusia, ale super! Cieszę się bardzo, że możecie już normalnie pojechać w teren 🙂 Nie dziwię się, też dzisiaj nie mogłam usiedzieć widząc takie słońce za oknem 🙂

marysia, fajne uszy 🙂 Dobrze mieć psie towarzystwo w terenie 🙂

Ja dzisiaj w końcu też pojechałam do stajni 😀 Koń miał 1,5 tygodnia wolne, więc najpierw szybka lonża (na szczęście był bardzo grzeczny), a potem poszliśmy na mały spacerek w ręce. Pogoda przepiękna, cudowne słońce i akceptowalny wiatr 😉 dopiero teraz duje jak nie powiem. Jeśli będzie w miarę, to jutro śmigamy już normalnie w teren. Ale mi tego brakowało! 😍
My dziś bez zdjęć, ale z dobrą nowiną. Wiosna  tuż tuż. Skądś się te skowronki w końskich głowach wzięły 😉 Mój dziś w trybie "biegnę, biegnę, nieważne co pod nogami,  nieważne że konie przede mną, byle szybciej".
Dziewczyny dziękuję  :kwiatek:.
Watrusia
no widzisz, teraz już powinno być z górki! 😉
Magda Pawlowicz,  też na to liczę.
Czy u Was też tak wieje mocno ?? cieplutko jest , ale jakoś ten wiatr mnie odstrasza od jechania w teren
My dzisiaj lajtowy spacerek odbyliśmy :P troszkę się nasze wizje terenowe rozjeżdżały więc skończyło się na zwiedzaniu nowych ścieżek 😉 umoczyliśmy też kopytka w rowach i na podmokłej łące 😉 całkiem przyjemnie było tylko wiatr trochę hulał na polach :/ ale do wytrzymania 😉
U nas wieje, ale do wytrzymania ( no ja w kieleckim, to może przyzwyczajona jestem).
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lutego 2016 20:15
A my dzisiaj bawiliśmy się tak
A to moja chrześnica, która "męczy" mi konia przez ferie.  😀  Normalnie...wiosna  😍



Tunrida jak zobaczyłam zdjęcia to miałam spytać czy to z teraz 🙂 Dobrze mieć taką ciocię i chrześnicę 🙂 Wiosna pełną gębą 🙂

Kastorkowa u Ciebie też cieplutko 🙂 No i woda 🙂

U nas też niby słońce, ale jednak bez ciepłej kurtki ani rusz, wiało jak cholera. Ale nie da sie ukryż, że idzie ku ciepłemu 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 lutego 2016 07:58
Piękne słoneczne zdjęcia  😀
Udało mi się wczoraj pojechać ale na krótki teren, pojechałam ok. 16 i szybko robiło się ciemno , prawie cały czas stęp, okropnie wiało i koń był lekko poirytowany. Jakoś nie było klimatu na zdjęcia.
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 11:46
patid, kilka postów nad twoim pisałam, że u nas strasznie wieje 😎

tunrida
, ale u was super pogoda!

jagoda, u nas to samo, wczoraj słońce i byłoby super cieplutko, jakby nie ten wiatr 😉 Ale patrzyłam na prognozy i... to już chyba wiosna 😍

Ja dzisiaj byłam rano w terenie z koleżanką. Wiało, ale na szczęście mój koń był bardzo spokojny, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył po przerwie 🙂
a mysmy wczoraj smigneli na spacer po okolicy :P
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Na biegunach fajne klimaty, takie dzikie trochę, uwielbiam takie 😉.
Wreszcie mam jakieś fotki i ja , to się udzielę w wątku, bo tak to tylko czytam i podziwiam zdjęcia  😉
Zdjęcia mam dzięki dobrej współpracy z kobyłą  😁 (samowyzwalacz 😉 )



Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lutego 2016 08:15
pennyx piękne widoki
palemka chyba ja też wypróbuję samowyzwalacz i w  końcu doczekam się siebie i konia na zdjęciu.
Euforia_80 jeżdżę sama, więc to jedyne wyjście 😉 Ale jak widać całkiem niezłe.Polecam 😉
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2016 08:24
palemka, ale super 🙂

Gdzie wy ustawiacie aparat przy samowyzwalaczu? Korzystacie z jakichś gałęzi, ze "stogów" drewna? 🙂
Livia tu mam super pniaczek na wysokości prawie głowy konia 🙂
A tak to szukam jakichś zadziorów/kikutów gałęzi na drzewach żeby można było podjechać i zawiesić aparat .Podejście musi być takie żeby można było też szybko odjechać, bo masz tylko 10s na ustawienie się, stąd pozy niestety są takie jakie są 😉 Ale są 🏇
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 lutego 2016 09:16
palemka, chyba dojrzewam do pomysłu własnego kawałka ziemi, wyjątkowo dobrze mi w dziczy. U Was wiosna pełną gębą!
Livia, wszystko było spakowane do czyszczenia a koleżanka nam drapnęła kawecan i została tylko neonówka luzaczki. Z Miśka poczciwe konisko, można jeździć w czym popadnie. Tylko na cordeo nie lubię, bo ciężko go w terenie oderwać od trawy 🙄
jagoda1966, dziękuję  :kwiatek: 
Euforia_80, a my właśnie byliśmy na wyprawie w poszukiwaniu zimy  🤣  Tak nawiedziła nas w poprzednia niedzielę i zwiała


Zimy nie znaleźliśmy, za to wichurę jak najbardziej. Uwielbiam burzowe niebo! Pojechaliśmy na 4 koni: ja na Miśku z psotnicą na sznurku, kolega na luzaczce i 'kucyk' pod dobrze jeżdżącą babeczką. Zdążyliśmy do domu przed ulewą 🙂 Przesiadłam się w trakcie, bo luzaczka była 'nieco' wystrzałowa. Wylądowałam w westernowym barefoocie  :emot4:  Narzędzie tortur :P




Trójca jak hydra, ma 3 głowy 😉

Nowy domek

Jak zwykle mam problem z wyborem - reszta fot w galerii :P
http://re-volta.pl/galeria/album/6245

Zmykam do stajni i jedziemy w terenik!
Na_biegunach to bardzo dobry pomysł 😉. My już mamy co prawda własny kawałek w dziczy, ale dość daleko, tam równiez stała kobyła. Z racji małego dziecka wypady nie są póki co tak częste, dlatego w lipcu przywiozłam konia stamtąd. Kosztowało mnie to kilka nieprzespanych nocy, ale udało się szczęśliwie wszystko sfinalizować 💃
Na_biegunach jedźcie i bawcie się 🙂 Powtarzam się, wiem 😉  ale super masz z tymy terenami i paczką koni, i ludzi do jazdy 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lutego 2016 10:13
Na_biegunach zimy nie ma ale chmury jakieś takie mroczne jeszcze zimowe,
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się