KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

szecherezada bardzo bardzo bardzo dziękuje 🙂 Wytłumaczenie w sam raz na mój poziom orientacji przestrzennej.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 maja 2009 08:22
... jak już wysiądziesz z tego autobusu i przejdziesz przez tę trasę na Terespol i dojdziesz do tego przystanku to dzwoń do mnie, jesli już będę na miejscu to po Ciebie wyjadę 🙂 żebyś po tych zadupiach nie łaziła sama. tel. na priv lub gg 😉
Uwaga komunikat! 🙂😉
W piątek 15 maja, o godzinie 18, po zakończeniu przejazdów odbędzie się spotkanie na którym między innymi przeprowadzone zostaną wybory przedstawiciela zawodników do kontaktów z Komisją Parajeździecką. Gorąco zachęcam wszystkich zawodników do wzięcia w nim udziału, i skorzystania z możliwości wzięcia tej decyzji w "swoje ręce".
Proszę też o zgłaszanie kandydatur na maila: fundacja.centauri@gmail.com, lub maia@op.pl. z dopiskiem "przedstawiciel zawodników", lub bezpośrednio do mnie na terenie zawodów, będę obecna od czwartku 14 maja wieczorem.
Pozdrawiam
Maja Ryszkiewicz
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
13 maja 2009 14:06
a ja chciałam raz jeszcze zaapelować do wszystkich którzy z nami gadają na forum lub obserwują chociaż.

Podchodźcie! pytajcie o nas i przyznawajcie się że z volty! 😉

Podaję program zawodów dla zainteresowanych:

PROGRAM
(wstępny!!!)


Czwartek, 14 maja



10.00 – 18.00          zgłaszanie ekip, klasyfikacja,  treningi

18.00 – 19.00          odprawa techniczna


Piątek, 15 maja



09.00 – 09.30          przegląd weterynaryjny

10.30 – 12.00          Programy rozgrzewkowe grupa A

12.00 – 13.30          Programy rozgrzewkowe grupa B

13.00 – 14.00          obiad

15.00 – 15.30          otwarcie zawodów

16.30 – 18.00          programy indywidualne grupa A

18.00 – 20.00          spotkanie integracyjne

Sobota, 16 maja

                     

10.00 – 11.30          Programy indywidualne grupa B

12.00 – 13.30          programy dowolne

13.00 – 15.00          obiad

15.00 – 16.30          Ceremonia dekoracji i uroczyste zakończenie zawodów

17.30 – 19.30          podsumowanie zawodów i rozpoczęcie szkolenia
Niniejszym pragnę oficjalnie poinformować wszystkie re-voltowe matki chrzestne, że Fundacja Rozwoju Parajeździectwa Centauri została właśnie wpisana do KRS-u.  💃 💃 💃 💃

DZiękujemy Wam wszystkim za wsparcie!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 maja 2009 12:39
chyba się dziś upiję...  :allcoholic: :pijacy: :piwo: :winko:
Ewcia dzisiaj nie, upijesz się w sobotę po zawodach!  😜 Profi ma być 🤬  😁 😁
Ja bym chciała, ale zawożę konia na zawody do Starej Miłosnej i nie mogę kurka!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 maja 2009 12:43
bahahahahaha taki żarcik, ale chociaż małe piffko 😉

jutro od rana działamy 🙂
małe piwko możesz, nawet dwa 🙂 🙂
I tak musimy wypić za pomyślność naszego dziecka..
Jesteśmy już po pierwszym dniu zawodów i baaardzo nam było miło poznać osobiście zapowiedziane voltowiczki.
Dziękujemy za przemiłe spotkania i ciekawe jesteśmy Waszych wrażeń 🙂
Jak dla mnie było naprawde świetnie. Nie wiem jak was ale mnie naprawde gdzieś w środku ruszyło i też tak chce🙂.
Fajnie się z wami rozmawiało jesteście wszystkie bardzo miłe :kwiatek:
Niestety fotki które zrobiłam w trakcie przejazdów nie nadają sie do zamieszczenia (do oglądania pewnie też :P)
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
18 maja 2009 08:16
Dziewczyny, BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO DZIĘKUJEMY za miłe przyjęcie ❗

Bo w sumie gdyby nie Wy, to byśmy się tam plątały jak bezpańskie psy  😁

Dużo się od Was dowiedziałyśmy i będziemy mogły to spożytkować przy organizacji naszych zawodów.


Naprawdę cieszę się, że w końcu Was poznałam  ❗ Myślę, że druga Magda ma takie same odczucia.

No a teraz - na koń i do roboty, nic innego mi nie zostało  🏇


Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za wszystko  :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 maja 2009 08:22
to teraz pozostało jeszcze wstawienie pamiątkowych zdjęć  👀
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
18 maja 2009 08:27
Nie wiem w sumie, co tam Magda II popstrykała oprócz Romana, bo nawet nie miałam czasu przejrzeć zdjęć, ale myślę, że coś się znajdzie to wstawię 😁
Romana też chcemy 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
18 maja 2009 09:57
Dobra.

Ale to dopiero jak mi się uda wrócić do domu  😁
😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀
🏇
Raport z Danii z Vallensabaek: jesteśmy na miejscu, wszystko w porządku, Romek chodził bardzo dobrze, jesteśmy dobrej myśli.
Trzymajcie kciuki i pozdrawiamy🙂
edit, żeby nie było postu pod postem:
60,8%. Romek był baardzo luźny, jednak było parę błędów: marne polpiruety, utrata rytmu (cos a la zagalopowanie w posrednim klusie)- bo tak go odwaznie pojechalam 😉 a w stepie wyciagnietym przyczepila sie do nas mucha. Usiadla mu na grzywie a ja tylko myslalam, ze jak zejdzie na szyje to Romek sie zestresuje 😉))
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 czerwca 2009 08:47
Paa dawaj kolejne relacje  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2009 10:46
Wielkie GRATKI  dziewczyny! I za fundacje i Paa za wyniki, ogólnie za wszystko  😅
Wróciłam i z grubsza się ogarnęłam.
Pozostałe wyniki to 61,9 w indywidualnym (i to mnie cieszy, bo minimalnie lepiej niż w Niemczech, a ranga imprezy wyższa, no i byłam bez trenera- któremu nie mam za złe, bo wygrał w tym czasie **) i 64,771 w kurze.
Bardzo obszerna galeria jest na
http://www.ap-billedshop.dk/index.php?p=galleri&id=48
po lewej stronie wybiera się konkurs.




Uwagi i refleksje krótko: zdaje się, że sędziowie mają dylemat, w którą stronę pójść. Najwyraźniej odchodzi się od wizji "totalnie-wyluzowanego konia" na rzecz- a jednak- dressury 😉 Stąd rozbieżności w rodzaju: ktoś wysędziowany na miejsce 2gie, przez innego sędziego na 7me.
Ale ogólnie- idziemy do przodu🙂
Potrzebuje pilnie telefon do Efki
Ploty i doniesienia:
Wróciliśmy w nocy z 4* zawodów w Austrii.
Team test 5 m-ce, 62,571% (osobisty sukces, bo na wędzidle pojechałam), indywidualny i freestyle miejsce 4, odpowiednio 64% i 66,046%. Progres! 💃 😅 🏇
Drugi polski zawodnik, Tomasz Zdańkowski na Ernalu miejscowo podobnie, wyniki 56,308%, 57,2% i 60,coś %.
Konkursy były holendersko-polskie, wygrał bezkonkurencyjnie nieznany mi wcześniej Holender Frank Hosmar, startujący na dwóch zarąbistych KWPNach, wyniki w okolicach i powyżej 70%. Było na co popatrzeć. Atmosfera sympatyczna jak zwykle, pogoda zaś... no, bez komentarza, bo tutaj też tak było zdaje się. W każdym razie w sobote zalało nam stajnie.





Śliczne zdjęcia, nie mogę się na was napatrzeć! No i gratuluję wyników- idziecie jak burza  😀
kpik   kpik bo kpi?
22 czerwca 2009 15:01
Gratulacje 🙂 Pięknie razem wyglądacie
Dzięki. Teraz pozostaje nam jeszcze wpaść na pomysł, jak poprawić stępy i będzie dobrze🙂
Bardzo ważne, że postęp widać nie tylko w %, ale sędziowie, trenerzy i zachodni jeźdźcy też podchodzą i chwalą. W arkuszach już się sporadycznie pojawia uwaga "ciasny w szyi". 
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 czerwca 2009 15:22
ja to się tu tylko na chwilkę wstrzelę z taką ikonką  :emota200609316:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się