Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

zen, popatrzę. Chciałabym takie za kolano, nie dłuższe. To ma tylko zapobiegać sianiu zgorszenia przy wietrze na męskim rowerze 😉 Mam jakieś znośnie (i kolor, i grubość), tylko właśnie zjeżdżają za bardzo.

jujkasek, komosa? Kasze gryczana, jaglana? Nie wiem co prawda, jakie mają IG.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2016 13:39
amnestria dziękuję  😡 Na przyszłość śmiało możesz się zatrzymywać, zawsze mogę pomóc Ci wybrać kolor czapraka czy innych gumek do grzywy  😂

Teodora jeździsz w spódnicy na męskim rowerze?  😜
smarcik, a tak. Znudziło mi się szukanie pasującej damki, to jeżdżę, na czym mi najwygodniej 😉 Zwykle w spodniach, ale teraz w spódnicach (do kolan, szerokie). Jakoś mnie Budapeszt do tego natchnął – tam to dość popularna opcja.
Dodalam na insta zdjecie i zostawilam #fitrevolta, sprawdzilam, nie ma takiego taga jeszcze, wiec mamy cos swojego i unikalnego 🙂 Nie wiem czy mam wszystkich stad na insta, jak nie mam, to smialo sie ujawniac :kwiatek:

No, to od dzisiaj bez wymowek 🙂

Jest mi tak goraco, ze zaraz padne. W ogole nie chce mi sie jesc, a jeszcze mam wizyte po pracy na stacji benzynowej i na poczcie, zapewne zastane poniedzialkowy tlum 😵 ale moze jakos pojdzie. Chce to dzisiaj zalatwic, bo i tak nie robie treningu, wiec chce wykorzystac ten dzien.

Pije wode jak smok, czuje juz jak mi stoi w tkankach, masakra, nie cierpie z tego powodu upalow 😵
Teodora, komosa i kasza gryczana mają niski indeks, sęk w tym, że są niejadalne dla mojej rodziny. Choć do gryczanej bywa, że dają się przekonać 😉 Jaglana - ku mojej rozpaczy - ma bardzo wysokie IG. Dzięki  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2016 14:11
jujkasek, ziemniaki to też dobra opcja na zdrowe węgle 🙂

anil, ładne te buty!
madmaddie, ziemniaki (niestety) całkowicie odpadają. IG niebotyczne 🙁
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
30 maja 2016 14:26
lepiej wypadają bataty
cranberry, nieco lepiej, ale nadal za wysoko.
jujkasek a próbowałaś robić kaszotto? Nawet mojemu mężowi smakowała tak przygotowana kasza gryczana.
Tyle ze przy kaszotto ig kaszy gryczanej wzrośnie do ig ziemniaka
Ano właśnie... zasadniczo ja się do kaszy gryczanej zniechęciłam właśnie przez wzrost tego ig. Niby warzywami się wyrównuje, ale jednak... A już mięso o normalnej zawartości tłuszczu i olej? - odpada. Zatem najlepiej z samym warzywem, niedogotowane... słowem auć w podniebienie 🙁

A jak ostatnio tylko przeczytałam hasło "budyń jaglany" u zen, zalałam się śliną...
Jujkasek Bo najgorsza to ? świadomość  😉
kot... a żebyś wiedziała. Dramat w paski. Siedzę sobie ze szczuplakami przy jednym stole i kombinuję, a oni na mnie jak na świra patrzą, bo przecież kombinuję nieludzko, zamiast normalnie jeść  🤔wirek:
Atea, a musisz jakas specjalna diete miec, czy po prostu leki i sie obserwowac? Trzymam mocno kciuki :kwiatek:

Zlapalam wlasnie arbuza prosto z lodowki, ulozylam sie na kanapie i chyba skorzystam z chwili samotnosci i zlapie drzemke  😡

jujkasek, pilnowania IG nie zazdroszcze. Sama kiedys chcialam, ale nic a nic mi nie wychodzilo..
Ja mam teraz @ i tym razem mnie tak wzdęło, że masakra.
No chyba, że to przez tą duchotę!

Czeka mnie 6 tygodni bez pracownika. Już się pudełkuję.
zrobiłam swoje 10 km. Po wczorajszych rowerach biegało mi się tak masakrycznie, jak już nie pamiętam kiedy. Teraz 3 mandarynki, arbuz i pewno Inka z mlekiem. I koniec na dziś
Zen, to ja mam tak z kaloriami. Katastrofa! Nie na moją głowę - to raz. Dwa - jednak przemawia do mnie fakt, że redukcja kończy się nauką organizmu oszczędności. Trzy - na samą myśl o gotowanym mięsie i odtluszczonych produktach mam ciarki. Jednak jestem jaskiniowcem 😉

A jeśli chodzi o IG, mam naprawdę sporą wyprawę. Po latach niemal z pamięci śpiewam wartości, no i wiem, co mi wolno. Znacznie trudniej jest z eliminacją cukru pchanego dokładnie wszędzie :/

pokemon, na stany przed @ zawsze cudnie robią mi 2 cząstki czekolady 85% lindta i na dobitkę łyżka niepasteryzowanego miodu. Język staje mi KOŁKIEM i jest luz 🙂
Wichurkowa   Never say never...
30 maja 2016 20:13
Atea zdrówka! I uważaj na siebie,także nie jedź od razu na hardcorze ;-)

Ja dziś też bez apetytu,w stajni 2 bułki i arbuz,w domu brzoskwinia ,przed siłka B-smart  🤬 a po siłce 2 tosty :-D

Na siłowni zrobiłam barki i brzuch,jutro wjadą nogi. Forma jako tako ,ale widać niestety że bf% poszło do góry, aż boję się zrobić analizę...

A ja nie mam instagrama...Jestem zacofana hehe
madmaddiedzieki, ale bywają na tym świecie ładniejsze  😁
Dzisiaj w pracy poczełam pewne założenia:
- po pierwsze primo czysta micha dzień w dzień, jedno danie czitu na tydzień 😁
-po drugie primo nie szukam wymówek tylko chodzę biegać, najlepiej codziennie
-po trzecie primo ultimo czas zmienić trochę swoje życie i zainswetsowć w siebie, kurs językowy, może kurs hipoterapii zobaczymy.
(te primo to z filmu, tak dla żartu)
Do tej pory wydawało mi się że ja nie mam czasu, ani siły żeby cokolwiek realizować, a dzisiaj udowodniłam samej sobie, że po pracy pojechałam zrobić masaż, przezekałam burzę i poszłam biegać, jeszcze brzuszki i posladki. I serio chciec to móc. Buty są genialne, troche czuję jak mi kolana prostują mam nadzieję, że nie będa przez to bolały.
dzięki laski za motywacje, bo to dzięki WAM  :kwiatek: #fitrevolta Omlet z pomidorem na kolację i kończymy dzień 🙂
To ja niestety w dżoksie wyglądam jak facet, ale trzyma mi ona słuchawki więc muszę sie pomęczyć 😁

No nie pod zdjeciem Wichurkowej to jak ja mam dobrze wyglądać  😂 Usuwaj to hahaha
Dziewczyny, polecacie jakieś blogi czy czy inne  zrodla informacji dla początkujących ?Rady dotyczące zdrowego jedzenia, wskazówki co jeść przed i po treningu itp.Szukalam już trochę ,ale kompletnie się na tym nie znam a czasami informacje sa bardzo rozbieżne. Konkretniej chodzi mi o utrzymanie zdrowej diety dla kobiety i porady dla faceta,który chce zwiększyć masę ? 🙂
Wichurkowa   Never say never...
30 maja 2016 20:39
anil22 Super! Najważniejsze to przezwyciężyć z samym sobą a potem juź leci :-D
Ile ja bym dała za masaż...Musze iść się naprawić bo dawno nie byłam 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 maja 2016 20:40
Dziewczyny, polecacie jakieś blogi czy czy inne  zrodla informacji dla początkujących ?Rady dotyczące zdrowego jedzenia, wskazówki co jeść przed i po treningu itp.Szukalam już trochę ,ale kompletnie się na tym nie znam a czasami informacje sa bardzo rozbieżne. Konkretniej chodzi mi o utrzymanie zdrowej diety dla kobiety i porady dla faceta,który chce zwiększyć masę ? 🙂


Ja polecam sdf
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2016 20:42
anil, po pierwsze fajnie wyglądasz, a po drugie:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13343053_1024390550963950_1180002784009398560_n.jpg?oh=fcd6b061961de7d29fd4b71773fb9cce&oe=580FDBD8[/img]

widzisz to błyszczące w trawie? to mój but  😂 (życie studenta, albo wygodne, albo ładne) nie narzekaj :P

PS. wiem, że się w miejskich nie powinno po górach, ale to pagórki były bardziej, a treki mi zamokły i nie wyschły przez noc 😉
Posiadam kilka par ślicznych nikow  😀 ale nie nadają sie do biegania. Fakt wole brzydkie a dobre, a w ładnych pochodze w innych sytuacjach  😀
Melduję, że śledzę Was (no, mam do nadrobienia parę stron), ale jakoś pisać nie mniałam weny.

Wichurkowa Jaki bicek, super!

zen Fajnie,m że piszesz swoje posiłki i ogólnie o jedzeniu, ja momentami mam wrażenie, że im więcej czytam tym mniej wiem i wychodzi na to, że coraz więcej rzeczy nie tak dobrych jak myślałam wcześniej;d

Również przerzuciłam się na śniadnaia białkowo tłuszczowe i jak narazie słuzą mi, jestem dłuzej najedzona i w ogóle jest bardoz ok, a węgle daję na II zwykle. Przez weekend była u mnie siostra więć planowo dietę zluzowałam byłī lody, wpadłą pizza i nieco luźniejszy jadłospis, ale od dzisiaj ruszam na nowo i dziś zupełnie czysta miska nawet makra mi niemalże idealnie wyszły wg planu jaki sobie ustlaiłam. Było dziś:
1. jajecznica z serem feta, oliwkami
2. pół bułki żytniej (wyjątkowo bo było to jedzenie potreningowe) z pastą oliwkową, jabłko, banan
3. ryż brązowy z warzywami i groszkiem zielonym
4. serek wiejski z daktylami, morelami i pestkami dyni
5. pstrąg z 'spagetti' z cukini i papryką

Na jutro narazie planuję:
1.omlet z pastą z twarogu chudego i kalarepki (potreningowo bo znowu idę rano)
2. koktajl banan+rabarbar + płatki owsiane
3. kasza jaglana z sosem pieczakowym, trochę papryki, oliwek
4. serek wiejski + morele, daktyle itd
5. pstrąg z jakimiś warzywami

Powoli mi się to systematyzuje ale największy problem mam z 4 posiłkiem, akurat przez dwa dni idę ćwiczyć rano to jest tak, ale docelowo chyba na 2 posiłek będą owoce bez węgli a na ten 4 który zwykle wypada przedtreningowo jakieś węgle, jeśli trening będzie wieczorem to do kolacji też jakieś węgle dołożę.
Jadę właśnie na lotnisko, od dziś bedzie hardcore.. Mąż miał zostać do sierpnia ale wylatuje już dziś bo ciekawe kontrakty mu się w kolejce ustawiły.. Także zostaje z dzieckiem, dwoma owczarkami i firma  💃 Z tej okazji na śniadanie była sucha bułka zjedzona w aucie... 😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 maja 2016 06:51
Tak mi zen smaka narobiła zupą tajską, że wczoraj zrobiłam curry (zupy do pracy nie zabiorę). W lidlu pojawiło się mleczko kokosowe light  🤔

Aa przyszły wczoraj moje nowe spodenki. Sceptycznie patrzyłam na tabelkę wg której brałam xs, a jednak wlazłam 🙂
safie, ja osobiście unikam jak ognia produktów "light". Nawet mleko kupuję 3,2% i dolewam wody (brawo ja!). Zawsze, jak masz coś odtłuszczone, po pierwsze pozbawiasz toto wartości odżywczych, po drugie odtłuszcza się chemicznie (Boże broń np. serów odtłuszczonych), po trzecie jest dla mnie automatycznie niejadalne (no ser biały chudy... pesz tego się nie da jeść 😉 ). Jeśli już, to kokos traktuję jako tłuszcz i łączę z tłuszczami i warzywem. Ale light? Zerknij na etykietkę. Podejrzewam, co tam możesz znaleźć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się