Wybory 2015 i to co po wyborach.

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 września 2016 19:57
OC jeszcze droższe?  😲
Już w tym roku płaciłam o kilkaset zł więcej niż w poprzednim  😵
Zaczyna nam się robić kraj dla bogatych ludzi
Zaczyna nam się robić kraj dla bogatych ludzi


No co ty , jest cudownie .  😁 Zdaje się że zalegalizują medyczną marychę i będą przepisywać malkontentom na poprawę humoru  😁 😁 😁

Będziesz goła i wesoła !!!  😁 😁 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 września 2016 20:08
Smok, pracuję w samorządzie - goła już jestem  😂

Smok, pracuję w samorządzie - goła już jestem  😂


No, to teraz będziesz jeszcze ujarana . czyt: wesoła  😁 😁 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 września 2016 11:04
Zasłyszane przed chwilą: do Sejmu trafił projekt jako petycja o całkowitym zakazie zażywania, sprzedawania i rozprowadzania tabletki wczesnoporonnej oraz "dzień po", gdyż jak tłumaczył pan poseł jest to zabijanie życia jeszcze przed zagniezdzeniem... 😵 komisja ma 3 miesiące na zdecydowanie co dalej z projektem
Było życie po życiu, teraz czas na życie przed życiem.
Proponuje Panom Brom "przed"  😎
Moze moja propozycja przejdzie w sejmie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 października 2016 04:25
Podpisywanie apeli nic nie da, rzad ma nas gdzies
"Pamiętajcie o jednym: jeśli trąbią o czymś ścierwomedia, patrzcie w drugą stronę, bo tam czai się prawdziwe niebezpieczeństwo i cios w plecy.

Po wprowadzeniu #CETA nie będzie już odwrotu, wtedy ze łzami w oczach spojrzycie wstecz i dostrzeżecie, o co tak naprawdę toczyła się gra. Gra, którą poddaliście bez walki."

Bardzo dobry komentarz, kiedy dziś pseudo czarny protest, po ciuchu również dziś ma być wprowadzona CETA.
Nikt, ale to nikt nie protestuje!!!
Ludzie zmanipulowani nagonką aborcyjną, mają odwróconą uwagę, od tego co ważne i naprawdę niebezpieczne dla nas.

Do przeczytania http://www.glosgminny.pl/temat-aborcja-o-naprawde-chodzi/#
Trzeba umieć korzystać z mediów i wyciągać własne wnioski.  😉 Obecnie dużo gorsze od TVN jest TVP  😁 Jeżeli jedni mówią o furii przed siedzibą  PIS a drudzy o tańcu Chocholim , to niezbity fakt że protest jest i ludziom się nie podoba .  😉
http://www.tvn24.pl/zamkna-sklepy-i-restauracje-by-wspierac-kobiety-czarny-poniedzialek,680766,s.html

Gdzie w TVP jest coś o proteście ???? Dla TVP News to nie news ?

http://www.tvp.info/
Z racji pomieszkiwania u rodziców, którzy mają TV (o jak dobrze, że ja od tylu lat nie mam!!) obejrzała wiadomości na TVP 1. Co się zobaczyło, to się nieodzobaczy, masakryczna propaganda i stronniczość tak chamska i bez ogródek, że aż bolało patrzeć. A fe.
Nie oglądam ani TVN ani TVP, w sumie to w ogóle nie oglądam telewizji. Wnioski wysuwam sama, choćby patrząc na posty znajomych, którzy łykają wszystko jak młody pelikan np zakaz tabletek anty, gdzie jest to totalną bzdurą.
Weszłam na moje stare, zbanowane konto na fejsie i co, wszystko tylko #czarny protest, a nikt, dosłownie nikt nie mówi o tych prawdziwych zagrożeniach, jakie chcą nam narzucić po cichaczu.

Ludzie mają klapki na oczach i tyle. Dali się wrobić jak dzieci.
Niekoniecznie wszyscy. Grupa poznańska jest świadoma, co idzie bokiem i uświadamia innych, co z resztą widać, bo wysyp informacji spory. Nie wiem jak w innych miastach, bo nie jestem członkiem tychże grup.

Weszłam na moje stare, zbanowane konto na fejsie i co, wszystko tylko #czarny protest, a nikt, dosłownie nikt nie mówi o tych prawdziwych zagrożeniach, jakie chcą nam narzucić po cichaczu.Widać takich masz tam znajomych. Facebook (oczywiście nie tylko), to zbiorowisko zamkniętych enklaw, banieczek informacyjnych.

PS

Z tymi dwiema sprawami jest tak, że totalny zakaz aborcji wiąże się z potencjalnym zagrożeniem życia – ale generanie jest do obejścia (zagranica + podziemie mają się świetnie). CETA/TTIP wdają się nie mieć bezpośredniego wpływu na jednostkę, ale za to jak przejdą, to ucieczki przed tym nie będzie. Obie sprawy są ważne, zobaczymy, czy wkurz czarny rozleje się i na tę drugą sprawę, czy wypali się i zużyje energię.
Tylko wiecie jak to jest, burza aborcyjna została wywołana specjalnie. Ustawa nie wejdzie, albo zostanie tak jak jest, albo wejdzie ta nowa ustawa napisana przez Kaczynskiego, w której jest mowa, że aborcji można dokonywać w 2 lub 3 przypadkach (jeszcze nie została skończona, więc dowiemy się za tydzień).
Dla mnie jakiekolwiek zaostrzenie jest nie do przyjęcia – ale to już nie ten wątek.
Generalnie w żadne "niemożliwe" już nie wierzę.

CETA/TIPP chyba tylko jedna partia miała wpisane w program, jak szukałam tej sprawy przed wyborami parlamentarnymi. I nie ma jej w Sejmie (zresztą mi też to nie wystarczyło do głosowania). Generalnie – trudno teraz liczyć na wsłuchiwanie się Sejmu/Senatu w vox populi 🙁
Z całym szacunkiem , Cierpienie . Jeśli nie widzisz realnego zagrożenia w obecnie kontestowanym projekcie zaostrzenia prawa dotyczącego aborcji , to najwyraźniej właśnie Ty masz klapki na oczach. To, że są i inne ważne i realne problemy , nie oznacza że nie grozi nam drugi Salwador , jeśli pozwolimy bandzie fanatyków na bezkarne panoszenie się w naszym ( jeszcze ) cywilizowanym kraju.
Cierpienie- A co ciebie tak strasznie martwi jeśli chodzi o TTIP/CETA ? . Bo ja tu bardziej widzę szansę dla naszego rymku niż zagrożenie wynikające z tych umów. 🙄
Z całym szacunkiem , Cierpienie . Jeśli nie widzisz realnego zagrożenia w obecnie kontestowanym projekcie zaostrzenia prawa dotyczącego aborcji , to najwyraźniej właśnie Ty masz klapki na oczach. To, że są i inne ważne i realne problemy , nie oznacza że nie grozi nam drugi Salwador , jeśli pozwolimy bandzie fanatyków na bezkarne panoszenie się w naszym ( jeszcze ) cywilizowanym kraju.


to oznacza, że faktycznie dałaś się zmanipulować, bo jak wiadomo od początku ten projekt nie ma prawa bytu i nigdy nie zostanie uchwalony.


Smoku - serio nie widzisz realnego zagrożenia??
Teodora - Odpowiem ci pytaniem na pytan8e. Czy uważasz że ta umowa jest w stanie zagrozić krajowi który boryka się z nadprodukcją taniej ,zdrowej i fantastycznej żywności ? Co ma zastąpić rynek wschodni na który nie mamy wstępu ? Co zagrozi polskiemu przemysłowi który nie istnieje ? Czy uwaźasz że cła były przeszkodą dla Amerykańskiego kapitału ? Czy wpompowanie kapitału z USA spowoduje załamanie się naszego rynku ? Powiedz mi gdzie są te realne zagrożenia a nie zagrożenia dla czyichś niejasnych interesów. 🙄
Może są , ale chciał bym się dowiedzieć jakie. Bo to że państwo zamiast zajmować się głupotami powinno dostosować prawo do nowej sytuacji a nie opierać się na archaicznym reanimowanym 100 letnim trupie to wiem.
Osobiście uważąm że to gigantyczny problem dla np: Niemców i szansa dla nas Polaków. 😀

P.S Ostatni news rządowy. Po zmiani interpretacji naliczania vatu z 5 na 8 % zachodnie korporacje Mc Donad's .Burge King i wiele innych powinny wpłacić 1 mld zł do budźetu. To wg.ciebie normalne ? Wystarczy zmienić reguły w czasie gry i można kogoś wydoić ? Pomijam kogo ,bo w 99% to franczyzy i polskie firmy rodzinne.
😤 A tak firma pozwie rząd za działania niezgodne z prawem i stanie się adwokatem zwykłych ludzi a nie interesów rządu. Może źle rozumuje ale w tym przypadku pewnie tak by było.
Czy te umowy spowoduja załamanie się polskiego rynku motoryzacyjnego ( jakiego ? ) gdy będziesz sobie mogła kupić nowego Jeepa Grand Cherokie za 22 000 $ jak kosztuje w USA zamiastza 50 000 $ tak jak kosztuje teraz w Polsce ? 😁 Swoją drogą nowy  BMW czy VW kupiony w USA beź cła powinien być tańszy o 50% niż ten z Niemiec w polskim salonie. 😀
Czy uważasz że te umowy zaszksodzą eksportowi kadłubów do małych łodzi których Polska jest światowym liderem a największym odbiorcą USA ?
Mogą zaszkodzić partykularnym interesom partii rządzącej ,bo mogą się zmniejszyć wpływy z ceł ale dla normalnych ludzi i polskich przedsiębiorców to raczej szansa niż pŕoblem.

PROSZĘ WSKAŻCIE MI JAKIEKOLWIEK ZAGROŻENIA DLA NAS I DLA  NASZEGO RODZIMEGO PRZEMYSŁU ! 😁
Cierpienie- Problem jest w tym źe po Angielsku. Bo po Polsku ciężko się doszukać problemów. Ja zadałem konkretne pytania , po Polsku więc ustosunkuj się do nich też po Polsku.
Krzyczysz na media że nieżetelne. Może masz rację , bo właścicielami jest Axel-Sprenger Niemcy, a uważasz że Bloomberg będzie gorszy? Może chociaż konia od ciebie kupią , bo jego córka jeździ skoki 😁

Jeżeli ktoś mi wmawia że coś jest dla mnie złe to oczekuje konkretów. Co jest dla mnie złego.Wtedy podejmuje decyzję. Niestety nie jestem podatny na indoktrynację , staram się mieć własne zdanie i własny mózg. 😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 października 2016 16:09
co jest złego w GMO?
Cierpienie - Nie wiem czy GMO jest zła czy nie , ale wiem że musi być na nią rynek. Polska nie jest rynkiem na taką żywność bo mamy problem co robić z własną tanią , zdrową i pyszną  🤣 Rynek jest najlepszym regulatorem na badziewia. Wiem że nie mając dostępu do rynku wschodniego mogli byśmy eksportować naszą żywność do USA i Kanady. Właśnie jako zdrową , tanią i pyszną bez GMO i pestycydów.  😉
A co do reszty to dziwie ci się bardzo , bo występujesz tu jako rzeczniczka zachodnich koncernów i korporacji.
Bo o ile te umowy są przeciwko Niemcom.Włochom. Francuzom.Anglikom i bezpośrednio uderzają w ich przemysł , koncerny i korporacje  to nijak nie mogę się doszukać jak miały by one zaszkodzić Polsce i Polakom. 😲

Wytłumacz mi proszę własnymi słowami jak prostemu chłopu ,  jakie widzisz zagrożenia dla Polski  , Polaków i naszego przemysłu ???
No i nikt  nie ma własnego zdania ani nie może udzielić jasnej odpowiedzi  .  🙁 🙁 🙁 A jeszcze przed chwilą TTIP było ważniejsze od Czarnego protestu i tematu aborcji   😵
Niektóre były zajęte 😉

Nie samym przemysłem człowiek żyje, trzeba czasami coś zjeść. Obawiam się np. zalewu taniego fabrycznego jedzenia. Również amerykańskiego, bo CETA daje furtki. Obawiam się zmiany prawa na takie, które zamiast oczekiwać od firmy wprowadzającej dany produkt udowodnienia, że coś jest nieszkodliwe, każde odbiorcom dowieść, że coś szkodzi. Czyli moje obawy dotyczą zdrowia, jedzenia, przyrody, rolnictwa, obniżania standardów.
Błagam , konkrety. Zadałem kilka konkretnych pytań i wystarczy odpowiedzieć . Będziemy mieli jasność czego mamy się obawiać    😵 Chcesz sobie zjeść Amerykańskie żarcie to Lidl co jakiś czas organizuje tygodnie z produktami z danego kraju. Jak było Amerykańskie to nie było nic ciekawego do kupienia  🙄
Teodora - A czy ty wiesz co to jest wybór ???  Możesz kupić sobie jabłko GMO o smaku tektury z USA które będzie droższe od Polskiego Kosztela . Przeczytaj co było pisane parę postów wyżej . Jaka ich żywność może nam zagrozić ? . W kraju który ma nadprodukcję pysznej zdrowej i taniej żywności której nie może sprzedać bo zamknęli nam dostęp do rynku wschodniego.

Sprawia ci problem czytanie kilka postów wyżej , to wkleję cytat . 😉

Teodora - Odpowiem ci pytaniem na pytan8e. Czy uważasz że ta umowa jest w stanie zagrozić krajowi który boryka się z nadprodukcją taniej ,zdrowej i fantastycznej żywności ? Co ma zastąpić rynek wschodni na który nie mamy wstępu ? Co zagrozi polskiemu przemysłowi który nie istnieje ? Czy uwaźasz że cła były przeszkodą dla Amerykańskiego kapitału ? Czy wpompowanie kapitału z USA spowoduje załamanie się naszego rynku ? Powiedz mi gdzie są te realne zagrożenia a nie zagrożenia dla czyichś niejasnych interesów. 🙄
Może są , ale chciał bym się dowiedzieć jakie. Bo to że państwo zamiast zajmować się głupotami powinno dostosować prawo do nowej sytuacji a nie opierać się na archaicznym reanimowanym 100 letnim trupie to wiem.
Osobiście uważąm że to gigantyczny problem dla np: Niemców i szansa dla nas Polaków. 😀

P.S Ostatni news rządowy. Po zmiani interpretacji naliczania vatu z 5 na 8 % zachodnie korporacje Mc Donad's .Burge King i wiele innych powinny wpłacić 1 mld zł do budźetu. To wg.ciebie normalne ? Wystarczy zmienić reguły w czasie gry i można kogoś wydoić ? Pomijam kogo ,bo w 99% to franczyzy i polskie firmy rodzinne.
😤 A tak firma pozwie rząd za działania niezgodne z prawem i stanie się adwokatem zwykłych ludzi a nie interesów rządu. Może źle rozumuje ale w tym przypadku pewnie tak by było.
Czy te umowy spowoduja załamanie się polskiego rynku motoryzacyjnego ( jakiego ? ) gdy będziesz sobie mogła kupić nowego Jeepa Grand Cherokie za 22 000 $ jak kosztuje w USA zamiastza 50 000 $ tak jak kosztuje teraz w Polsce ? 😁 Swoją drogą nowy  BMW czy VW kupiony w USA beź cła powinien być tańszy o 50% niż ten z Niemiec w polskim salonie. 😀
Czy uważasz że te umowy zaszksodzą eksportowi kadłubów do małych łodzi których Polska jest światowym liderem a największym odbiorcą USA ?
Mogą zaszkodzić partykularnym interesom partii rządzącej ,bo mogą się zmniejszyć wpływy z ceł ale dla normalnych ludzi i polskich przedsiębiorców to raczej szansa niż pŕoblem.

PROSZĘ WSKAŻCIE MI JAKIEKOLWIEK ZAGROŻENIA DLA NAS I DLA  NASZEGO RODZIMEGO PRZEMYSŁU
! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się