NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

LatentPony do mnie też pisali. Z tego co się dowiedziałam, przesyłają fałszywe potwierdzenia wykonania przelewu. Są praktycznie idealnie podrobione, dużo osób zrobili w ten sposób w ciula..
Nie polecam hannoverka
Prawie dwa tygodnie temu przelałam pieniądze za derkę i kamizelkę, z wysyłką kurierem, bo zimno się zrobiło, a kon nowy i się w moje derki średnio mieści.
3 razy dostałam zapewnienie o wysyłce i oczywiście nadal nic nie mam - raz się rozchorowała i nie dojechała do kuriera (jakoś chyba kurier do wysyłającego dojeżdża), raz na wyjeździe, raz już wysyła na pewno dzisiaj, a paczki jak nie było, tak nie ma  🙄

edit: jednak cofam powyższe - paczka dotarła jednak.
Nie polecam użytkowniczki  milsi 'wyludza' dane,wyraża chęc zakupu- loguje sie i nie raczy odpisać... Chciałam wysłać pobraniowa,ale powiedziała ze wpłaci na konto.
Nie rozumiem? Tak cieżko odpisać,ze jednak zrezygnowałam?
Nie potrzebnie blokuje sprzedaż.
Nie polecam Dressagelife ! zamówiłam pad w bdb stanie, dostałam szmatkę z dziurami, w tym jedna na wylot! Przelew zrobiłam 2.09 a pad dostałam 21.09 od razu napisałam ze oddaje, użytkowniczka zapewniła mnie że przeleje pieniądze 2.10, mamy 11.10 a ja dalej czekam na kasę !! Użytkowniczka ignoruje moje wiadomości sms i re-volcie mino iż była dostępna 

Edit. Dodam, że padu jeszcze nie wysłałam, gdyż boję się że zaraz zostanę na lodzie z niczym  😤
Edit Literówka
dairoxroxi, do 02.11 jest jeszcze 3 tygodnie... tak na marginesie 😉
Pfu faktycznie pomyliłam miesiące ! Chodziło o październik  😡 juz zamieniam
dairoxroxi, może  Dressagelife czeka z przelewem na zwrot padu?
Z łaski mogłaby odpisać.  😉
No właśnie, ja mogę wysłać to nie problem, ale liczę na jakikolwiek kontakt bo nie wiem chwilowo co mam z tym robić.. Napisanie sms to nie jest problem, chyba każdy ma telefon przy sobie.
desire   Druhu nieoceniony...
11 października 2016 18:38
dairoxroxi, żeby być wiarygodną to wstaw tu zdjęcia padu jakie były w ogłoszeniach i w jakim stanie go otrzymałaś (nim odeślesz)
🙂
Zdjęcie z ogłoszenia :

W opisie nie było nic o dziurach, a stan oceniony na bdb. Nie mam niestety zrzutu całego ogłoszenia.

Zdjecia które wysłałam do użytkowniczki zaraz po otworzeniu paczki, jako powód zwrotu.



Za pad w takim stanie zapłaciłam 150 zł.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 października 2016 19:49
Root jest w stanie odzyskać usunięte ogłoszenie 😉 Napisz do niego, opisz co i jak, powinien pomóc - mi pomógł  :kwiatek:
ale po co odzyskiwać ogłoszenie? - dziewczyna dostała stary i dziurawy czaprak za 150 zł
chyba to ze sprzedającą jest coś nie halo...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 października 2016 19:56
Czy już za samą podpowiedź trzeba się czepiać?  🙄 Napisała, że nie ma zrobionego print screena ogłoszenia, zatem podpowiedziałam tylko, jak może je odzyskać o ile ma na to ochotę lub go potrzebuje. Masakra...

Edit: I żeby nie było, nigdzie nie napisałam, że nie ma racji. Stan czapraka bardzo dobrze widać na zdjęciach dairoxroxi.
izkadul, odzyskać ogłoszenie aby potwierdzić jaki miał być stan padu. W końcu nie rzuca się oskarżeń bez podstaw 😉
nie chciałam się Ciebie czepiać  😉
tylko trochę mnie zastanawia dlaczego musi 100 razy udowadniać ze ją oszukano
peace  :kwiatek:
A jakiś pomysł jak mogłabym to załatwić ? Wysyłać czaprak i czekać aż moze wtedy zwróci kasę czy to gdzieś moze zgłosić? Nigdy nie miałam takiej sytuacji  🤔
To już chyba kolejna sprawa związana z jakąś nieuczciwością Dressagelife Czy się mylę?
Oficjalnie nie ma jej na liście.

Oficjalnie nie ma jej na liście.



Na dniach zaktualizuję 😉
A to nie jest nowe ogłoszenie tego padu? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/262432
Cricetidae, tylko ogłoszenie dodane 21.09 a jak rozumiem to już po dacie, kiedy dairoxroxi, poinformowała, że zwraca z powodu dziury. Nie wiemy jak wyglądało pierwotnie.

Swoją drogą, to dziwne pisać o dziurawym padzie, że jego stan jest celujący :/
bera7, tak, widzę datę 🙂 dlatego napisałam, że to chyba nowe ogłoszenie tego samego padu 🙂
Sama szukałam używanego padu w ogłoszeniach i w sumie nie wiem co sprzedaje właśnie Dressagelife, bo ten pad jest fizycznie u dairoxroxi ?
Tak pad jest u mnie 😉 a poprzednie ogłoszenie nie miało info o dziurach, użytkowniczka rownież nie była zdziwona informacja o dziurach :/
Z tego miejsca chyba podziękuję koleżance na facebooku,bo bym nie domyśliła się że coś się tu dzieje z moją osobą. Ale skoro maltretujecie z lubością temat,to wyjaśnię:
Po pierwsze, ogłoszenie jest odświeżone, a nie dodane. Po drugie, z własnej kultury zgadzam się na zwroty, nawet w przypadku gdy jak ostatnio, rozmiar ochraniaczy był podany, a okazał się nietrafiony. Dobrze, przyjmę zwrot mimo że jako osoba prywatna nie mam takiego obowiązku. Po trzecie, nie logowałam się i nie odpowiadam na wiadomości na re-volcie, bo nie mam na to czasu, a wyjątkowo nie odpowiadam na telefony i wiadomości, ponieważ mam martwy wyświetlacz,o czym wiedzą osoby mające mnie na facebooku i to również oznacza że żadnego przelewu nie zrobię dopóki go nie naprawię, gdyż wymaga kodu sms z pko bp. Naprawienie go zajmie około tygodnia.
Niestety nie mam Pani na Facebooku bo ogłoszenie znalazła przez forum i nie wiem co sie dzieje z Pani telefonem. A nagła cisza nie wróży nic dobrego... We wcześniejszej wersji ogłoszenia jednak nie było informacji o dziurach w padzie, gdyby była to wtedy bym po prostu go nie kupiła.  Teraz wiem jak wygląda sytuacja i cierpliwie poczekam 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 października 2016 14:17
A nie można tego padu puścić za pobraniem? Koszty wysyłki pójdą w górę o jakieś parę złotych? 👀
Można, tylko jak DressageLife jej nie odbierze, to dairoxroxi zapłaci za przesyłkę w 2 strony plus pobranie.
. . . , a wyjątkowo nie odpowiadam na telefony i wiadomości, ponieważ mam martwy wyświetlacz,o czym wiedzą osoby mające mnie na facebooku i to również oznacza że żadnego przelewu nie zrobię dopóki go nie naprawię, gdyż wymaga kodu sms z pko bp. Naprawienie go zajmie około tygodnia.

To zakrawa na żart, włożyć kartę do innego telefonu na 2 minuty i otrzymać kod sms'em to faktycznie problem nie do przebrnięcia 🙂. Ogólnie całe to tłumaczenie że wszyscy na fejsie wszystko wiedzą to istna zabawa w piaskownicy. Faceebok proszę ja Ciebie to nie cały świat 🙂 i nie jedyna forma kontaktu z ludźmi, choć chyba dla małolatów to jednak jedyna  😂.
desire   Druhu nieoceniony...
12 października 2016 15:03
DressageLife,  przed odświeżeniem można edytować, poza tym widziałam to ogłoszenie wcześniej i było jednak zgoła inne.  🤦  wstyd.  🤬
nie odpowiadać na wiadomości na re-volcie nie ma czasu ale rozpisywać się i dosrywać halo na każdym kroku czas jest.  🏇 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się