Sklepy jeździeckie na Śląsku

Witam. Szukałam w wyszukiwarce i nie znalazłam, więc pozwoliłam sobie założyć ten wątek. Polećcie mi proszę jakiś sklep jeździecki na Śląsku, szczególnie okolice Pszczyny, Tychów, Wyr, Katowic, Sosnowca itp. 🤣
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
27 lutego 2009 22:40
W Tychach jest sklep "Capriola", w Sosnowcu "Piaff", w centrum Katowic jest "Sekret" a w Będzinie (trochę za Sosnowcem) jest "Amigo" jak dla mnie pierwszy i ostatni sklep są najlepiej zaopatrzone.  😉
wątek zamknięty
w katowicach jest jeszcze EQUI SHOP
http://www.equishop.pl/
wątek zamknięty
http://www.stadniny.pl/?woj=13&se_word=&od=16&id=oferty google nie gryzie 😉

+ Katowice - Equishop
wątek zamknięty
Dzięęki. A masz może adres sklepu "Sekret" i był ktoś w Brandy w Pszczynie? 😉
wątek zamknięty
Jeśli chodzi o Brendy Konie w Pszczynie to trzeba zjechać z "jedynki" na Oświęcim. Droga na Ćwiklice i zaraz za skrzyżowaniem w zasadzie należy skręcić w osiedle. Ten sklep jest na ul. Asnyka. Najlepiej zjechać z trasy na Oświęcim i zapytać ludzi - oni powiedzą gdzie to jest.
wątek zamknięty
Tak jak pisała Foka,żeby dojechać do Brendy trzeba troche pokluczyć,ale w końcu się dojedzie 😉 Kupowałam pasze i pastuch (porównywałam w innych sklepach to tam jest o dziwo najtaniej) i generalnie ze sklepu jestem dość zadowolona.
wątek zamknięty
ja swojego czasu regularnie zaopatrywalam sie w brandy, trafic za 1 razem bylo trudno, bo sam sklep lezy w jakis zawijaach( typu za sklepem u mietka skrec w lewo, potem na koncu drogi w prawo....) ale musze przyznac ze sklep jest SWIETNIE zaopatrzony( przynajmniej te 2 lata temu byl) , powierzchnia mala, ale o co bym nie zapytala mieli, co w caprioli juz takie oczywiste nie jest...Tak wiec brandy polecam i  ma u mnie wielki + a nawet dwa, do tej pory w tak dobrze zaopatrzonym  jezdzc.nie bylam.
A w centrum Kato to gdzie ten sklep jest dokladnie?warto si etam wybrac?
wątek zamknięty
Equishop jest na Alei Korfantego - jadąc od Spodka(ma się go po prawej)cały czas prosto,przez rondo i potem na skrzyżowaniu w prawo (mapka).Znajdziesz tam głownie produkty Eskadrona,Pikeura,Equiline,Prestige i Veredusa,ale ostatnio przybyło im tez troche nowych rzeczy.Jak dla mnie jeden z lepszych sklepów w Polsce i zawsze jak jestem w Kato to musze tam na chwile podjechać 😉
wątek zamknięty
Dzięęki. A masz może adres sklepu "Sekret" i był ktoś w Brandy w Pszczynie? 😉



Sklep znajduję się w ctr Katowic dosłownie na początku ulicy T. Kościuszki w pobliżu placu miarki

http://sklep-sekret.pl/

Czasem tam bywam, można nabyć różne produkty, jednak jest to sklepik połączony z innymi zwierzakami, ale jak na swoje gabaryty i tak nieźle zaopatrzony. Od produktów pielęhnacyjnch, poprzez czapraki, kantary, aż po witaminy. I obsługa godna pochwały 🙂😉
wątek zamknięty
Uuu, nawet o neiktórych sklepach nie wiedziałam.
Właśnie, jest w Gliwicach może jakiś sklep jeździecki? Gdzieś słyszałam, że ponoć był,ale mogę się mylić.
wątek zamknięty
W Gliwicach w ośrodku jeździeckim Lukasyna jest jeszcze sklepik, ale podobno w likwidacji i mały wybór już jest.
wątek zamknięty
Powstał na śląsku nowy sklep jeździecki, a mianowicie w Bytomiu przy ulicy ks. Frenzla 46.

Serdecznie zapraszam do sklepu stacjonarnego oraz na stronę www.horsani.pl

Pozdrawiam Ania  😉
wątek zamknięty
Gdzie w Katowicach kupię podkowy?
wątek zamknięty
B.
Najszybciej chyba jednak w Amigo w Będzinie.
Nie biegam jakoś szczególnie często po końskich sklepach, ale nie kojarzę innego sklepu niż Amigo, który miałby podkowy na stanie od "ręki".
wątek zamknięty
Co do sklepu BRANDY  w Pszczynie  to zmienił adres . Ulica prawdopodobnie Zbożowa ( mogę się dowiedzieć ) . Trzeba zjechać  z jedynki na ,, Rybnik ,, i w ,,Starej Wsi ,,kierować się do Instytutu Chemi Organicznej . Koło istytutu popszeczna w prawo i w głąb koło stajni ,tartaku .
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.