produkty ANKY

Po zobaczeniu tego zdjęcia zamówiłam Jeanne Blue na moją skarą furę  😍 Kusiło mnie dokupienie do kompletu owijek ale wiem, że nie będzie mi się chciało ich zawijać  😉
A ja się chyba skuszę na piscina, Desert palm i Gypsy grey 😍

Bo mam obawy czy wraz z powrotem do poprzedniego pikowania nie pójdą znów na długość pady Anky. I zostanę z jedną alternatywą mniej do moich mikro siodeł z mikro tybinkami 😉
No ja właśnie zamówiłam Anky po tym jak dzięki Wam się dowiedziałam, że mają fajną Cob-ową wielkość  🙂
Mnie,  niestety,  nawet ta fajna cobowa długość nie ratuje z moim siodłem. 🙁 Pocieszam się tym, że jak już w nie wsiądę,  to wygląda sporo lepiej.
I nadal czekam na foty Pink i Marlin. 😀
Pomożecie w rozszyfrowaniu kolorów? 😉
Zrobiłam z lampą i bez lampy. Nie wiem czy to jakoś ułatwi  😁
Od lewej na 100% pierwszy to Army Green, a drugi to Larix.
Ale za nic nie mogę rozszyfrować tych niebieskich 😉
Macie pomysły?



Laguna, ten środkowy to nie Aquarius? Pozostałe dwa to niestety te stare kolekcje, ciężko znaleźć jakieś porządne zdjęcia w necie. : (

Mam nadzieję, że mnie żaden mod za to nie zlinczuje, ale gdyby ktoś miał na zbyciu owijki Hot Pink, to wiecie, gdzie pukać. : D

Btw, Laguna, wszystkie Twoje? 😀
Sivrite,  część kolekcji - ta zielono-niebieska część 😉
Kurcze nie mam koncepcji na te niebieskie
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2017 19:48
Laguna, ja bym obstawiała, że druga od prawej to Kreta blue - to dość charakterystyczny Ankowy niebieski. A pierwsza od prawej wygląda mi na Aqua, ona była taka delikatnie morska. Środkowej nie obstawię, bo niebieskich w nowym kroju jest co kolekcję przynajmniej jeden 😉
Sivrite,  część kolekcji - ta zielono-niebieska część 😉
Kurcze nie mam koncepcji na te niebieskie


Sporo do obfocenia w takim razie. : D Ja ostatnio co rusz jestem w stajni albo po ciemku, albo pada, albo koń jest tak brudny, że na jednym posiedzeniu go do stanu pokazywania publicznego nie mam jak doprowadzić. Więc chwilę jeszcze się zejdzie, zanim Bąbelek się zaprezentuje w czymś ładniejszym na form. : P

Livia, Aqua ma nowe pikowanie, ten tu ma stare. Ten na pierwszy rzut oka myślałam, że to to. Środkowy to rzeczywiście chyba Kreta.
O! Może Sky Blue?


Znalazłam taką fotę i już myślałam, że trafiłam w końcu, ale opis wyparował z internetów. : P
Właśnie z Ankami jest ten problem, że TYLE tych niebieskich było  😉
A akurat moje niebieskie wszystkie kupiłam używane i stad brak mojej wiedzy co to za kolory
Hahahah  nie jestem specjalnie długo wielbicielką anek... I nawet wiedziałam jakie to kolory jak kupowałam, a teraz stoję jak debil przed wieszakiem i chyba tylko tangerina pamiętam  😂 jakoś ciężko z tymi ankami, eskadrony lepiej mi wchodzą, choć też już się gubię  🤔wirek:
Moze sprawdz na pferdetrends, cos moze tam ustalisz.
Próbowałam z naszą galerią szmatoholik ów ale niewiele mi to pomogło 😉
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2017 06:47
Sivrite, Aqua przecież ma tylko stare pikowanie, nie było jej nigdy w nowej wersji. Aqua i Aquarius to dwa różne kolory 😉

Dlatego ja obstawiam drugi od prawej Kreta blue, pierwszy od prawej - Aqua.


Laguna ja obstawiam, że pierwszy niebieski od lewej to azure blue, drugi kreta blue i ostatni aqua.  🙂

Sivrite  tak jak Livia mówi aqua miał stare pikowanie.  😉
Dziękuję  :kwiatek:
Dotarł przed chwilą mój pad. Muszę powiedzieć, że kolor jest śliczny, zupełnie inaczej wyglądał na zdjęciach  💘
Czekamy na zdjęcia na koniu 😉
Laguna niech tylko warunki u nas pozwolą na wsiadanie, bo sama jestem ciekawa  🙂
Sivrite ja uwielbiam siwe konie i zawsze chciałam taką maść ale po moim poprzednim koniu cieszę się, że mam teraz ciemnego  🙇 Coś wspaniałego, mówię Ci  🤣
vissenna   Turecki niewolnik
09 lutego 2017 12:00
Srodkowa na moje to emerald. Szara to chyba stone grey. A braz moze byc shitake....
Sivrite ja uwielbiam siwe konie i zawsze chciałam taką maść ale po moim poprzednim koniu cieszę się, że mam teraz ciemnego  🙇 Coś wspaniałego, mówię Ci  🤣


Nie kuś. : P Mój nie dość, że siwy, to brudas, jakich mało. Przed zawodami to go chyba wykąpię i w folię zawinę do czasu startu. : P Ale przynajmniej znajdzie się jakaś szmatofota wtedy! : D

Prawda, wyskoczyły mi dwa zupełnie inne pady (o ile "zupełnie inne" to odrobinę inny odcień niebieskiego xD) w Google pod "Aqua". Rzeczywiście ma stare pikowanie i to pewnie jest to. : ) A że Aquarius to inny kolor to wiem, dlatego strzelałam, że pierwszy niebieski to właśnie Aquarius. : P

Laguna, pomysłów tyle, co ludzi, możesz wybierać. : D
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2017 12:13
visenna, nie doczytałaś 😉 Laguna pisała, że od lewej na 100% jest Army Green i Larix. A ten środkowy się bardzo różni od Emeralda - byłoby widać więcej zieleni, tymczasem środkowa Anka jest po prostu niebieska.
Livia, vissenna pisała chyba o zdjęciu Sivrite 🙂
Vissenna Stone grey nie mam, a shitake mam i on ma zupełnie inne pikowanie 😉 Poza tym akurat tych dwóch kolorów jestem na 100% pewna bo odkupiłam je od Quantanamery i Army green jest w komplecie z kamizelką 😉

Puma jeśli o tym drugim zdjęciu to tez się nie zgadza 😉 Szczególnie pikowanie w tym co ma być shitake. Poza tym on nie jest taki ciemny
Dotarł i mój "sraczkowaty" i powiem, że nie jest sraczkowaty, tylko jasny brąz, a przez ten materiał wygląda z daleka jak skóra? Fajny jest. Spróbuję w weekend cyknąć fotki na koniu.
Wrzucam zdjęcie ANKY Blue Marlin z najnowszej kolekcji  😍 [CIACH]
Karusiowa ja cie zabije 🤬 ja ostatnie pieniadze na siodło wydałam,  a ty już masz nową kolekcję i Piscine  🙇 Miej ty litość  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
10 lutego 2017 21:34
Jest stare pikowanie  😍 😍
Ja dalej nie pojmuję czemu oficjalne zdjęcia padów ANKY są takie brzydkie  🤔 Pady wyglądają na nich bardzo niekorzystanie w porównaniu z rzeczywistością.
Jest stare pikowanie  😍 😍


Rzeczywiście! To dość śmieszne, że na zdjęciach katalogowych jest inne, a w rzeczywistości inne. 😀

EDIT: Na zdjęciu Quanty Piscina ma jednak to "krzywe" pikowanie. I teraz co, mamy liczyć na to, że przyjdzie z takim, jakie chcemy? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się