NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Wysłał potwierdzenie na maila a kasy nie ma do tej pory.  Jeśli dla pewnych osób  to nie oszustwo to fajnie.  Potwierdzenie przelewu jest wiarygodne.  Lecz teraz duzo osób zna sztuczki wycofywania przelewu.  Zależało temu panu na szybkiej wysylce wiec  głupia dalam sie nabrac i ani ochraniaczy ani kasy nie mam.  Nie chce sie tu uzalac nad sobą tylko was ostrzec przed takimi osobami. 
ed
Na adres
galopagos18, potwierdzenie przelewu możesz sobie zrobić  na wzór oryginału i zapisać jako pdf, tam nie ma żadnych wodnych znaków czy hologramów.
Nie od dziś krążą informacje o tym, że ludzie fałszują potwierdzenia przelewu czy wpłaty na poczcie.

Jeśli facet nie zapłacił= oszust, ale Ty nie zachowałaś środków ostrożności, więc sama naraziłaś się na bycie oszukaną.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2018 20:20
Nie do dajcie spokój, ktoś dziewczynę w balona zrobił, a wy tu, że to jej wina. To trochę jak z tym, że dziewczyna jest winna gwałtu, bo drinka nie dopilnowała...
no tak, w wątku o nieuczciwych napiszcie ze dziewczyna jest sama sobie winna, bo komuś zaufała....  No litości. Ja ostatnio kupowałam sporo rzeczy na rv, od użytkowników których nie znałam, rozumiem ze gdyby mnie oszukali to w ogóle nie powinnam ich tu wpisywać bo głupia byłam? Takie teksty to możecie sobie darować..
Nie no, bez przesady. Oszustwo jest ewidentne, ale ja nie chadzam po nocach tam gdzie gwałcą (a piszą w gazecie gdzie w okolicy), ot minimalizuję ryzyko.

Jest wyraźna różnica pomiędzy nieostrożnością przy transakcjach online i narażaniem się na oszustwo, a tym kto jest winny. (Ok. 7 lat temu zostałam oszukana i uważam, że byłam naiwna nie widząc ryzyka zakupu ze zwykłego ogłoszenia)

Niestety sporo ludzi wciąż ufa, bo sami są uczciwi, a przecież oszukiwanie przez internet jest obecnie bardzo proste i często trudne do ścigania.
ed
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2018 07:52
Nie no, bez przesady. Oszustwo jest ewidentne, ale ja nie chadzam po nocach tam gdzie gwałcą (a piszą w gazecie gdzie w okolicy), ot minimalizuję ryzyko.

Ostatnio na Jagodnie można zostać zgwałconym niewychodząc z domu 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 stycznia 2018 13:19
koniczkowaaa, a niby czemu to nie jest oszustwo jak ktos FAŁSZUJE  potwierdzenie przelewu w celu wprowadzenia kogos w błąd?
ed
80 zl.  Niby nic ale dla mnie to bardzo duzo.


Znalazłam go na facebooku ale nie raczy nic odp

]
ed
Zgłoś na policję wraz z podrobionym potwierdzeniem przelewu i kopią konwersacji. Oszustwo to oszustwo
galopagos18, dziewczyny mają rację, zgłoś to na policję. Nawet nie wiem, czy nie większa kara jest za fałszerstwo niż przywłaszczenie mienia.
Tak zrobie
Wszystkich, którzy w niebudzący wątpliwości sposób są wstanie udowodnić oszustwo Joanny Pasoń Woszczyna proszę o kontakt na priv. Przygotowuję wobec niej zbiorowy pozew. Czas najwyższy wyeliminować kogoś takiego z naszego środowiska.

Pozdrawiam
dario, już ktoś poruszał sprawę pozwu zbiorowego. Lepiej jak będą to oddzielne sprawy, bo kolejne wyroki będą się sumowały i nie będzie możliwości zawieszenia, bo to już recydywa.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 lutego 2018 10:04
80 zl.  Niby nic ale dla mnie to bardzo duzo.
Maciej karolewski
ul. Białostoczek 22/1
15-869 Białystok

Znalazłam go na facebooku ale nie raczy nic odp

]



Spróbuj odezwać się do forumowej Azu.
Sprawa z moimi ochraniaczami sie wyjaśniła  Jest to bardzo skomplikowana sprawa.  Ten facet Maciej karolewski miał sie wymienić z taka panią na inne ochraniacze pony w tym celu skopiował moje zdjecia ochraniaczy i wyslal Tej pani.  Ja wyslalam ochraniacze na adres tej pani tylko pod jego imieniem i nazwiskiem.  Ten człowiek odezwał sie dzis do mnie i do tej pani.  Obie bylysmy w szoku.  Pani miala sie z nim wymienić a wyszło tak ze to ona mi zapłaci za te ochraniacze.
desire   Druhu nieoceniony...
02 lutego 2018 05:25
galopagos18, 🤔 zagrywa faceta na poziomie gimnazjum. 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2018 09:29
Składajcie, składajcie wszelkie sprawy do sądu na naszą forumową oszustkę. Jak ktoś kiedyś zażąda od niej zaświadczenia o niekaralności to dopiero będzie ciekawie 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lutego 2018 17:58
JARA, miejmy nadzieję, że przyjdzie jej mieszkać w Szwecji, tutaj z kartoteką żadnej pracy nie dostanie. ^^
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2018 19:46
W PL mozna z kartoteka znalezc prace, wszystko zalezy jakie sie ma w niej zarzuty, ale kradziez na pewno nie będzie ta, ktora pracodawca bedzie dopuszczal 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lutego 2018 20:43
JARA, w Szwecji nawet na zmywaku niezbyt.  😀iabeł: U Nas rzadziej sprawdzają. 🤣 Ja nie wiem, Panna ma taki tupet, że to aż niemożliwe.
Podejrzewam, ze ona nawet nie musi pracować, skoro takiej biznesy w necie kręci 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2018 15:37
Ta dobra passa nie będzie ciągnąć sie w nieskonczonosc 😉
Jak ktos by byl zainteresowany to moge podac dane i adres jej rodzicow,tam gdzie mieszkala kilka lat temu. Jaki majatek..rodzice to nauczyciele na emeryturze,ale wielka szlachta na wsi xd Obecnie jestem ich sasiadka zza miedzy...okropni ludzie,na jej rodzicow juz tez jest szykowany pozew. Takze wiecie...to rodzinne 🙂
Cytujac klasyka. " a chamy honoru nie maja."

Jak widac kobieta,ktora oszukala mnostwo ludzi i ma wyroki jest na tyle bezczelna,zeby wypisywac do mnie na kazdym portalu na jakim mam konto. xD Trzeba nie miec wstydu,zeby dac sobie tak zszargac nazwisko na wlasne zyczenie ,wiec nie miej do nikogo pretensji ze ludzie pisza prawde. Widac uzytkowniczka ze strachu czyta regularnie re volte czy zaden pozew znowu na nia nie idzie.

Edytuj posty! I fotka za duża.
LAUREN Ty s...!
Nie poruszaj kwestii Rodzicow skoro kobieta jest dorosła. I rozwiń wątek może pozwu na rodzicow  😅
chcialabym tylko powiedzieć,ze rodzice przynajmniej wykształceni a Twoi alkoholicy Ty tez poszłaś w ich ślady?
Dalej kradniesz i wynosisz rzeczy z domów "koleżanek"? Zapomniałaś??? Może wszystkim opowiedz jak to się robiło co?
Jak konia bez jedzenia na dwa miesiące zostawiłaś i można było uczyć się na niej anatomii a później zdechła bo nabawiła się przez ciebie wrzodów żołądka.
Mam pisac dalej?
Skoro poruszasz temat rodzicow to dlaczego sprawa ma nie trafić do prokuratury?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2018 22:00
Papcia, czyżby czuła strona?

i już wiadomo na czym zagrać oszukane dziewczyny 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się