Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Już widzę te stanie na kantarze 8 miesięcznego ogierka 🙂 Będą kantary w szwach pękać 😀
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
19 listopada 2018 14:18
Zależy jak i do czego przywiąże.
Może pęknie kantar a może kręgi...  🤔
Kreatywną boli ręka, czyżby domowy koniś przywalił?
Chyba tak, bo gdyby co innego ją spotkało to by pisała.
desire   Druhu nieoceniony...
24 listopada 2018 17:25
Ręka to ją boli od siedzenia w bibliotece. Ostatnio znów bywa.
desire, ? To co ona robi w tej bibliotece? Reka boli ja od przekładania kartek w książkach?
desire   Druhu nieoceniony...
24 listopada 2018 19:33
Watrusia, no jak to co.. 🤣 ma tam dostęp do internetu i ksero.  🏇
No to się napracowała 😁 To ja teraz już kumam czemu ona nic nie robi w domu, bo dopiero wtedy byłby ból...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 listopada 2018 20:38
Ona do biblioteki chadzała pisać skargi na wszystkich w okolicy 😉
Ona ma jakiegoś Ślązaka? czy coś mi umknęło... Przywiozła pół tony zboża, ręka nie bolała? Swoja drogą, no głupie babsko, jak rzeczywiście coś ma z ręką, to powinna zgłosić się do lekarza.
Nie miała ubezpieczenia. Bo nie opłacala krusu. Chyba że coś się zmieniło. Rodzinny może ja przyjąć, ale wszelkie badania, leki, specjalistów musi robić prywatnie.
...jak rzeczywiście coś ma z ręką, to powinna zgłosić się do lekarza.

Watpie, ze ma COS Z REKA. Ona chce tylko naciagnac na forse kierowce, ktory ja potracil. Bedzie teraz ten temacik grzala.
Tyż racja, pół tony zaciągnęła zboża i rączka nie bolała, ale i tak nic nie ugra, nikt wróżką nie jest i na tylko gadanie, nic nie zapłaci.
tunrida, ale jesli nie placi to ma tylko dług a nadal jest ubezpieczona (chyba tak to dziala).
Tak. Tyle że ona sama coś pisała, że w ogóle rezygnuje z krusu? Sama pisała że jest nieubezpieczona i za wszystko musi płacić. Ja w to nie wnikam bo mi się nie chce. Chyba że głupoty pisała i tyle.
Głupoty pisała - ma ziemię powyżej hektara przeliczeniowego to ma obowiązek płacić KRUS, chyba, że pójdzie do roboty i ma opłacany ZUS (niemożliwa niemożliwość w jej przypadku) lub sprzeda ziemię. Z KRUS jest o tyle lekko, że nie naliczają odsetek, jedynie z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego (czy jak to się tam zowie). Pomijając, że kwota przy jej areale to grosze, ale jak ją zlicytują to KRUS swoje weźmie i emeryturę będzie miała jeśli jej lata wyjdą.
tunrida, ale jesli nie placi to ma tylko dług a nadal jest ubezpieczona (chyba tak to dziala).

Niestety tak to nie działa.
Jak nie płacisz nie masz nic za darmo. Dług rośnie.
Ale z ubezpieczenia możesz korzystać.
Nie w przypadku składki zdrowotnej. Kiedyś tak było, ale się zmyło.
Na kwicie do zapłaty mam napisane:
"W przypadku nieopłacenia składek w wyznaczonym terminie płatnik składek może być obciążony kosztami udzielonych świadczeń opieki zdrowotnej".
Składka zdrowotna nie podlega nawet umorzeniu lub odroczeniu - składałam w związku z suszą wniosek o umorzenie i od razu miałam zaznaczone, że składka zdrowotna w to nie wchodzi.
Ale z ubezpieczenia możesz korzystać.

Jak już wyżej napisano - nie możesz.
[[a]]https://www.facebook.com/laura.baszkiewicz/posts/2012826818831601?__xts__%5B0%5D=68.ARCPxeGFjdZzCxnkOpN-drQzoYN49tpdGpLxZctGzcQH25uWKqaByc2CH3UkLvzZkNbRYoupRc3SllZrQ4M3_flZI4fF8vs93HOr_LhhxkpJNbrLhLC1yx0LtmFS9HvALl8-b4VFJxx5kDWcliMfbQp63gfrvDuuZrmlreziOmhNF9cAX0JDPWLWvu51dqJY_Ga6_HGbl9-Hz-uCkdmj74caARlL5tlYoGJAo-cJIgj7ii1uj5C_IEdCDc7SQvLzXa0fRAqaVxEIFufV9MeUV6ZkmppROATeZOuGBouZUbW2WvVUx0t4SYaYwtmmWun3i8dO_KwH8k6Qass4n9L_K1LV&__tn__=-UC-R  [[a]]
Indianka jak w mordę .
efeemeryda   no fate but what we make.
30 listopada 2018 10:30
niesobia
skróć link proszę !
Rany, co ona ma z tymi Żydami? Schiza większa, niż przewiduje ustawa.
Biorąc pod uwagę aparycję tej pani, nią jej miejscu byłabym ostrożniejsza w formułowaniu tak jednoznacznych opinii o Żydach gdyż duży odsetek osób zamieszkujących Polskę ma w sobie jakiś wpływ krwi semickiej. Równie dobrze może to jej dotyczyć. Nie jest wysoką niebieskooką blondynką.

Inna sprawa, że to co ona wypisuje jest w ogóle obrzydliwe. Mam nadzieję, że w końcu za to kiedyś odpowie.
Rzeczywiscie, Indianka prezentuje wobec Zydow bardzo obsesyjne zachowanie. Nie rozumiem, dlaczego tak popisuje sie swoim antysemityzmem. W krajach UE teksty takie jak te na jej blogu - sa uznawane za wykraczajace poza normy spoleczne i cywilizacyjne. Na pewno tez podchodza pod paragrafy prawa karnego.
Rany, co ona ma z tymi Żydami? Schiza większa, niż przewiduje ustawa.
Może któryś chciał ją...
Albo gorzej: któryś nie chciał jej...
😉
50-tka latos stuknela i nadal NIKT nie chce.
ona serio ma 50 na karku?
Patrząc po NK.pl wychodzi coś koło tego. Chyba niesobia ją kiedyś wytropił.

Mnie jest wszystko jedno ile ona ma lat. Chciałabym przede wszystkim, żeby przestała męczyć te zwierzęta i szerzyć mowę nienawiści. Już ją kiedyś zgłosiłam do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, ale jak widać to chyba nic nie dało.
Już ją kiedyś zgłosiłam do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, ale jak widać to chyba nic nie dało.

I zaraz będziesz bohaterką obelg na blogu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się