LAST.FM !

karolas_pl

sie polecam  😁
E.... mi zadne komunikaty nie wyskakują 😉

A nawet mam z niektórymi revoltowiczami dość dobre porównania... z Karolass np 😉

PS Czy da się słuchając radia zrobić tak żeby leciały tylko utwory danego artysty a nie wszystkie pdobne do niego?
mi to już wyskoczyło dawno , dawno, od tego czasu przesłuchałam duuużo utworów,nic nie płaciłam i nie zablokowali mi konta, tzn że bezpłatny  🙂
A te opłaty wiażą się głównie chyba z brakiem reklam , ''podgladaczem'' ..

ujawnię sie tak wogule http://www.lastfm.pl/user/nieznasz  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 kwietnia 2009 19:27
Zaprosiłam  😁
ale mamy ładne porównanie  😀 zaraz przeglądnę Twoją bibliotekę, pewnie znajdę cos dla siebie 🙂
a to was pozapraszam też, w ramach korzystania z lasta 😉
szepcik moze bys sie przyznała jak sie nazywasz? 😉
mam zamiast zdjęcia mój dawny avatar a aniołkiem 😉

eee, ja się tym nie umiem obsługiwać  😲
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 kwietnia 2009 21:02
ale mamy ładne porównanie  😀 zaraz przeglądnę Twoją bibliotekę, pewnie znajdę cos dla siebie 🙂

A ja u Ciebie 😀
Ja ogólnie rzadko kiedy mam włączonego last fm, wiec mało piosenek mam tam przescrobblowanych 😀
pozapraszałam wszystkich  🙂
piszę w nowym poście, żeby wątek skoczył na górę  😉

no i limit mi się wyczerpał:
"Twój darmowy okres dla radia Last.fm zakończył się. Subskrybuj, aby kontynuować słuchanie non-stop spersonalizowanego radia."


🙄
i nie możesz teraz żadnej piosenki puścić?
Moge tylko przez 30 sekund  🤔
O rety! To dlatego mi nie chce puścić więcej niż 30 sekund piosenki! A ja myślałam, że taki matoł jestem, że się lastem nie potrafię obsługiwać  😎
To raczej nie dlatego, bo jeszcze przed 'zablokowaniem' też tak miałam  🙄 Tzn. mogłam odtwarzać dane radia i wtedy piosenki normalnie leciały. A po prawej były tylko 'próbki' piosenek danego wykonawcy. Teraz mam tylko 'próbki'  🙄
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 czerwca 2009 14:12
ktos jeszcze dołączył?
Kiedyś tam dołączyłam, ale od razu komunikat o płatnościach po okresie próbnym  🙁 Potem przeczytałam gdzieś komunikat, że Last bezpłatnie pozostanie tylko na obszarach anglosaskich  😕
ja dołączyłam 😉 http://www.lastfm.pl/user/finowa

PS Czy da się słuchając radia zrobić tak żeby leciały tylko utwory danego artysty a nie wszystkie pdobne do niego?
No właśnie... można?

Da się odtwarzać utwory w całości? (więcej niż 30s...)

Co będzie, jak przekroczy się 30 darmowych piosenek w radiu?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 sierpnia 2009 19:35
A ja mam OpenFM i jestem zadowolona 😉
Czy mogę gdzieś zobaczyć czy ktoś wszedł na mój profil?
I czy inni widzą że odwiedzam ich profile?

Ciągle mi się wydawało ze tak sie nie da, ale ostatnio przez przypadek trafiłam na profil jakiegoś obcego użytkownika i on napisał mi komentarz
"Thans, for visiting my profile".  🤔wirek:

No więc jak to jest?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 września 2009 19:05
jak masz wykupiony abonament to widzisz kto Cie odwiedzał. osoby z abonamentem mają taką czarna kropkę na awatarze, latwo poznac 😉
Czy te osoby, które miały mnie w znajomych na Last.fm mogłyby mnie jeszcze raz zaprosić?

http://www.lastfm.pl/user/finowa

Skasowałam konto i założyłam nowe z taką samą nazwą użytkownika, bo czyszczenie całkowite biblioteki nic nie dawało.
iTunes nie przesyła mi odtworzeń do mojego konta na last.fm. O co kaman? 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 listopada 2009 21:54
a masz zainstalowaną tą wtyczkę last.fm? jak otwieram itunes to automatycznie otwiera się też aplikacja last.fm.
aplikacja do pobrania jest gdzies na stronie last.fm, musiałabyś poszukac 🙂
Ale zawsze działało tylko dzisiaj nie działa! 🙁
Pozapraszałam Was :kwiatek:

Kto jeszcze ma konto?
odnośnie płatności, można opłacić i wtedy ma się dostęp do stacji radiowych, ale 90% użytkowników pewnie i tak korzysta z LAST.FM w taki sposób, że łączy go ze swoim Winampem/iPodem/etc. i muzyka zgrywa się na stronę.

Gavanza
zapraszam do siebie (;
Zaprosiłam Was 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się