Nasze zdjęcia z zawodów

Ponia ale się Złotego dużo zrobiło!  🤔 😜
Ponia   Szefowa forever.
22 lipca 2009 21:55
[quote author=Madźź link=topic=123.msg302403#msg302403 date=1248285304]
Ponia ale się Złotego dużo zrobiło!  🤔 😜
[/quote]
ależ gdzie tam, maleństwo jest😉
Dawno nas nie było:

Folglut udaje konia, ja jeźdźca, a mój Małż fotografa 😉



Ponia   Szefowa forever.
23 lipca 2009 19:56
Lena całkiem fajnie Wam to udawanie wychodzi😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 lipca 2009 20:38
Lenka, już nie udawaj, że udajesz! 😁
A Glut w eskadronowym komplecie tylko do zjedzenia, miałam to już dawno napisać,  jak widziałam Was na zawodach w Sopocie... 🤣

Poniuś, Złoty sobie kiedyś te rąsie za uszy założy, ja ci to mówię... Pewno ćwiczy codziennie w boksie rozciąganie  😎
Debiut Dzielnego Kucyka czyli mały wzrostem - wielki sercem podczas zawodów Absolut - Wilczyce 26.07.09

Fotki autorstwa samej Jessy, za co serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej  :kwiatek:












taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 lipca 2009 21:57
espana... bylysmy na tych zamych zawodach... co jechalas? byl tam nawet kon, o ktorym myslalam, ze to Twoj, ale nie mial nausznikow 😉 za tydzien bedziesz?

btw. zdjecie 3. od konca (nad przeszkoda).... wymiata... hehe... jak on sie przyklada
espana jak on nurkuje  😲 Ja bym się bała, że na twarz polecę, odlot  😀
taggi jechaliśmy 2 pierwsze konkursy, to były pierwsze zawody kucyka, a moje po 3 latach przerwy. Mój ogier został w domu🙂 A co do następnych zawodów - jeśli załatwię papiery dla siebie to pojedziemy (nie mam dokumentów wg nowych przepisów jeszcze).

btw. zdjecie 3. od konca (nad przeszkoda).... wymiata... hehe... jak on sie przyklada

żałuję, że nie mam zdjęcia nad triplem, tam dopiero wywalił w kosmos  😀

espana jak on nurkuje  😲 Ja bym się bała, że na twarz polecę, odlot  😀


ja się boję, że kiedyś rąk mi nie starczy  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2009 22:30
espana, super!

Dałabyś gniadego, bo już go nie pokazywałaś ho ho. 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 lipca 2009 22:33
espana - i z jakim wynikiem? zadowolona jestes? sadzac po fotkach to chyba tak 😉
taggi w obu przejazdach miałam po 1 zrzutce, koń prowadził się kapitalnie, szedł jak po sznurku, był bardzo zrównoważony i rozluźniony i prawdę mówiąc, nie spodziewałam się tego po nim. Biorąc pod uwagę, że na ujeżdżalni mam dosłownie trzy drągi bez farby i brak warunków do normalnego trenowania, oraz to, że jest to pierwszy wyjazd Bohuna, to jestem z niego tak dumna i zadowolona aż mnie rozpiera 😉

Pursat dla Ciebie wszystko 🙂 Wrzucę jutro coś do ZNK  😉
Zawody regionalne  😀 18-19.07 -Borków  🙂









😀

Baborówko- nasza pierwsza P klasa WKKW  🙂 . Foto autorstwa Leny  :kwiatek:






Czeggra niezle! 🙂

Lena folglut ladnieje i jakos tak wydoroslal. 🙂


My (ja i moj 3-letni ogier) sprobowalismy sil w Verden. Jestem pod wrazeniem tych zawodow - czegos tak duzego jeszcze nie jechalam - ja pomiedzy tymi gwiazdami i specjalistami od treningu mlodych koni ujezdzeniowych  😵 Niesamowite uczucie. Kupilam sobie jedno drogie zdjecie, bo trzeba miec pamiatke 😉
Wow, robi wrażenie. Ty to od razu z grubej rury jakimś Eurosportem wyskakujesz  👍
Anka - wow  ! 👍
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 sierpnia 2009 12:38
Anka koń cudny, zdjęcie też cudne bo w fajnej fazie więc nie ubolewaj że drogo 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 sierpnia 2009 19:17
My (ja i moj 3-letni ogier) sprobowalismy sil w Verden.

To jest 3-latek?!  😲 Szacun Anka, super wygląda.
Jak poszło?
W tle widać mojego zająca.. 😎
asior   -nothing but eventing-
07 sierpnia 2009 21:09




i juz mnie nie ma  😉
Lena  Do Eurosportu nam jeszcze daleko, ale fajnie bylo widziec tych wszystkich znanych jezdzcow podczas pracy i byc razem z nimi na czworoboku  😜

Lotnaa bylo dobrze, jak na nasze mozliwosci, bo tam prawie same licencjonowane ogry w konkursie byly, wiec nie liczylismy na wygrana, ale sam przejazd byl bardzo dobry (slowa trenerki + moje uczucie), kon skoncentrowany na maxa, luzny i chetny. 🙂 Ocena koncowa byla fair i mialam wrazenie, ze sedziowie lubili go (w tych konkursach tak to juz jest, ze albo konia lubia, albo nie. Jak sie rusza, ale go nie lubia, to nie ma szans na wygrana)

Najsmieszniejszy moment byl podczas wyczytywania startujacych (jezdzi sie w trojke). Konkurs byl narodowy wylacznie dla koni 3-letnich z paleniem hanowerskim. Wszyscy jezdzcy niemieccy i tylko ja z POL za imieniem. Za kazdym razem, gdy lektor wyczytywal moje nazwisko z podkresleniem "z POLSKI", cala trybuna wywalala oczy.  😁

Asior ja zawsze podziwiam wkkwistow. 😉 Teraz poprobowalam troche stalych przeszkod (mam walacha, ktory sie urodzil, zeby chodzic wkkw) i nawet fajnie jest, ale zawsze sie boje, ze zahaczymy i walniemy glebe.  😵
Pokaż tego wkkwistę  🤣 A nuż w totka wygram  😁
espana Przepraszam..ale rąk Ci nie starcza ponieważ nie idzież z ciałem..a koń poprostu baskiluje  😀
asior   -nothing but eventing-
08 sierpnia 2009 19:54
Anka  poka, poka tego niedoszlego wkkwiste. Pewnie po Heraldiku albo Exorbitancie? 🙂
trochę mnieee i mojej trójcy świetej

AZA moja babcia















Aura uszata 🙂😉



















no i Siwyy Landrynek😎


















zdjęcia robione na zawodach regionalnych w Damaszce 🙂

Przepraszam za ilość ale długo nie wstwiałam WAM zdjęć i jakoś wybierałam te zdjęcia i wybierałam i nie wiedziałam które mam odrzucić . Przepraszam  :kwiatek:
WOW  😎

Murek nie sympatyczny.. 🍴
w tamtym roku był inny  bo  był żółty 🙂 ale mój tata lubi zmieniać i przerobili Go .




Już ma plan żeby zrobić NOWY . Także pewnie będzie jeszcze LEPSZY  model 🤔wirek:
espana Przepraszam..ale rąk Ci nie starcza ponieważ nie idzież z ciałem..a koń poprostu baskiluje  😀


Dramka trudno się kłaść na 90 cm  🤔
Lena & Asior zdjec nie mam niestety. To Charisma x Heraldik. Skacze na prawde chetnie, parkur juz z palcem w nosie (woda nie woda), ale na stalych przeszkodach ozywa. Tylko do wody wchodzic nie chce, ale juz troche cwiczylam z nim na wiekszych kaluzach.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się