sklepy internetowe

Moon   #kulistyzajebisty
12 marca 2024 09:31
xxagaxx, a idź ty, po co to czytałam?! 🙈
Moon, ja po ostatnim zakupie ich Rambo duo tak się zakochałam ze mam drugą. I teraz pozbywam sie pozostałych derek, Zostawiam 3 stuki, na zawody i jedną grubą i zyje na podpinkach 😀
Moon   #kulistyzajebisty
12 marca 2024 10:04
xxagaxx, ja w systemie plandeka + coś cieńszego/starego, ale no właśnie nie dawno kupiłam trzecią plandekę na zmianę... :P

ale, żeby nie było OT - nudny plus dla Horse-Trade, w opcji zakupu przez Allegro ze smartem, wychodzi bardzo korzystnie <3
xxagaxx, hahaha witam w klubie ja właśnie wymieniam wszystkie derki na rambo z podpinkami dla całej ekipy
One wypadają większe i 160 jest na mastodonta będę musiała ją pchnąć dalej - ale innych derek nie chce :P
zamawiał ktoś kiedyś na https://www.tradeinn.com/
jakieś opinie na temat sklepu ?
izkadul, ale wyszukiwarka nie gryzie 😉
Gillian   four letter word
13 marca 2024 15:17
zamawiał ktoś kiedyś na https://www.tradeinn.com/
jakieś opinie na temat sklepu ?

izkadul,

100% polecanko z mojej strony 😇
Gillian, dziękuję
xxagaxx zajrzałam i znalazłam całe 2 opinie 😉
izkadul, jest opinia Iskry, Gillian. Moja i forumowicza o nicku Trzeszczki. Ale to może wciąż za mało 😅
izkadul, Ja też polecam
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
14 marca 2024 10:05
izkadul, ja zamawiałam. wszystko ok tylko się czeka dłużej
xxagaxx, a widzisz Twoja mi się nie wyświetliła- może źle szukałam
Anyway dziękuję Tobie i wszystkim za świeże wpisy 😉
BUCK   buttermilk buckskin
19 marca 2024 09:24
mega minus dla sklepu HRSFeed by Blattin, właśnie odebrałam worek z datą produkcji 18.04.2023 i z opisem, że data przydatności to 12 miesięcy od.....
BUCK, może spróbuj reklamować?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2024 11:18
mindgame, Ale jaki miałby być powód do reklamacji? Jeszcze przez miesiąc jest aktualny termin ważności 🤔
zembria, ah no tak. źle popatrzyłam.
BUCK   buttermilk buckskin
19 marca 2024 11:30
biorę na klatę, będę skarmiać jak długo będzie dobry zapach, to esparceta w pelecie, zakładam, że powinna przetrwać dłużej niż 04/2024, ale uważam, że to MEGA słabe czyścić magazyn ze staroci...
podobną sytuację miałam dopiero co z soymaxem, z workiem witamin 25kg, których termin upływał w następnych 6 tygodniach ....
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2024 11:36
BUCK, Z witaminami rozumiem, bo karmiąc teoretycznie jednego konia, faktycznie nie skarmisz w te 6 tygodni. Ale tutaj? Dawkowanie jest takie, że skończysz worek przed upływem daty przydatności (to czy faktycznie karmisz jak producent zaleca, czy nie, to już nie zmartwienie sklepu/producenta). Nie rozumiem skąd ten minus.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 marca 2024 11:58
zembria, jakby kupiła kilka worków na zapas to już robi się problem 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2024 12:09
Pati2012, No tu tak i wtedy faktycznie sklep mógłby uprzedzić, ale napisane jest wyraźnie "worek" 🤷
BUCK   buttermilk buckskin
19 marca 2024 13:52
jeśli ma się towar z 12 miesięcznym terminem, to wypchanie worka o ważności na 1 miesiąc uważam za bardzo słabe, ja taki worek zużywam około 6 miesięcy. FITMIN potrafił zadzwonić, opowiedzieć , że mają na stanie coś właśnie z podobnym terminem, i ustaliliśmy, że poczekam 2 tygodnie na towar który mogłam spokojnie 'zjeść' przez pół roku, także ten...
No tylko nie zawsze kupuje się z zamysłem skarmiania od razu - można np. kupić na zapas, bo bierze się przy okazji innego produktu.
Zresztą kurde, wiele sklepów ma promocje na produkty z krótkim składem i też bym się wkurzyła, gdybym dostała worek, któremu zaraz mija termin.
Ja kiedyś dostałam spleśniałą sieczkę tej firmy. Po złożeniu reklamacji wysłali mi nowy worek, ale już następnego nie zamawiałam.
Plus dla Horze - zamówiłam spray do grzywy, dobrałam derkę polarową za punkty klubowe, a przysłali mi jeszcze w gratisie padokową 😆
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 marca 2024 07:43
Graves, A jak Ci się udało ten klubowy portfel założyć? Bo ja jestem jakaś nieogarnięta chyba, klikam na "otwórz portfel klubowy" i tam mi wyskakuje tylko informacja o newsletterze i nic poza tym. Już od lat jestem do newslettera zapisana, klikam na zapisz i nic się nie zmienia 🤷
Graves, A jak Ci się udało ten klubowy portfel założyć? Bo ja jestem jakaś nieogarnięta chyba, klikam na "otwórz portfel klubowy" i tam mi wyskakuje tylko informacja o newsletterze i nic poza tym. Już od lat jestem do newslettera zapisana, klikam na zapisz i nic się nie zmienia 🤷
zembria,
Podbijam
Ja też nie ogarniam 🤦
Tam to jakoś koślawo działa, trzeba zaptaszyć tą subskrypcję klubu i tam chyba wtedy każe podać maila i to już powinno działać.
Przechwytywanie.JPG Przechwytywanie.JPG
Post został usunięty przez autora
Co mi się skasowało zamiast edytować. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest, ale faktycznie jak się zaklika tą subskrypcję i wpisze datę urodzenia, potwierdzi i kliknie to otwórz portfel klubowy, to działa. Szkoda, że nie nalicza wcześniejszych zakupów...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 marca 2024 15:34
No mi nie dziala, po zaptaszeniu (swoją drogą cudne sformułowanie! Krade i będę używała od dziś 🤣😉 i kliknięciu zapisz, wywala mnie do menu profilu. I nic sie nie zmienia, jak wchodze w klub, to znów mam ten sam obrazek z oznaczeniem newslettera 🤷
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się