Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

anetakajper, mam wrażenie, że bardziej to, że 2 letnia pracowała w polu przy bronach i ujeżdżona.
I jakoś tak dziwnie się patrzy na chudego konika polskiego bo zazwyczaj widzimy takie bardziej upasione
anetakajper   Dolata i spółka
09 kwietnia 2024 09:02
izkadul, oślepłam czy co? co jest zadziwiające? chudy nie jest, a kopyto -domyslam się że ma przykurcz, ale na tej nodze nie stoi więc po jednym zdjęciu to tylko domysł
edit: a ja przeczytałam że ujeżdzona w bronach .
anetakajper, no dla mnie ujeżdżony dwulatek pracujący w polu to nie jest normalny obrazek - jeszcze z przykurczami (chociaż te nogi to jakoś tak ochwatowo mi wyglądają)
No dla mnie kondycja tego konia, w połączeniu z wiekiem, bronami i byciem ,,ujeżdżonym" jest,, zadziwiająca".
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 kwietnia 2024 10:42
anetakajper, nawet jeśli tylko "ujeżdżony w bronach" to chyba dla dwulatka to za wcześnie?
anetakajper   Dolata i spółka
09 kwietnia 2024 10:58
Facella, tak za wcześnie.
Tyle że my nie wiemy co ten właściciel miał na myśli, brak znaków interpunkcyjnych. Napisał że ujeżdżona pracowała w polu przy bronach. Czy tylko pracowała w polu, czy też ktoś na nią wsiadał...Szkoda konia
Też byłabym spokojna będąc tak chuda
anetakajper   Dolata i spółka
11 kwietnia 2024 12:33
marchewkowa, dramat
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 kwietnia 2024 13:35
https://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-walacha-7-lat/o/586466/
lekko kulawy, ale od 2 lat daje rade w szkółce
Moon   #kulistyzajebisty
11 kwietnia 2024 13:45
Nooo, wakacje coraz bliżej, zaraz będzie coraz więcej takich "grzecznych" i "lekko kulejących" ale nadających się(!) do szkółki, idealne na wakacje np...
Oj tam przesadzacie
Kulawy ale tylki na jedną nogę. Trzy ma zdrowe
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2024 15:35
_Gaga, 🤣🤣
No kulawy to idealny do szkółki przecież - będzie wolno tuptał, obolały nie poszaleje.
W internecie ciąąąąągle widzę filmiki ze szkółek, gdzie te konie ledwo idą kulawe na 3 nogi. W komentarzach zawsze jedno i to samo: "on nie kuleje, on po prostu tak ma!!!" 🤐
Moon   #kulistyzajebisty
11 kwietnia 2024 19:31
infantil, i moje ulubione: "On tak robi tylko na wypinaczach/gumach/czambonie/wstaw dowolny patent"........ 🤦
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 kwietnia 2024 19:37
Moon, albo "Jak się rozrusza to mu przechodzi " 😉
Zazwyczaj widzę "wcale nie" i po temacie xD
Najgorzej jak kulawy na jedną, albo na trzy
Na dwie i cztery tak nie widać
Na cztery to w ogóle najlepiej do rekre brać...
Co prawda kłus na 4 takty, ale kto by liczył...
Nevermind   Tertium non datur
11 kwietnia 2024 20:46
Moon, i tu pytanie za 100 punktów: skoro niby to patent jest problemem (w co wątpię) to po co go zakładać? Co w ogóle za logikę ludzie mają...

Zazdroszczę Wam siły do przeglądania olx, ja na te konie patrzeć nie mogę 😂 To ile koni ma przynajmniej kopyta złe jest straszne
Moon   #kulistyzajebisty
11 kwietnia 2024 21:04
Nevermind, bo na patenciku główka w dole i „pracuje” wówczas, opcjonalnie: jest wygodniejszy / bezpieczniejszy 🤦😜

Ale generalnie, wciąż w takich momentach dzwoni mi w głowie cytat z J. Żulczyka odnośnie ludzi… If you know what I mean.
infantil, i moje ulubione: "On tak robi tylko na wypinaczach/gumach/czambonie/wstaw dowolny patent"........ 🤦
Moon, Serio? xD

Moon   #kulistyzajebisty
12 kwietnia 2024 10:43
Sankaritarina, autentyk kiedyś zasłyszany, serio, serio! 🤐
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
26 kwietnia 2024 19:05
doloruu, może ma papierze zaprzęgowe KWPNy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się