sklepy internetowe

-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
22 kwietnia 2024 20:51
Pocztex... Na infolinii mają taką piękną reklamę, jakoby byli najszybszą firmą kurierską oferującą terminowe dowozy. Ten tego, paczka przekazana do punktu odbioru w dniu 29.03. zaginęła. Interwencje ze strony nadawcy i odbiorcy nie dają niczego - pardon, po każdej wysyłają maila z zapytaniem o szczegóły do przewoźnika i do punktu odbioru. I to wszystko, do czego są zobligowani.
Coś tak jak z kultowym paltem, którego nie mają...
Paczka na szczęście odnalazła się 17.04. Faktycznie, demony prędkości 😎
A Beckersport działa jeszcze? Szukam wedzidla trust i wygląda na to, że ciężko u nas je znaleźć, w Beckersport na stronie jest.
anai, a patrzyłas tu?

https://www.morsandmore.com/en/757-accessoires

mają meeega duży wybór, wysyłają do PL bez problemu.
xxagaxx, o, dzięki, zaraz sprawdzę!
Robił tu ktoś zakupy? https://selleriemae.pl/
Niby normalny sklep - mają nawet współpracę z influ, ale tłumaczenie strony jest tak koszmarnie zrobione, że sama nie wiem. No i ceny niskie
Zuzu., oni właśnie weszli na rynek polski, pewnie nie opłaca im się tłumaczenia robić do tego - podobny case jak Horze. Ale legitny sklep 🙂
Zuzu, legitny.
Opisy produktów na stronie selleriemae😂
Posikałam się
IMG_3986.png IMG_3986.png
Nie wiem jak na stolec, ale to jest najlepsze mydło glicerynowe! 😅
anetakajper   Dolata i spółka
07 maja 2024 07:08
Ktoś wie jak mogę zareklamować buty w horze? Mam zrobić zwrot?
anetakajper jak Ci się rozwaliły to napisz im maila, na stronce jest polski adres. Zazwyczaj wygląda to tak że każą zniszczyć produkt i wysłać zajęcie i dostajesz kasę :P
anetakajper   Dolata i spółka
07 maja 2024 10:56
Rudzielc_23, dzięki za info. Zaraz do nich wyskrobię 🙂
Czy sklep piece of hay zawsze tak milczy? Na wiadomości na maila nic, na instagramie nic...
Kasa wpłacona i trochę zaczyna mi się to nie podobać 😒
Puma, niestety to norma... zamówienie na pewno przyjdzie, ale nie licz, że się z nimi skontaktujesz...
Super, uwielbiam takich 🤦
Dzięki 😉
Puma, miałam to samo... w końcu się wkurzyłam i ich obsmarowalam, zamówienie przyszło wtedy po 2 dniach. Siatki super, ale kontakt dramat
Mimo fatalnych opinii zamówiłam kosmetyki z hippiki w horsetack... i polecam. Na stronie był podany dłuższy czas oczekiwania, zaakceptowałam świadomie. W pon zadzwoniłam dowiedzieć się czy coś się wydłuży, pani poinformowała, że właśnie pakują paczkę- dziś dotarła. Wszystko super zapakowane, do tego próbki paszy i zniżka na kolejne zakupy .
No ja w horsetacku robie zakupy w miare czesto bo mają dobre promocje.
zawsze wszytsko doszlo, czas oczekiwania jest dlugi zawsze wiec staram sie nie zamawiac u nich nic pilnego ale nie powiedzialabym ze to zly sklep.
Kazdemu zdarzaja sie wpadki, im po prostu czesciej 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się