KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

Tu nie chodzi o html, tylko o pomysły🙂 My mamy oczywiście plan tego, co powinno się znaleźć na stronie, ale fajnie by było się dowiedzieć, jakie są oczekiwania. Także- śmiało!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 września 2009 20:21
Galeria! Plany startów, opisy zawodników i koni. Porady dla rozpoczynających przygodę z para.
In.   tęczowy kucyk <3
18 września 2009 20:32
Jakby były jakieś problemy z napisaniem strony to ja i mój chłopak chętnie pomożemy, zajmujemy się tym obydwoje ; )
Porady dla rozpoczynających przygodę z para.

Świetny pomysł! Taki poradnik krok po kroku dla obu stron: początkującego jeźdźca i początkującego w para trenera.
Nowość:

Nowe testy na 2010 rok.
http://www.fei.org/Disciplines/Para-Equestrian/Rules/Pages/DressageTests.aspx

Z najważniejszych nowości: podział poziomu IV na mały i duży czworobok, łatwiejsze testy novice na każdym poziomie (w założeniu miało być tak, że w czasie dużych zawodów odbywałaby się runda trudniejsza i łatwiejsza; zobaczymy, jak będzie w praktyce), utrudnienia na każdym poziomie (obowiązkowe łopatki na III, zwroty na zadzie od niższych poziomów).
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 października 2009 20:43
witam naszych sympatyków 😀

może ktoś ma chęć pobawić się w operatora kamery na Mistrzostwach Polski w dniach 22-24.10 lub 23-24.10???????  :kwiatek:

Potrzebujemy kogoś z pomysłem i zacięciem reporterskim 😉  👀

ps. mamy fundacyjne naklejki na samochód  💘 - dla fanów, którzy będą kibicować Centauri do dostania podczas MP w Starej Miłosnej w wyżej wymienionym terminie  🏇
Czy myslalyscie o stworzeniu newslettera ?

Na strone (czy tak jak tutaj na forum) ludzie niekoniecznie wchodza codziennie.
Newsletter dalby Wam mozliwosc informowania (poprzez liste mailingowa ?) zainteresowanych o aktualnosciach (planowane starty, imprezy na ktorych byliscie/bedziecie, inne).

(Dostaje newsletter z mojego bylego klubu we Francji. Np. z ostatnich ciekawostek ich zawodnik zostal zakwalifikowany do kadry i w newsletterze mogli zamiescic info gdzie startuje, kiedy przydalby sie doping kibicow  😉 i inne informacje.)
baba_jaga, ,Nie myślałyśmy, ale to bardzo dobry pomysł.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 października 2009 20:05
baba_jaga 🙂 dzięki za pomysł 🙂 każdy mile widziany 🙂

ps. nadal szukamy "operatora" kamerki - kamerkę mamy, tylko osoby która pouwiecznia wszystko nam brak :/

no to na zachetę dla innych ja się zgłoszę 😉 może ktoś raczy mnie wygryźć... :P
co do strony to ja proszę inf na temat wymagań stawianych koniom.. piszę o tym właśnie referat i nie moge znaleźć literatury.. uprawiam wesołą twórczość...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 października 2009 21:34
będzie będzie 🙂

właśnie dostałyśmy projekty www od grafika 🙂 są fajne ale będziemy niedobre i Wam nie pokażemy  😁 😎

aczkolwiek premiera się zbliża  🏇
no to na zachetę dla innych ja się zgłoszę 😉 może ktoś raczy mnie wygryźć... :P
co do strony to ja proszę inf na temat wymagań stawianych koniom.. piszę o tym właśnie referat i nie moge znaleźć literatury.. uprawiam wesołą twórczość...

uprawiaj, uprawiaj, to opublikujemy 😉
Witam 🙂
Zwody tuż tuż, wybieram się z koleżanką (choć może będzie nas więcej), z tym, że za bardzo nie wiemy gdzie się kierować, czy łatwo tam dotrzeć?? Proszę o jakieś wskazówki 😀 Ah no i nocleg, macie może jakieś namiary na coś niedrogiego?? :/ My przyjechałybyśmy 23/24.10. Czytałam wyżej, że szukacie kamerzysty.... więc może moja koleżanka by mogła, jeszcze z nią pogadam, jeśli dalej kogoś potrzebujecie. Ja będę robić zdjęcia - potrzebuję ich do pracy (oczywiście jeśli chciałybyście to je Wam też prześlę ). Chyba tyle... Mam nadzieję, że się poznamy i że w końcu zobaczę jak to wszystko wygląda,, no i oczywiście  będę trzymać kciuki 🙂 Pozdrawiam... 🙂
Fantastycznie! Nie zapomnijacie się ujawnić, od razu też uśmiechamy się o zdjęcia. Dotrzeć łatwo, dojazd był opisywany w tym wątku, zaraz go gdzieś odgrzebię, żeby nie przepisywać bez sensu.
Oto i opis, wygenerowany przez szeherezadę:
"z centralnego: wsiadasz w 502, wysiadasz na rumiankowej i pytasz o droge, ktora zajmie Ci jakieś 10minut. I przypuzczam, ze każdy tubylec wie gdzie to jest. A jest to tak, ze z przystanku wracasz sie do głównej drogi z której zjeżdża autobus (droga na terespol) i przechodzisz na drugą strone. Idziesz prosto jakies 30 metrow i za przystankiem skręcasz w prawo (ulica chyba mazowiecka, ale nie jestem pewna), mijasz tył Marcpol i szukasz uliczki w lewo, ktora nazywa się szkolna. Na koncu tej ulicy jest hipodrom."

Jeśli chodzi o hotele, to zależy, czy myślicie rzeczywiście o czymś najtańszym, czy najbliższym. A najbliższe to:
MORFEUSZ (3 km) 05-077 Warszawa - Wesoła, Szosa Lubelska 20, Tel 0-508128892, 0-22 7890699

Gościniec (1 km) 05-077 Warszawa-Wesoła, ul. Trakt Brzeski 90, tel: (022) 773-20-98
tel/fax: (022) 773-30-02, E-mail: info@gosciniec.net, www.gosciniec.net

Bella Vista (1 km), Trakt Brzeski 99, tel. 0-22 7833027

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 października 2009 14:52
No dobrze to dla przypomnienia wszystkim chętnym którzy chcą wpaść pokibicować dwójce zawodników z Centauri 😉


V MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W UJEŻDŻENIU

23 - 24 października 2009

Miejsce:

Ośrodek Sportów Konnych i Rekreacji (OSKIR) w Starej Miłosnej ul. Szkolna 14

Komisja Sędziowska:     

Magdalena Jarmuła (sędzia główny),

Anna Piasecka

Katarzyna Widalska

Patrycja Modlińska

Michał Pluta

Piątek, 23 października



09.00 – 09.30           przegląd weterynaryjny

09.30 – 10.30           odprawa techniczna

10.30 – 12.00           Programy rozgrzewkowe grupa A

12.00 – 13.30           Programy rozgrzewkowe grupa B

13.00 – 14.00           obiad

15.00 – 15.30           otwarcie zawodów

16.30 – 18.00           programy indywidualne grupa A

18.00 – 20.00           spotkanie integracyjne

Sobota, 24 października

                       

10.00 – 11.30           Programy indywidualne grupa B

12.00 – 13.30           programy dowolne

14.00 – 15.00           Ceremonia dekoracji i uroczyste zakończenie zawodów
Pomysły na narzędzia na stronę:
- dla prasy- gotowe materiały, logotypy, zdjęcia, artykuły do pobrania dla dzienniakarzy
- wesprzyj- linkujące do mTransferu i innych przelewów bezpośrednich jako darowizna dla was- łatwe w obsłudze (nie ma nic gorszego niz fundacje, ktore po prostu piszą numer konta... nikomu się tego nie chce przepisywać)
-mailingi- (to juz ktoś napisał)- ale dla tych co dali maila takze mozliwosc wyslania e-kartek na święta, walentynki. kartki wesołe , świąteczne ale przypominające, że fundacja aby funkcjonować musi mieć fundusze - to działa akurat przy świętach (kazdych)
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 października 2009 21:23
kotbury - wszystko uwzględnione oprócz "wesprzyj" w tej formie - ciekawy pomysł 🙂
wesprzyj- super pomysł
Jestem po pierwszym dniu szkolenia z Nickiem Rodgersem. Jest strasznie zimno. To nie pora roku na szkolenia, a tym bardziej na Mistrzostwa. Wszystkie inne dyscypliny są już dawno po.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 października 2009 20:26
jutro dołączamy do paa i Romka z Ritkiem 😉 mam nadzieję że uda się po wszystkim zamieścić tu fotorelację z tych trzech dni, które przed nami.

trzymajcie kciuki za Centauri - jakby nie patrzeć "dziecko revolty" 😉
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
22 października 2009 08:49
😅 jest duze prawdopodobienstwo ze pomorze przyjedzie potrzymac kciuki za was 🙂😉) Mam nadzieje ze uda mi sie wszystko zalatwic i przyjechac z ekipa 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 października 2009 19:09
Już się zadeklarowałyśmy z koleżanką żeby pomóc przy koniach piątek/sobota  😉 wstajemy więc jutro wczeeeśnie, żeby zdążyć bo musimy być rano  😀 Oczywiście będziemy trzymać kciuki za zawodników z Centauri  💃
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 października 2009 19:15
Fajnie, zatem zobaczymy się na miejscu, Ritek grzecznie dojechał na miejsce, objeździłam go trochę po hali a potem oddałam Adasiowi 🙂 Jeździło mi się bosko, uwielbiam halę w SM ale mogłoby być trochę mniej ślisko :/

Jutro ciężki dzień: rano przegląd weterynaryjny a potem Adaś z Patką jadą po dwa konkursy, nas widać z daleka: jesteśmy w beżowych kurtkach wyszytych logami Centauri i Pasi-konika (naszego partnera🙂 )

podchodźcie i mówcie że jesteście z volty 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 października 2009 19:36
Jak was znajde to na pewno przyjde się zameldować  😉
Przypominamy o meldowaniu!
Po pierwszym dniu jest całkiem ok: Ritek 4, Romek 2 🙂 w MP, na swoich poziomach Ritek 2, Romek 1. W czasie przejazdu Ritka były jakieś hece z oświetleniem i się spłoszył niestety- ale to efka opisze, bo ja się w tym czasie rozprężałam i nie mogłam oglądać.
W każdym razie za Centauri- voltowe dziecko- nie musicie się wstydzić.
To ja opiszę. Włączyli na hali silne dodatkowe halogeny, których nie było na porannych przejazdach i trochę zaskoczyły nam konia, dzieląc czworobok na jasne i ciemne części, i pięknie odbijając się w banerach. W efekcie oba wjazdy kłusem na linię środkową odbyły się z elementami galopu. 😉  Ale dali radę, dzielni są obaj.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 października 2009 22:07
ja dopiero wróciłam, zostałam w SM pomóc osobie, której końsko/jeździecko zawdzięczam najwięcej 😉

Mój ukochany Ritunio spisał się na medal, tak jak myślałam, wierzyłam w niego od początku 🙂 rzeczywiście fruwający w drugim przejeździe ale na szczęście i tak ponad 61% (poranny przejazd na 64 z kawałkiem 😉)
Dziewczyny SUPER ❗

Gratuluję wszystkim:
koniom, zawodnikom, trenerom i całej ekipie Centauri ❗

Bardzo żałuję, że tym razem nie mogłam być z wami przynajmniej jako widz, ale wiecie, że byłam z wami całym sercem.



My się z Portkiem odrabiamy po kontuzji, powoli, acz wciąż do przodu.

Mamy srebro oraz niewdzięczne 4te miejsce🙂
gratulacje!! 🙂

A Ritek zawsze był wypłoszem. I lubił biegać szybko po linii środkowej hihihi 😉 Na szczęście płoszy się niegroźnie dla Adasia.

Oby tak dalej!!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 października 2009 19:02
gratulacje dziewczyny!  :kwiatek: macie jakieś zdjęcia?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się