AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

kpik   kpik bo kpi?
31 lipca 2009 08:26
w mzj jeszcze przez tegorocznymi AMP słyszałam pogłoski ze chcieli spróbować z politechniką zorganizować ... rozumiem ze nic nie słychać o tej inicjatywie?
No to mamy organizatora 2010 ... KU AZS UTP Bydgoszcz.
Gratuluje 🙂

Czy ktos jest na forum z tej uczelni ?
Ooooo raaaany, co tak daleko :P
kujka   new better life mode: on
22 października 2009 20:36
ooo super! 😀
asior   -nothing but eventing-
22 października 2009 20:38
Wreszcie cos blizej mnie!!
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 października 2009 20:45
kujka wybieracie się z Gilem?? 🙂
kujka   new better life mode: on
22 października 2009 20:46
Raven, tak! 😀 zwlaszcza ze w Bydgoszczy bede miala gdzie mieszkac i generalnie zyc ;>
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 października 2009 20:48
To cudnie! 🙂 No, w końcu dasz z tym swoim Gilosem czadu 😜
kujka   new better life mode: on
22 października 2009 22:31
grembus, a wiadomo w ktorej stajni odbeda sie te mistrzostwa?
no ta Bydgoszcz całkiem nieźle 😉 nie tak strasznie daleko 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 października 2009 22:39
Nie trzeba przez całą Polskę jechać, 3 godzinki i człowiek jest na miejscu ^__^
Nic więcej nie wiem i chętnie też bym się coś dowiedział :]

pozdro
Mieszkam w Bydgoszczy i jestem zapisana do AZS-u UTP
W poniedziałek mamy spotkanie sekcyjne i powinnam się wszystkiego dowiedzieć-więc na pewno dam znać🙂
Do tej pory uczelnia współpracowała z bydgoskim Myślęcinkiem, wiec za pewne tam odbędą się mistrzostwa(choć na 100% nie wiem)
akluna : no to życzę powodzenia i w razie potrzeby służę pomocą/doświadczeniem 🙂
aaaaaaaaaaaaaaaa :/
kurkaaa ale szkoda ze to nie Wrocław.
Z Bydgoszczą raczej odpadam
oo wreszcie coś bliżej!
czekamy na dalsze wieści
buuuu ja zawiedziona jestem! Nie pojade w takim razie, za daleko  🙁 Drugi koniec Polski. Beda tam i halowe i otwarte?
asior   -nothing but eventing-
23 października 2009 10:19
Ja sie ciesze, bo moze wreszcie dotre. Z mlodym  🙂
grembus->dziękuję i w razie czego na pewno się odezwę, taka pomoc na pewno się przyda🙂

małaMi-> jeżeli faktycznie Mistrzostwa będą organizowane w Myślęcinku, to halówek tam na pewno nie zrobią, bo po prostu nie ma tam takich warunków (mówie tu o "hali"😉
Mój brat studiuje na UTP ja sąsiedzka w Bydgoszczy na UKW.
Kto wie może w amatorach się skuszę... Skoro to tak blisko...

Tylko niestety jak UTP to pewnie miejscem zawodów będzie Myślęcinek.  🤔
Po tej masakrze na Mistrzostwach PiK ten ośrodek nie powinien mieć prawa organizacji niczego więcej niż ZR...  🤦
Spokojnie zawody planowane są na maj 2010 jak widzę w kalendarzu. Wiec spokojnie można sie do nich przygotować. Po za tym organizatorem jest KU AZS UTP a jakiś ośrodek bedzie jedynie miejsce udostępniał. Powodzenia
grembus a co z halowymi?
halowe skoko pewnie w Lesznie jak zawsze, bo nie są orgaznizowane przez żaden AZS
A w jakim terminie mniej więcej te halowe były rok temu?
Przypomnijcie bo pamięć już nie ta ...  😡
Jakoś koniec marca ;] jak dobrze pamiętam. Tylko jak Forta napisała nie mają nic wspólnego z AZS-em.
Wiecie moze gdzie cos przeczytam o AMP?? Jestem na pierwszym roku i planuje w 2010 jechac na AMP. Powie mi ktos cos wiecej ??
BraWer na razie jeszcze nic więcej nie wiadomo, poza tym, ze AMP-y odbędą się w Bydgoszczy.
Obiecałam, że jak coś się dowiem to napisze 😉
Były jak na razie 2 spotkania w sprawie Amp-ów, jedno w obrębie sekcji, drugie z właścicielem ośrodka w którym mają się odbyć mistrzostwa.
Najprawdopodobniej zawody odbędą się  20-23.05.2010
Jeżeli chodzi o warunki to ośrodek ma duży trawiasty parkour na którym odbędą się skoki (rozprężalni też będzie na trawie)
Uj. wiadomo odbędzie się na piaskowym czworoboku( profi będzie miał pełnowymiarowy czworobok, amatorzy raczej 20x40)
Zakwaterowanie jeszcze nie wiadomo- ale najprawdopodobniej będzie to w hotelu jakąś minutę, dwie jazdy samochodem od ośrodka, pieszo 15min prostą drogą.
Co do boksów to jeszcze nie wiadomo gdzie będą, zależy ile będzie zgłoszeń, bo albo będą na terenie ośrodka, albo niżej tam gdzie są czworoboki i parkoury.
To są na razie wstępne ustalenia, wszystko jest w trakcie realizacji, niby to pół roku ale pracy jest dużo🙂
Gdybyście mieli jakieś pytania, to piszcie, w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.
P.S. Jeżeli macie jakieś, uwagi spostrzeżenia jeżeli chodzi o poprzednie AMPY to byłabym wdzięczna za info, chodzi mi o to, że jeżeli była jakaś rzecz/y które Wam się nie podobały, albo chcielibyście żeby koniecznie była to takie info pomagą nam w organizacji, bo czasami drobiazgi decydują o całym wrażeniu o zawodach.
Mam takie głupiutkie pytanie - jakie programy są na AMP i MPSzW  😡 ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2009 18:51
Takie jakie ustali organizator. Ale przeważnie na amatorów szło L3 P7 P3, a na profi N6/N7/N8/N9 (dwa z tych) i C4/C6
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się