Kącik Rekreanta II (rok 2009)

margaritka pączuś, pączuś w maśle 😀
Averis to haflinger z krwi i kości !
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 listopada 2009 19:35
Blądek. Czadowo!  😎 Raz jednego głaskałam i był b. sympatyczny  😁 Ja w ogóle lubię takie 'miśki' 😉
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 listopada 2009 20:10
To ja się teraz pochwale moim małym smrodkiem 🙂 Teraz się obijamy i jeździmy sobie rekreacyjnie od czasu do czasu coś skoczymy.




Foty by Averis i Karola B. :>
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 listopada 2009 20:12
KayraKucyk to mistrz nad mistrze  😎 A ten irokez dodaje jej sportowego looku  😎

A ja dostałam jeszcze jedno (Wybaczcie, nie mogłam się opanować  :hihi🙂.


Chciałam tylko zaznaczyć, ze to, że halterek tak się 'wtapia' w pysk jest spowodowane ilością futra, nie stopniem zaciśnięcia halterka  😁
wątek zamknięty
Averis, kolejny pluszak, on jest cudooowny! 😜 sznurkowe Pluszito też ma zdj jak się jej wtapia kantarek sznurkowy pod futro 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 listopada 2009 20:19
Nirv Dzięki  :kwiatek: Wolałam uprzedzić  😁 Troszkę za wysoko zawiązany ten nasz halter, ale to zauważyłam dopiero kilka zdjęć później 😉
wątek zamknięty
zdjęcia- niespodzianka z dziś. Również dla mnie niespodzianka  😉

chyba widziałam kotka...


o TAK TAK!! WIDZIAŁAM KOTKA!!!


tak w ogóle byłam trochę zazdrosna. Myślałam, że to miejsce jest zarezerwowane dla mnie, a tu jakaś bezczelna kocica wdrapała się i czuła jak u siebie. Jej szczęście, że jest taka urocza  🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 listopada 2009 20:40
_kate- kocica próbowała się najwyraźniej 'wtopić' w maść Twego stworka- nie przewidziała tylko tej czerwonej derki  😁
wątek zamknięty
myślę, że tej derki to nikt nie przewidział  😉 a Złoty- stał jak zaklęty. Rzucił okiem co mu się tam tarabani po grzbiecie i zachował stoicki spokój. A kotka ma minę jakby zupełnie nie rozumiała o co ten raban, przecież ona jest u siebie  😎
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 listopada 2009 20:47
Kayra, śliczny kucorek 🙂

Averis, kare górą  😉 Ale on rośnie!

_kate, widzę, że zostałaś zdetronizowana 😉


Mój jamnik w całej swej futrzastej okazałości 😀


I wpatrujący się we wschodzące słońce  😉

wątek zamknięty
kate moze oni sie przyjaznia, stad ten nagly desant? To stajenna kocica? 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
21 listopada 2009 20:51
Lotnaa Jakiz cudowny ten twój jamnik!!!  😍  Przepiekny jest!!! Mój typ!!! 🏇
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
21 listopada 2009 20:51
Lotnaa Świetna odmiana! Taki koński Harry Potter 😉
wątek zamknięty
Dzionka, wezmę sobie do serca radę. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że oczywiście wiązany jest "prowizorycznie" i w razie szarpnięcia się rozwiązuje. A sprzęt na razie kompletujemy- fakt, w brązowym mu ładnie 😁
Blądek, margaritka, dzięki!
Averis, ja jestem pełna optymizmu! Znamy się tak jak pisałam króciutko, wszystko robimy powoli, spokojnie (koń się musi wdrożyć z powrotem do pracy), ale idzie dobrze. No i wreszcie mam niepowtarzalną końsko-jeździecką szansę (tutaj ukłon w kierunku Hypnotize :kwiatek🙂 i mam nadzieję, na długą współpracę z ogierzastym 🙂
wątek zamknięty
Lotnaa tak to bywa- Ty się odwracasz na chwilę a już jakaś podstępna flądra zabiera się za Twojego faceta  😉 I z miejsca jest taka zadomowiona i wygodna  😲


Hiacynta przyjaźnią bym tego nie nazwała. Barki jest typem aliena co to ma swoje zabawki i swój wszechświat, ignoruje wszystko co go bezpośrednio nie dotyka. A jak już go coś dotyka to płonie oburzeniem, że ktoś się warzył wejść na jego teren.  😎 Może kotka wydrapała jakoś drogę do jego serduszka  😉
Ona należy do właścicieli stajni, jest też kocur i mała koteczka.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 listopada 2009 23:58
asds
Gratki 🏇
Nareszcie się tu pojawiłaś Kobieto 😀

Averis
Przystojniak!!!! 😍
Wygląda jak pluszowy misiek 😜 😜 😜

kate

Koty mają to do siebie, że wybierają sobie najdziwniejsze z możliwych miejsc i to najlepiej już wygrzane przez kogoś 😁
Mogę zapytać dlaczego derka jest zawinięta dookoła szyi? Oczywiście z czystej ciekawości, ponieważ nigdy się z czymś takim nie spotkałam 😉

Burza
Ale okrąglutki!! Prawdziwy Pączek jest tylko jeden! 😜
wątek zamknięty
możesz spytać. Szyja nam się przeziębia, a raczej mięsień w szyi i doktor kazał rozgrzewać. Kaptur kupiłam dopiero w piątek, a dopóki nie dojdzie trzeba rozgrzewać i utrzymywać ciepło inaczej. Jak to mawiają... z braku laku i kit dobry  😉
póki co poprawa jest, choć nadal się poci w tym jednym miejscu nadmiernie
wątek zamknięty
Averis, ten wasz wspólny portrecik: przepiękny!  💃
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
22 listopada 2009 12:31
Pauli  Aż taki fajny ten mój koń? 😡 Dziękujemy  :kwiatek:
Sierra Dziękujemy  :kwiatek: Też uwielbiam to zdjęcie -jedno z moich ulubionych. Jak dostanę płytkę z sesją, to wrzucę takie moje jeszcze ulubieńsze  😁
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 listopada 2009 12:46
Averis
Pewnie, że fajny 😀
A jakie będzie ciacho kiedy dorośnie i przypakuje 😍
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
22 listopada 2009 12:50
Bo wiesz, on to kiedyś wyglądał tak:



I sama nie podejrzewałam, że mi taki fajny chłopczyk wyrośnie. Kupiłam, bo się głupia zakochałam i w sumie się przyzwyczaiłam, że to będzie taki sobie przeciętny konik 😉. Tym bardziej, że jeśli chodzi o genetykę, to 'koń z przeszłością'  😁. A do przypakowania będziemy intensywnie dążyć  😎
wątek zamknięty
Averis 😲 ależ Ci chłopak wypiękniał!!!  👍



Ja dziś spontanicznie wsiadłam na Rudego. Z Czarka fajny koniur jest.

wątek zamknięty
Uwaga -ujawniam sie 🙂 W sumie przegladam forum od bardzo dawna, ale nie udzielam sie zbytnio, chyba ze o hubertusie cos tam napisalam. Ujawniam sie bo jestem mega szczesliwa  😅 !! Kon ktory zadziera glowe, czasami ma dobre dni, ale wiekszosc jest tych gorszych- czyli nie da sie go zatrzymac bez zadzierania glowy-ogolnie trudno sie na nim jezdzi. Ale wpadlam na pomysl ze sprobouje bez oglowia.. Rok czy 2 lata temu gdy chcialam go tak wziac to wybili mi to z glowy.. Zastanawialam sie czy on jest poprostu taki niedouczony, czy tylko i wylacznie wszystko tkwi w tym wedzidle. Kon nie do poznania ! Reaguje na wszystkie pomoce prawidlowo  🏇 Poprostu na tez jezdzie myslalam ze umre z radosci  💃 Jak tak zadziera glowe na jezdzie to wiadomo ze mu sie usztwniaja miesnie grzbietu.  Teraz zszedl sobie z glowa w dol bo widac ze odczul ulge.. Nie wiem po co ja Wam to pisze- moze dlatego ze juz nie wiem komu mam to powiedziec  🤔wirek:
Kilka zdjec z Hubertusa i ogolnie. Powiem szczerze ze to nie byl dobry pomysl brac do na Hubertusa, wedlug mnie to byla walka o zycie moje i jego- zeby nie wpadl w kogos, zeby siie wkoncu zatrzymal- ale wszystko sie dobrze skonczylo 🙂 Pozdrawiam 🙂


kate- swietne zdjecia z tym kocurem 🙂


wątek zamknięty
Po wczorajszych zawodach tak mi się chciało jeździć, że musiałam dziś wsiąść




oraz

więcej w ZNK
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 listopada 2009 19:40
Kayra-swietnie skacze ten Twoj maluszek 🙂
asds-ale ciacho 😜 No swietny jest.
olciak-bardzo, ale to bardzo mily obrazek 😉
bladek-uroczy bladasek
Fantazja-jedno wielkie wow!!!

My juz po zawodach.Potwor oswojony  😀
Kon sie spisal super.Ja tak sobie.
Ale juz mi sie chce jezdzic, przepracowac pewne rzeczy, popoprawiac i ponownie sprawdzic na zawodach czy sluszna droge obieram w pracy z moim Rudziszonem.

I jedna fotka dzieki uprzejmosci Szerek :kwiatek:

wątek zamknięty
Milusia Zwiastun  chwyta za oko i przejazd bardzo ładny! Tylko po zdjeciach myślałam,że Zwiastun jest większy  😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 listopada 2009 19:45
milusia szczerze, to w ogóle nie widac było że Zwiastun jest pierwszy raz na zawodach halowych  😁 może on to lubi  👍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 listopada 2009 19:56
Forta- :kwiatek: A Zwiastun jest sredni 😉 165cm-taki akurat pode mnie 🙂
Co do przejazdu to byl taki sobie, glupie bledy robilam, ale coz tlumacze sobie ze jeszcze wszystko przed nami.
efka-no wlasnie bardzo moliwe, ze on to lubi 🙂 Fajnie by bylo 🙂
Ogolnie to to nie byly jego pierwsze halowki-mamy za soba skokowe rok temu i tez mnie wtedy milo zaskoczyl
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
22 listopada 2009 19:59
Lotnaa, Dziękuję :>  :kwiatek:
Milusia, dziękuję, dziękuję 😀 Przekaże kucykowi 🙂 Chociaż zawsze marzył mi się taki rudzielec jak Twój  💘
To jeszcze takie jedno ciepłe z uśmieszkiem od kuca 🙂

wątek zamknięty
amnestria, o patrz, Bunia nie wygląda na taką hop do przodu, zaskoczyłaś mnie 🙂

Averis, ślicznie wyglądacie 🙂 jeszcze raz powiesz, że on jest mały! ale za to futrzaty za pięciu, u was takie mrozy? 😉 słodziak 🙂

Kayra, mój ulubiony kucylenek wrócił 🙂 czemu się obijacie?

Fantazja, pięknie wyglądacie 🙂 na mnie zawody też działają mobilizująco 😉

milusia, bardzo żałuje, że nie mogłam was zobaczyc, fotka super.

I foty dzięki uprzejmości Evette- obiecuje, że będzie długa przerwa teraz 😉 Pioruś już kłusuje kilka minutek i nie mogę narzekac na brak energii co mnie bardzo cieszy 🙂





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.