dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

Ciężka sprawa z tym Chevinalem. Nie udało mi się go kupić więc nabyłam GP EQUINE Su-Per Sumplement . Konio jest na tym już czwarty tydzień, raczy to jesć a różnicy w wyglądzie jakoś nie dostrzegam.

Zobaczymy, jak będzie dalej. 

Parę złotych w kieszeni zostanie jeśli będzie wyglądał nie gorzej niż na Chevinalu.

Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym preparatem?
Piaffka, wydaje mi sie ze ktos juz wczesniej pisal o tym equine su-per.
Racja-było  👍
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 grudnia 2009 20:30
MoniaaA, 2 miesiące temu to on wszędzie jeszcze był dostępny. A na stronie Mksklepu jest ja byk, że towar chwilowo niedostępny.
Stosujemy w stajni Marstalla Force. Już ok.7 miesięcy. Efekty rewelacyjne. I super,że zawierają elektrolity. Worek 15 kg. kosztuje ok.115 zł. i starcza na jednego konia średnio na 5 miesięcy.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 grudnia 2009 18:47
stosowal ktos HÖVELER Original Reformin Plus?
Dostałam od weta preparat Su-per X-cell, za miesiąc robimy kontrolną morfologię,
Stosował ktoś to cudo? Bo nie znalazlam nigdzie na ten temat wypowiedzi...

Skład: (na jedną dawkę -60ml)
L-Lysine - 1500 mg, Niacin - 600 mg,
Vitamin E - 500 IU, Vitamin B6 - 375 mg, Vitamin B1,
Vitamin B2/d-Calcium Pantothenate - 275 mg each,
Quercitin - 250 mg, ParaAminoBenzoic Acid - 170 mg,
Zinc - 150 mg, Iron - 50 mg, Cobalt - 40 mg,
Grape Seed Extract - 25 mg, Folic Acid - 10 mg,
Copper - 10 mg, Vitamin B12 - 250 mcg

to nic że przepłaciłam 40zł  🤔

Poza tym podaję witaminy Bestermine i musli Hovelera FE.
Potwierdzam, że Chevinal 5 litrowy jest dostępny w sklepie Tofivet. Cena jest atrakcyjna, choć przesyłka nadrabia.

Polecam, polecam i jeszcze raz baaardzo polecam Equistro Mega Base.

https://www.mksklep.pl/equistromegabase3000g-p-67.html

Świetne witaminy - sierść lśniąca, gładka i króciutka, grzywa dwa razy gęstsza niż kiedykolwiek wcześniej(a z tym zawsze były u nas problemy), kopyta zaczęły niesamowicie szybko rosnąć - po 4 tygodniach już domagają się kowala, nawet pierwszy raz od kilkunastu lat zostały zupełnie rozkute i mimo to są w super stanie(pomijając oczywiste dziury po podkowiakach), co więcej , prawie całkowicie zniknął łupież z ogona i zaczęły rosnąć nowe włosy przy rzepie.

A to wszystko u... mocno wysłużonego 20latka(nie chodzącego na trawę 🤔), w kondycji bardzo lekko rekreacyjnej. Humor mu dopisuje, siły ma co nie miara(ale też chodzi b. lekko). To pierwsze witaminy po których naprawdę widać aż takie efekty w tak krótkim czasie(a próbowaliśmy już różne).

Co więcej cena jest bardzo atrakcyjna - dając maksymalną dawkę(dla koni sportowych) wychodzi ok 40zł miesięcznie.

BARDZO POLECAMY
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 grudnia 2009 23:20
Artamka jesteś pewna, że mają je na składzie? Nie raczyli mi na maila odpisać, a zamawiać jeśli nie mają od ręki nie chce, bo tak to już mam zaklepane w Animavecie...
Dzwoniłam wczoraj - powiedzieli, że mają. Dziś kupiłam - mają wysłać zaraz po wpłynięciu kasy na konto. Zobaczymy, jak z działaniem poczty przed świętami - pewnie będzie szło dłużej niż zwykle.

Najpewniej byłoby zadzwonić - nie wiem, czy mieli ostatnią butelkę, czy jeszcze mają.
Ja też bym się chętnie w te witaminy zaopatrzyła. Jak mi się chevinal skończy, to spróbuję z tymi.
U mnie chevinal na wykończeniu, a w sklepach go nie widać,, Wiadomo kiedy +/- ma być dostępny?

Jak nie chevinal, to chyba zainwestuję w mega base z equistro.


edit: już doczytałam - przyszły rok, pięknie!;/
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 grudnia 2009 23:37
w styczniu powinny już być😉

🙂

Forta i jak? jest Chevinal w Gidranie?
Edytka, :kwiatek: może jeszcze resztka mojego chevinalu wystarczy do stycznia 😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 grudnia 2009 23:43
Zaryzykowałam z tym Tofivetem, najwyżej jak mi napiszą, że trzeba czekać to zrezygnuję...
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
11 grudnia 2009 01:48
artamka, A konik zrobił się sporo weselszy? Tam pisze, że to wysokoenergetyczny dodatek - opis jest fajny, a ja unikam wszystkiego z dopiskiem energetyczny- bo mojej często w świrka idzie, zamiast w nogi 😁
Masz jakieś spostrzeżenia z tą energią u swojego?
asior   -nothing but eventing-
11 grudnia 2009 09:23
Moje 2 nie reagowaly jakas energia na Mega Base. Widac bylo dzialanie na siersci, kopytach.
Bo po Chevinalu, to wiadomo  😁
Dorotheah, nasz senior jak już pisałam chodzi bardzo lekko tzn - rano codziennie karuzela, popołudniami stępokłus(galop sporadycznie  tylko jak się lepiej czuje lub jak go naprawdę roznosi).
Na brak energii nie narzekaliśmy nigdy, ale na pewno po Mega Base nie jest weselszy niż zwykle. Ma siłę, ale nie rozrabia🙂 Ja jestem pod ogromnym wrażeniem pozytywnego działania tych witamin. Nie zauważyłam, żeby koń miał wiecej "głupich pomysłów", co najwyżej więcej sił witalnych.

Teraz spróbujemy Chevinala, ale tylko w ramach odmiany(inne proporcje witamin i minerałów). Do Mega Base pewnie jeszcze wrócimy.
Margaritka
dawałam Reformin, ale mój koń za nim nie przepadał. Jadł połowę zalecanej dawki, żeby w ogóle zniknęło ze żłobu.
Edytka, :kwiatek: może jeszcze resztka mojego chevinalu wystarczy do stycznia 😁


Monia, z tego co widzialam to jest tu:
http://www.tofivet.pl/pl/opis/549

Mozemy razem zamowic (tj. 2 szt. - o ile beda) to przesylka bedzie tansza 🙂
Dzwonilam przed chwilą do Tofivetu i Pani powiedziała mi że nie mają już w ogole Chevinalu
Mam się z nimi jeszcze skontaktować pod koniec przyszłego tygodnia, może wtedy już coś będzie wiadomo
Kajula, jak wykończę swojego to dam Ci znać!
Edytka nie zdążyłam jeszcze tam dojechać,ale włąsnie ruszam  😉
Kajula, jak wykończę swojego to dam Ci znać!


a duzo Ci jeszcze zostalo? Ja chcialabym zamowic najpozniej po swietach 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 grudnia 2009 15:28
ale w Tofivecie nie mają chevinalu. też są uzależnieni od styczniowej dostawy 😉

Forta będę czekać w takim razie na jakąs informację  :kwiatek:
Gidran zamknięty -spróbuję jutro, a w Pasi-koniku nie ma
ale w Tofivecie nie mają chevinalu. też są uzależnieni od styczniowej dostawy 😉

Forta będę czekać w takim razie na jakąs informację  :kwiatek:


a ten mksklep? Naprawde nigdzie juz tego nie ma?  😲 😵
ewciaa - nie dzwoń bo nie masz po co.
Chevianalu nie ma od mniej więcej od końca października
To co było w sklepach, to zapasy po wrześniowej dostawie do Polski.
W tym roku Foran do polski już nie dotrze.
Importer bąka coś nieśmiało o styczniu 2100 r
Wszyscy święci raczą wiedzieć czy to będzie początek, środek czy koniec stycznia.

W każdym razie obserwując "ruch importu" to wygląda mi na to, że owa firma ściąga Foran mniej więcej raz na kwartał.
Poniaważ te suplementy cieszą się sporym zainteresowaniem to co do kraju przyjeżdża wystarcza na coraz krótszy czas.

W życiu nie zrozumiem polityki importera ale...to już inna bajka
Kajula, myślę, że jeszcze do końca grudnia mi starczy.. I tak na początku stycznia będę miała dopiero napływ gotówki, więc tak chciałam zamówić - mam nadzieję, że pojawi się jakoś w styczniu:/
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 grudnia 2009 21:38
Importer bąka coś nieśmiało o styczniu 2100 r


To chyba nie dożyję 😉

A tak serio to rzeczywiście ich sposób rozumowania jest zupełnie nie opłacalny.
Może jeszcze dostane w stacjonarnym  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się