Samokrytyka :)

OMG 😲 Dobra jesteś, że nie spadłaś!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 stycznia 2010 18:54
co wy wiecie o skakakniu  😂:
Okwiat, wstaw to genialne zdjęcie z niedzieli! 😉

Ktoś, rządzisz! 🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
11 stycznia 2010 18:58
wstydzę się  😡
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
11 stycznia 2010 19:04
nie masz czego🙂 ono jest w sam raz do tego watku
okwiat od tego jest ten wątek!  Dawaj  🏇

Ktoś naucz mnie! Ja też chcę tak skakać!  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 stycznia 2010 19:10
rozczaruję was,wylądowałam i pojechałam dalej  😎
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
11 stycznia 2010 19:20
Dobra to wrzucam, ale naprawdę jest to żenujące. Sami chcieliście...

Oto ja i 'mój' koń SKOCZEK  😂 Ma konisko talent do drągów trzeba przyznać. Tym bardziej że jesteśmy w stanie zabić się na nich nawet w kłusie  😂

[img]http://[/img]

To jest styl na samobójcę opatentowany przez samego Kaprikorna. Ma ktoś taki styl lotu  😎?

[img][/img]

I jeszcze na dowód że do trzech czy iluś tam razy sztuka  😁

okwiat  👍 Poklep dzielnego rumaka, wschodzącą gwiazdę akrobacji ponaddrągowych. A zdjęcie drugie to istny majstersztyk!

Swoją drogą, przypomina mi w tym trochę Fausta oo z Białego Boru. Wrócił z punktu taki wesolutki i jeszcze wsiadałam na niego w ten sam dzień na hali, gdzie byli ludzie, inne konie, klacze... A na dodatek były drągi. Myślałam, że umrę przez niego i jego pomysły. Nie ważne jak rozstawialiśmy je na kłus czy na galop, skubańczyk był w stanie zrobić nad nimi wszystko. Nawet nad pojedynczym coś potrafił wymyślić.
Ale to tylko w pierwszy dzień, później mu przeszło (szkoda, ja bym tak do końca chciała się bawić)
Przynajmniej śmiesznie było na hali
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
12 stycznia 2010 08:11
Okwiat Kaprokorn zaszalal:PP Marta ma wyczucie ze zdjeciami 😎 I  👍 dla Ciebie i Kaprikorna
Znalezione  😀
luminietta Twój nick mnie zwiódł, sugeruje, że jesteś kobietą  🤔wirek:
[quote author=Ktoś link=topic=45.msg436356#msg436356 date=1263236078]
co wy wiecie o skakakniu  😂:

[/quote]

Ktoś rozumiem, że sprawdzałaś czy masz napewno czyste buty???  😁
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
12 stycznia 2010 14:02
luminietta szkoda mi konia.. poprostu jak na moje oko trzymal sie kurczowo wodzy i wogole nie umial jezdzic/skakac..
Nie wydaje mi sie żeby ten facet nie umiał jeździć ( bo ma fenomenalna równowagę i po skoku błyskawicznie wraca do pozycji) i nie trzyma sie wodzy, koń ma cały czas mozliwość pracy szyją. Jak na mój gust to jest zawodnik polo albo dresażysta, któremu ktoś na "sucho" wytłumaczył jak sie skacze i ten postanowił sobie parkur przejechać (albo jakiś zakład  :cool🙂 i choć w okropnym stylu to ukończył całkiem nieźle.
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
12 stycznia 2010 15:09
Może i tak nie znam się na skokach 😡
ten film był już szczegółowo wałkowany w innym wątku ... zawodnik, to gracz polo
ale jaki super kon 😲
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
12 stycznia 2010 23:34
królik właśnie chciałam to samo zauważyć  🚫
ten filmik już pojawiał się w wątku...
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 stycznia 2010 01:55
Jak na mój gust to jest zawodnik polo albo dresażysta, któremu ktoś na "sucho" wytłumaczył jak sie skacze i ten postanowił sobie parkur przejechać .

Na dresażystę w nietypowej akcji to absolutnie nie wygląda  😲

Oki teraz juz wiadomo, że to zawodnik polo, ale co to za szalony pomysł z tym dresażystą ?  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 stycznia 2010 09:49

Ktoś rozumiem, że sprawdzałaś czy masz napewno czyste buty???  😁


bo to cała historyjka obrazkowa jest,dzięki szybkości i zdolnościom fotograficznym naszej forumowej G.(już gdzies kiedyś te foty wklejałam :lol🙂:









na szczeście z triplowej traumy juz się wyleczyłam  😁
[quote author=Iskrzaczek link=topic=45.msg437197#msg437197 date=1263306197]
Jak na mój gust to jest zawodnik polo albo dresażysta, któremu ktoś na "sucho" wytłumaczył jak sie skacze i ten postanowił sobie parkur przejechać .

Na dresażystę w nietypowej akcji to absolutnie nie wygląda  😲

Oki teraz juz wiadomo, że to zawodnik polo, ale co to za szalony pomysł z tym dresażystą ?  😉
[/quote]
Nie wiedziałm, że już omawiany był ten filmik  😡. Czemu szalony? Widać ze to ktos kto umie jeździć ale nie jest skoczkiem. Zostają 2 możliwość (polo i dres), bo na dżokeja nie wyglada  😀
przecież było powiedziane ze zawodnik polo! czytajcie.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
14 stycznia 2010 12:05
hahaha, konicho z którym jeżdżę na zawody (avatarowe) też musi się dobrze przyjrzeć triplom 😀 a potem bierze je zajebistym susem i oczywiście jak to ona baskilem nurkującym 😀
Ktoś ale jaki ambitny! najpierw nie wyszło, a później ... nawet nie było mowy, żeby dotknąć drąga  😀
👍
Ktoś - widzac pierwsze zdjecie sie przerazilam ale widzac cala serie jestem pod wrazeniem jak konis siebie i głownie Ciebie uratowal, super zescie opanowali sytuacje😉
cieciorka   kocioł bałkański
15 stycznia 2010 22:06
Ktoś, ale sie wpasowałas w lądowaniu!
okwiat, drugie zdjęcie to odlot, daj na avatar!!!

o ile ja pamietam to dyskusja staneła na tym, że to jednaj nie jest zawodnik polo.
Ja ten lot Ktosiny widziałam na żywo  😎 to aż oddech wstrzymałam  👍


z cyklu 'jak prawidłowo zrobić woltę w galopie  😡
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 stycznia 2010 09:23
ententa, zaciągnij ręczny i będzie wolta jak ta lala xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się