pensjonaty w okolicach trójmiasta

deborah   koń by się uśmiał...
13 lutego 2010 19:29
jezeli w mirowie jest tylko jedna stajnia, to jest to prywatna stajnia na 4 konie, w przyszlosci ma stanac druga, angielska, ale nie pamietam czy hotelowa


w mirowie jest stajnia Pawłowskich z tego co wiem i druga duża stajnia Pana Ziętarskiego..
Dzięki deborahn  to muszę se tam wybrać  i zobaczyć a Pawłowscy mają tam stajni faktycznie ale na swoje potrzeby (4boksy). Ale dzięki jak się wybiorę to napisze co i jak. Dzięki
deborah, o wlasnie, o Zietarskim zapomnialam
dea   primum non nocere
15 lutego 2010 10:11
Felix, jesli miałoby być tak jak w hotelach - to dziękuję. Pościel się lepi, ale JEST telewizor - gwiazdki trzy! Czysto, schludnie, ale TV nie ma - gwiazdki max dwie... 😉
Chyba sie nie da stwierdzić, czy pensjonat będzie OK, dopóki się nie ma "oczu w środku", poza rażącymi zaniedbaniami...
Hm, myślę, że w hotelach ludzkich to i tak działa lepiej niż brak kryteriów 🙂

Wypełniłam ankietę, może macie ochotę na małą refleksję nad Hipodromem? www.wbadanie.pl/ankieta/221586182/
Ach, pamiętam, jak pięknie było tam latem 1990... A teraz nic, ino ruina, panie, rozwolnienie, panie 😕
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 lutego 2010 19:15
Pestka, znalazłam coś takiego .

a ogólnie, no to stado ogierów (starogard) można spróbować w Grabowie jest stajnia, ale to prywatna, jakaś z fryzami jest też stajnia w okolicy starogardu, no a tak, to okolice tczewa - boroszewo, albo prywatna stajenka. ja trzymam konia, ale to 40km od starogardu w drodze na łódź. jakby coś, to zapraszam na pw.  😁
Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2010 19:20
... ile gwiazdek dostałby hipo?
Pytanie retoryczne... 🤣

Myślę, że hipo czasy świetności ma już za sobą, niestety. Dla mnie to miejsce zatrzymało się w rozwoju gdzieś w 20 lat temu... Oby te wszystkie piękne projekty rewitalizacji się naprawdę odbyły, bo inaczej czarno widzę przyszłość tego miejsca.
Dzięki Bee za info stado wiem ale nie bardzo mi leży (nie po drodze) a Grabowo to już zupełnie odpada a już chyba się zdecydowałam na Mirowo tylko muszę tam jeszcze pojechać i na własne oczy zobaczyć czy jest faktycznie tak jak w rozmowie tel. No i oczywiście zdam relacje jak i co.
Czy ktoś mógłby napisać coś konkretniejszego o stajniach w Warczu i Mierzeszynie (tzn jakieś namiary, ceny, warunki). Stronkę o stajni w Warczu znalazłam ale za wiele się z niej nie dowiedziałam. Chętnie poproszę na PW info od osób które tam stały bądź stoją z koniem.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 lutego 2010 10:35
ale dlaczego na pw?
ja tez chętnie poczytam opinie..no i doprecyzuj o który Mierzeszyn chodzi 🙂
Na PW to takie dokładniejsze info 😉 Który Mierzeszyn...? O wszystkich które są 🙂
PESTKA35 - w miejscowosci Kręg (a moze Krąg?) kolo Starogardu jest mala stajenka koni fryzyjskich. moze przyjmuja jakies pensjonatowe, tego nie wiem
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 lutego 2010 10:46
Witam mam pytanie troche nie na temat, ale nie wiem gdzie szukac!
Znacie kogos z okolic Malborka albo ogolnie z pomorskiego.
Tzn jakiegos dobrego sprawdzonego weta? Chodzi mi o kastracje, takiego co moze wykonac to i na stojaco i na lezaco?

Wiem ze jest watek o wetach z pomorskiego ale chce pozbierac opinie, wszystkie za i przeciw i jak to powinno mniej wiecej przebiegac?
Jaki wet, ile mniej wiecej bierze? I jak sie do tego przygotowac, chodzi o to ze ja juz nie moge czekac bo w stajn,i w ktorej jestem nie chcieli ogiera, powinnam go juz wcesniej wykastrowac, teraz tam stoi ale jest sam na padoku a chce zeby byl w stadzie, poza tym niedlugo zacznie sie z nim problem, chce to juz miec z glowy!  🤔wirek:  😁
Czekam na wasze opinie.  :kwiatek:
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
20 lutego 2010 15:19
To moze nie z Malborka ale ja polcam doktora Chajęckiego nigdy co do kastracji mnie nie zawiodl. Czasami w skutek komplikacji potrafil przyjechac o 2 w nocy zeby pomoc. Naprawde go polecam w 2009 roku kastrowal u mnie 4 ogiery a piatego poprawial po partaczu z okolicy!!! Obojetnie czy na lezaco czy na stojaca kastruje. Ale ja polecam na stojaco 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2010 15:26
cyntia, ja z kastracji Chajęckiego zadowolona nie byłam...
Ale myśmy już tu i o Warczu i o Mierzeszynie pisali.

Warcz zna dobrze myślę Deb. Ja byłam tam, miałam nawet konia wstawić, ale w końcu nie wyszło. Jak na moje oko, i na zasłyszane opinie to opieka super, fajna hala, choć nie duża, stajnia jak najbardziej ok. Mnie się trochę padoki nie podobały, ale ja byłam świerzo po stajni w Łapinie więc nie wiele innych stajni może dorównać jeśli chodzi o pastwiska.

Mierzeszyn numer 1, nie polecam. Z różnych opini jakie słyszałam to tam średnio fajnie jest. Stajnia dość ciemna, nieduże boksy, hali chyba nie ma.

Mierzeszyn nr. 2, byłam tam w lutym rok temu. Stajnia wyglądała planowo bosko. Duża, fajna hala, sporo padoków, boksy nie były wykończone. Miało być solarium i chyba karuzela. Ale wiem też że spora cena. Ponad 1000zł. Ale jak mówię, to było rok temu. W czerwcu stajnia miała być już skończona, ale ja się nic więcej nie dowiadywałam.
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2010 15:34
ja słyszałam że 1500 🙂
i we wrześniu 2008 miała być skończona 🙂
ciekawe jak tam teraz 🙂

warcz polecam ale tam po mojej reklamie w necie chronicznie  miejsc brak  🙄
opieka najlepsza pod słońcem, konie całe dnie na dworze, hala plac czysta stajnia..
tylko do lasu trochę daleko
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
20 lutego 2010 15:36
Tak jak mowie co do weta to kazdy bedzie mial swojego ulubionego ktory w danej chwili pomogl lub w tym wypadku dobrze przeprowadzil kastracje 🙂
Deb dlatego napisałam ze ponad. Bo już było ze 1300, 1500, ja się już więcej nie dopytywałam. Najlepiej tam pojechać i się dowiedzieć więcej.

Jak ja byłam wtedy to hali brakowało jednej ściany. Ale już było zrobione podłoże, dach, normalnie już hala była użytkowana.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 lutego 2010 15:42
Dobra a czy w takim razie mozecie mi podac, wetow, np kontakt, skad sa i np jak cenowo sie sprawa ma? 🏇
Weterynaria, POMORSKIE (GDAŃSK)

Babiński - 606 230 610 - Pomorze
Chajęcki Grzegorz - 601 652 703 - Pomorze
Kacprzyński - 602 758 944 - Pomorze
Pikiel - 501 005 212 - Pomorze
Pobłocki 501 927 931

źródło: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,101.0.html
Polecam na przyszłość.

Teraz zadzwonić i zapytać, cena może różnić się ze względu na koszt dojazdu.

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 lutego 2010 19:10
Przeciez napisalam ze wiem o takim watku, ale szukam opinii osob, ktore mialy juz z nimi stycznosc, jak to przebiega i w ogole? :kwiatek:
Przeciez napisalam ze wiem o takim watku, ale szukam opinii osob, ktore mialy juz z nimi stycznosc, jak to przebiega i w ogole? :kwiatek:

styczność z nimi /w domyśle weterynarzami/ przebiega nam bardzo miło.
Jak to przebiega- to nie ten wątek.
Jeśli chodzi o opinie na temat wetów, to również spotkałam się z pochlebnymi na temat p. Chajęckiego. W zakresie kastracji rzecz jasna.

Miałyście styczność z Niestepowem? to stajnia A. Kokochy.
_kate mówisz o Koń-Ak??
_kate, szukasz stajni jednak ??
tak, mówię o Koń-Ak, czy jakoś tak.

Klami, rozglądam się i rozważam opcje. Jakby nie było to parę tych stajni jest i może uda się wybrać coś sensownego.
Opinie słyszałam różne. Od pozytywnych po negatywne.. A sama nigdy tam nie byłam. Choć mam z domu jakieś... hmm 4km?? :P
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2010 19:37
byłam widziałam. stajnia ciemna średnio fajna. hala jest padoki także, dojazd dobry.
tylko na padokach z racji tego, ze wyglądają jak torfowe łąki błoto było

w lecie może tam ładniej 😉
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
20 lutego 2010 19:43
W lecie nic lepiej rowniez bagno ze wzgledu na torf... Moze ja rowniez trafilam na zla pore 🙂
to bagno jest śliskie czy wciągające?

nie wszyscy trafili na bagno. Ja widziałam ino śnieg  😉 Identyczny jak w Warczu, Przywidzu itp
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się