Zawody towarzyskie - propozycje

caroline   siwek złotogrzywek :)
22 lutego 2010 21:27
a ktoś wie jak ten cross ma wygladać?

ja wiem tylko tyle, ze będzie w hali. i sama jestem ciekawa jak to zostanie zrobione 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
23 lutego 2010 06:59
W Miłosnej robione było kiedyś kombinowane WKKW bo to się tak nazywa. Przeszkody jakie były to kostki słomy, siana, beczki, styropianowe kamienie itp nie pamiętam dokładnie bo mialam wtedy z 11 lat;-)
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 lutego 2010 20:40
czego nie ogarniam? to trudne pytanie  😂
wszystkie konkursy są otwarte, tzn we wszystkich można startować jedynie z badaniami lekarskimi? tzn bez rejestracji?  🤔
w niedzielę jest skoko-kros I jeszcze skoki? tzn rano skokokros a popołudniu skoki?  👀
Szczepienia u konia tez musisz mieć i jedz sobie choć C klasę  🤣
A w propozycjach są nawet godziny. Pierwszy dzień uj, , a drugi kros i skoki.  🏇
Zapowiada sie fajna zabawa =)  🏇
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

08 marca 2010 13:23
Stajnia w Rabowicach koło Swarzędza zaprasza na imprezę pt. "Przywitanie wiosny"
W planie mamy: rajd po okolicy, gry i zabawy z nagrodami, a na koniec kiełbaskę z ogniska.
Wyruszamy 27.03.2010r. o godzinie 11.00.
Zapowiada się fajna zabawa. Im więcej nas, tym lepiej!
Już teraz wstępnie zapraszamy na towarzyskie zawody jeździeckie w skokach i ujeżdżeniu w Stadninie na Dębinie w Wiatowicach k. Krakowa!!! Odbędą się w długi weekend czerwcowy (5-6 czerwca 2010). Na pewno w ujeżdżeniu pojawią się programy L i P, w skokach kilka konkursów do max. 110cm + widowiskowa potęga skoku  😅 Więcej info bliżej tego terminu 🙂
W okolicach Warszawy nic się nie szykuje?
Zapraszam na towarzyskie zawody w skokach 2 maj, organizuje stajnie Argo, Szamocin, woj. wielkopolskie, koło Piły, Chodzieży.Zainteresowanym więcej wiadomości udzielę na Pw. Zapraszam.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 marca 2010 18:06
Jak wrażenia z Aro?
ja jechałam tylko skoki i i tak poza konkursem bo się okazało że regionalne  🙄
ale uważam ze parkur był meega przyjemny, dobrze mi się jechało, poza małymi szczegółami ogólnie na + 🙂
i z tego co widziałam na zdjęciach to cross ciekawy 😀
ma ktoś może namiary na tego pana co robił zdjęcia i sprzedawał? będzie je można gdzieś jeszcze obejrzeć? 😍
majeczka   Galopem przez życie!
08 marca 2010 18:15
D&A, postaram się na ostatni weekend marca
Super🙂To daj znać jak najszybciej,bo muszę sobie zaplanować kiedy ze szkoły się zerwać;p
Zu a sprawdz czy Cie nie ma na wynikach bo mi sie jednak wydaje, ze Cie jednak uwzglednilismy w wynikach 🙂
[[a]]http://aromer.pl/imprezy2010/03_06/wyniki_proba%20skokowa_hzt_b.pdf [[a]] - sprawdz 🙂
pozdrawiam!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 marca 2010 20:58
no właśnie jestem  😀
a jak z tymi zdjęciami? będą do obejrzenia? bo ja się musiałam szybko zwijać  🙁
Zu
jakimi zdjeciami?
AguSia a nie wiesz czy w naszych okolicach jakieś zawody się niebawem szykują 🙂?
Dzionka prawde mowiac nawet sama sie nad tym zastanawialam, bo nie chcialabym rozpoczynac sezonu Akademickimi Mistrzostwami Warszawy od razu 😀
Mysle ze powinnas sie Ty zainteresowac - bo pamietam, ze w pazdzierniku (?) byly fajne towarzyskie zawody w Liderze.
Mozna tez zapytac w Sawance w Truskawiu.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 marca 2010 21:14
AguSia był Pan, który robił i od razu drukował  :kwiatek:
nie zdążyłam pójść obejrzeć a chętnie bym coś zobaczyła  💘
Ja się przeprowadziłam w listopadzie, więc mnie ominęło 🙁 Będę robić research 🙂
Dzionka to jak bedziesz cos wiedziala to daj znac - bo ja pewnie bylabym zainteresowana 😀
towarzyskie na dobry poczatek zeby obciachu nie bylo :P 😀

Zu on byl jakos dodatkowo i nie mam do niego kontaktu. wiec nie pomoge.
Macie jakieś bardziej szczegółowe wieści nt tych Mistrzostw Akademickich Wawy?
D&A
Aromer, polowa kwietnia, i ujezdzenie i skoki, najprawdopodobniej jednodniowe.
Z tego co pamietam klasy przejazdow o literke mniejsze niz finaly AMP.
Ale nie pamietam dokladnie. No i propozycje oficjalne jakos niedlugo maja byc. 🙂
W wątku o uczelnianych mistrzostwach koniczka pisała,że w Aromerze 10-11 kwietnia,ale myślałam że może wiesz coś więcej.Jest to dla mnie o tyle istotne,że muszę rozplanować na którym zjeździe na uczelni być a na którym nie;p
tak, tak - Koniczka ma racje 😀 (ja jak zwykle nie pamietam dat - juz sprawdzilam).
no a decyzja co do trudnosci jest jeszcze dyskutowana - jak cos bedzie wiadomo wiecej to sie na pewno pojawi i tutaj 🙂
Ale date potwierdzam 10-11 kwietnia 🙂 no i miejsce tez - Aromer 🙂
D&A ja dzisiaj dzwoniłam w tej sprawie. Propozycje mają się ukazać niebawem (na stronie AZS UW i Aromeru), termin faktycznie 10-11 kwietnia. Jeden dzień skoki, drugi ujeżdżenie. Ma to być zorganizowane w czasie zawodów regionalnych.
W takim razie postaram się tak załatwić,żeby dotrzeć.Chciałabym i skoki i ujeżdżenie jechać.Mam nadzieję,że zdążę do tego czasu konia odkurzyć;p
ja planuję jechać na te regionalki w końcu, bo ostatnio na halowych byłam na AMP w Lesznie 2 lata temu  🤦
😅 W Warce będą towarzyskie zawody w skokach  w następny weekend.

             

i w aro znowu wkkw i skoki
tylko w aro 50,60 i 80 cm towarzyskie skoki  🙄
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 15:25
Robimy towarzyskie w Szwadronie 28 marca
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się