sklepy internetowe

Ode mnie ogromny plus dla sklepu http://www.animalfarm.bazarek.pl/index/ . Bardzo sprawnie i miło. Sprzęt identyczny jak na zdjęciach. Dowóz do Warszawy bezpłatny.  😉
WoW jakie świetne ceny  😀 nie wiesz czy sklep jest nowy? 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 19:17
Czy ktoś wie czy KOŃSKI ŚWIAT ma w asortymencie coś więcej niż na stronie?? Czy tylko to?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 marca 2010 19:38
Więcej mają.
Super kontakt z Lamri i oczywiscie wielki plus  dla nich. Wszystko szybko, sprawnie, posciagali, zamowili i wyslali, a kontakt meilowy mega wielki, super.

Amigo odpisalo od razu ze nie moga sciagnac , to tez plus ze nie olalli , tylko od razu odpisali i czlowiek wie na czym stoi.

Kegle wogole zero odzewu.
Mega wielki PLUS dla www.sprzetjezdziecki.com --> MUSTANG.
Super kontakt, jak nie odpisałam na maila to nawet zadzwonili 🙂 Polecam 😀
Kegle zero odzewu?? Dziwne, bo nawet jak koło pólnocy zadawałam pytanie to mi odpowiadali. Jeszcze nigdy tak późno nie udało mi się z żadnym sklepem skontaktować.  😀

A co zamawiałaś jeśli można wiedzieć?
No wlasnie, zdziwilam sie ze nie bylo odzewu, ale nie podejrzewam , że meil mógł nie dojść, bo wszystkie doszły.
Pusliska i strzemiona.


Lamri odpisywało co chwilę. Mksklep odpisał mi w niedziele o 23... SZOK, nie spodziewałam się takiego na plus odzewu w nocy🙂
czy ktoś wie coś o tym sklepie: http://sklep.bergo.pl/ochraniacze-skokowe-p-566.html
wady/ zalety ?
proszę o odpisanie-pilne
polecam
- dla horses.pl zamawialam ochraniacze, ktore spowadzali mi ponad miesiac....porazka!
- również dla horses.pl, kiedy zamawiałam, czas oczekiwania wynosił 21 dni, teraz się zmieniło na 30, a ja po miesiącu towaru dalej nie mam.  😵 Teraz na co nie spojrzę to mają wysyłkę w ciągu 30 dni. Debeściaki  🤔wirek:
flicka1995 wszystko z nim OK 🙂
Naciau ok, dzięki wielkie :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
19 marca 2010 18:38
Wielki + dla GNL- szybko, sprawnie, bardzo konkretnie.
- dla okser.pl wędzidło zamówiłam 26 lutego, dostałam dopiero dzisiaj, wysłane od nich było 17 marca, a nie dostałam żadnego mejla, że będzie opóźnienie. Poza tym pieniądze przelałam 29 lutego, a przelew o nich zaksięgowano 10 marca  😵 absolutnie nigdzie się nie spieszą, fajnie, że chociaż dobre mi przesłali  🙄
ja wczoraj dostałam paczke z Oksera i wszystko super jak zawsze  🙂
Wielki minus dla ihaha o ponad tygodnia czekam na informację czy mi poszerzą siodło czy nie, czy już wysyłać. Dzwoniłam pisałam i dupa.

Wielki [size=10pt]+[/size] dla www.kegle.pl . Dzisiaj dostałam paczuszkę - mega szybka dostawa - wczoraj zamówienie, dzisiaj dostawa mimo, że czas dostawy był 7-21 dni. Oni chyba tak piszą jakby się miało coś omsknąć, czegoś nie ma i trzeba sprowadzić. Już tylko tam kupuję - podoba mi się, a jak coś nie mają wystawione to też można spytać i  często wystawiają od ręki.
Fakt... mi bez problemu sprowadzili Cortaflex HA, a nie mają tego na stronie... jeszcze ;-)
czy ktoś w najblizszym czasie bedzie zamawiał z www.konik.com.pl?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2010 14:32
armaquesse ja prawdopodobnie 😉 a co?
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg525347#msg525347 date=1269112063]
Fakt... mi bez problemu sprowadzili Cortaflex HA, a nie mają tego na stronie... jeszcze ;-)
[/quote]

już mają  😀
Plus dla animali, jak zwykle paczka wysłana błyskawicznie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 marca 2010 20:26
OGROMNY PLUS dla skelpu X-horse. przesyłka doszła w mgnieniu oka. poza tym mają najbardziej korzystne ceny szczotek Haas

i kolejny OGROMNY PLUS dla Animalia.pl- paczka doszła następnego dnia 😀
Wielki plus dla www.sprzetjezdziecki.com --> MUSTANG

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2010 21:48
+ dla OKSERA - wszystko szybko i sprawnie 🏇
Jak na stronie equi-shopu sprawdzić swój profil? Tzn. zmienić dane, sprawdzić status zamówienia, itp?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 marca 2010 17:16
duży + dla użytkownika ROMARMR z Allegro, który sprzedaje kaloszki Mustanga z futerkiem! Wiem, że to nie 'sklep', ale transakcja też internetowa, więc mam nadzieję, że się liczy 😉
Bardzo szybki kontakt i bardzo miły Pan, paczka wysłana błyskawicznie po wpłacie pieniędzy na konto, w środę poszła, dziś jest u mnie 🏇
Kayra   Kucusiowy wariat :P
27 marca 2010 15:56
Dziewczynki kochane jak ze sklepem HORSEPOL? Jak z wysyłkami, długo trzeba czekać? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się