Stajnie na Śląsku

szukam stajni...i przeczytalam na wyborczej za Twoja namowa...hehe ciekawie ciekawie chyba jednak Rusticana mnie juz nie interesuje :P
No tam w zasadzie wszystko jest o Częstochowie  😎 Jak rekreacja to Lambada lub Truskolasy (ja tam teraz troche bywam), jak niekoniecznie z instruktorem to mozna cos popróbowac w prywatnych
[quote author=mała mi link=topic=1780.msg523280#msg523280 date=1268928073]
wendetta, stacjonuje w Amigo i zapraszam  😀
a znajoma to? pytam z ciekawości
[/quote]
nie wstawiłam bym tam konia do pensjonatu z wielu powodów (chociażby z takiego, że potrzebuję boksu angielskiego i trawiastych wybiegów) 😉.
A co do znajomej: masz PW.
Czy wie ktoś może gdzie na Śląsku , okolice Imielina, Bierunia, można kupić otręby pszenne?
Ja polecam stadninę w Ochabach. Jest tam niedrogo, a atmosfera bardzo sympatyczna. Tyle że mówię to z perspektywy osoby która jeździ od niedawna.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 kwietnia 2010 14:34
Wojtek.GG a jaki cennik mają Ochaby? Przejeżdżam tam bardzo często ale jeszcze tam nie nigdy nie trafiłam...
Maddie na tej stronce (na dole) jest odnośnik do cennika jazd w Ochabach: http://www.stadnina-ochaby.com.pl/osk.html
Nie wiem, czy aktualny.
Jest ktoś chętny na dzierzawe/poldzierzawe(nawet lepiej) klaczy xx 5 letniej, spokojna, fajnie się ruszająca, predyspozycje zarówno skokowe jak i ujeżdżeniowe? cena 2oozl/msc ,okolice Katowic/Mysłowic, Bierunia.
.
karesowa   Rude jest piękne!
17 kwietnia 2010 07:25
Ja tam widziałam jedynie niewielki okólnik piaszczysty, bez trawki, więc dlatego mówiłam o braku padoków, ale tak jak mówię jeżdżę tam jedynie do sklepu więc też nie specjalnie się przyglądałam. Choć znajomy trzymający tam konia mówił że nie wychodzą i że głównie siedzą w stajni.
[quote author=Tomek_J link=topic=1780.msg557549#msg557549 date=1271477060]
[quote author=karesowa]największy minus stajni to chyba brak padoków, ale stajnia sama w sobie robi niezłe wrażenie.
[/quote]

Dla ścisłości: jest jeden ogrodzony barierą metalową, jeden grodzony pastuchem oraz jeden mały dla kucy. Ale fakt, że konie przebywają głównie w stajni.
[/quote]

owszem, potwierdzam
konie rekreacyjne wychodzą na padoki
prywatne różnie-zależy od właściciela

czy był ktos może ostatnio w SK Arabka?



edycja pytania
Hej Ochaby mają 40 zł za godzinę najprawdopodobniej...chociaż ja nie polecam LKJ Ochaby.
Bardzo fajna stajnia jest w  należąca do pana J. Mleczaki..

Szukacie stajni na śląsku zapraszam do 
Oferujemy wyjazdy w tereny, skoki,praca z końmi także oferujemy poduczenie jazdy konnej.... Zapraszam!!!

Zainteresowanych większością informacji proszę pytać na prywatnych wiadomościach.
Należąca do kogo?
W Ochabach właśnie zmienia się instruktor




Wiem i bardzio dobrze bo P. Przybyła nie należał do najlpeszych.
W Drogomyśliu jest stajnia od pana Mleczki.
A w Zebrzydowicach zapraszam do mnie na stajnie 🙂🙂
J. Mleczaki
a nie "Mleczki" od -> Mleczko? J. Mleczko? I nawet nie "Mleczki", a "Mleczka"?😉 J. Mleczka.


Szukacie stajni na śląsku zapraszam do  

Do kogo? Nie podałaś ani nazwiska ani nazwy stajni... Chyba, że chodziło Ci o stajnię pana Mleczka.
Teraz się zgubiłam hehe...
Chodzi mi o stajnie HorsAJ pana Mleczki.
J. Mleczaki
a nie "Mleczki" od -> Mleczko? J. Mleczko? I nawet nie "Mleczki", a "Mleczka"?😉 J. Mleczka.


No właśnie o to mi chodziło.

Wiem co to za stajnia. Ja osobiście bym nie skorzystała z oferty treningu u niego...
Dlaczego??
Taka moja indywidualna opinia i subiektywne odczucia.
Wiem jaki ma styl jazdy i mi on zupełnie nie odpowiada.
ja często kolo Arabki jeżdże, a co?
Możliwe... 🙂🙂Jak co to zapraszam do mnie na stajnie 😀😀😀
Possejdonka, to gdzie ta Twoja stajnia? 🙂
Zebrzydowice 😀😀
Które Zebrzydowice 😉 Osobiście znam dwie miejscowości -> ta obok Rybnika i ta obok Petrovic, tuż przy granicy z Czechami.


Ta obok czech 🙂🙂 A co chcecie przyjechac to zapraszam w każdy weekend a w wakacje codziennie 😀😀
Donia Aleksandra , ponieważ stoi tak kucka-Daria, dzierżawiłam ją rok i tak się zastanawiam co tam u niej-orócztego że spasła się i niestety chyba nikt na niej nie jeździ- jak narazie niestety nie mam czasu do niej pojechać  🙁
A to Ci nie odpowiem.Co prawda jeżdżę tam często, ale tylko obok. Z konia udało mi się zauważyć, że ostro trenują 😉 zawsze ktoś jeździ, z tym że na kucu na pewno nie.
 
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
19 kwietnia 2010 09:31
Czy wie ktoś może gdzie na Śląsku , okolice Imielina, Bierunia, można kupić otręby pszenne?


Donia, nie wiem jakie ilości Cię interesują, ale ja dla jednego konia kupuje na giełdzie w Mysłowicach we wtorki lub piątki.
Tam dwóch czy trzech gości przyjeżdża z "paszami" dla ptaków, ale ja się właśnie u nich zaopatruję w otręby i inne takie.

O tej dzierżawie klaczki mogę rzucić hasło jeżdżącym z Mysłowic, mieliby do Ciebie blisko.



Donia, myśmy się chyba poznały 2 lata temu na Dożynkach w Mysłowicach. Wasza kobyłka miała wypadek wtedy. Dobrze kojarzę

[quote author=mała mi link=topic=1780.msg559245#msg559245 date=1271618296]
Donia Aleksandra , ponieważ stoi tak kucka-Daria, dzierżawiłam ją rok i tak się zastanawiam co tam u niej-orócztego że spasła się i niestety chyba nikt na niej nie jeździ- jak narazie niestety nie mam czasu do niej pojechać  🙁
[/quote]

Dopytam się co z nią. Znam kilka osób z Arabki i mogę się dowiedzieć.
Tzn to była klacz mojego kolegi, a poznałam wtedy parę osób, przypomnij mi się na priv najlepiej 😉
A co do klaczy to byłabym wdzięczna 🙂
ElMadziarra , byłoby super  😀 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się