prawko

trzymam mocno!  :kwiatek:
wiem co czujesz  😁
ja wyszłam z domu tak, by być tam akurat. czekałam 5 minut i myślałam, że zwariuję  😁
jeszcze raz : powodzenia!  💃
Nie zdałam przez...... KIERUNKOWSKAZY  🤔wirek:
Wiedziałam, że jeśli nie zdam, to przez nie - zapominam albo włączam za późno.
Otóż - nakazano zaparkować równolegle tyłem. Ja cała happy, bo to moje ulubione parkowanie. Zaparkowałam, mówi że niezaliczone, druga próba. Zaparkowałam jeszcze ładniej, ale mówi, że wynik negatywny.
Bo zapomniałam o kierunkowskazie dwa razy!

Trzeba mieć talent - ronda jeździć, skrzyżowania jeździć, a zapomnieć o kierunkowskazie  🤣
Ale cóż, wiem że wszystko bez zarzutu, tylko trzeba MYŚLEĆ.

Plus, że bardzo fajny egzaminator. Jeździłam potem jeszcze z 40min, a na sam koniec duużo mówił o tym kierunkowskazach, że trzeba wcześniej, że sygnalizujemy zamiar manewru, a nie już wykonanie, rozrysował wszystko itp  😉
kolebka zapisałaś się na kolejny ? 😉
najważniejsze, że instruktor Cię nie zniechęcił 😉 bo oni podobno potrafią nieraz dobić człowieka  😵
ja też się boję, że jak wyjadę na miasto to też przez jakąś głupotę nie zdam ... :P

no nic, to życzę dalej powodzenia  :kwiatek:
Jak już pisałam, Kolebka zdasz następnym razem. Pierwszy zawsze najgorszy. następnym razem nie zapomniasz o kierunkowskazach, gwarantuje Ci:P I zdasz😉

Cierp1enie a na placu na czym nie zdajesz? łuk? Jak jedziesz, na linie czy słupki?
Idę się w poniedziałek zapisać, bo dzisiaj jeszcze stajnię chciałam odwiedzić, a była mała kolejka...

Ech, cóż, bywa różnie. Kiedyś zdam  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2010 15:02
a ja mam za sobą pierwszą jazdę, właśnie wróciłam  😉 było super  😁 i bezcenny tekst instruktora: "nawet nie wiesz, ile to znaczy dla faceta, kiedy dziewczyna mówi, że pierwszy raz jej się podobał"  😁
smarcik haha  😂 już widzę, że szykuję Ci się taki instruktor jak ja miałam - mogłabym mieć jazdy do końca życia  😁
i już mi strasznie ich brakuje ... no, ale jak jeszcze raz nie zdam to chyba będę musiała mieć obowiązkowo jazdy dodatkowe  😁
🏇

12 kwietnia zaczyna się kurs, nirv w samochodzie  😁
Nirv powodzenia!  😎
i życzę Ci fajnego instruktora - to według mnie jest najważniejsze  😀
a mi zostaly dwie jazdy do konca! cos nie moge skonczyc kursu bo co chwila gdzies wyjezdzam 😁 😉 ale koncze w tym tyg i zapisuje sie na egz 🙂 !
pony   inspired by pony
28 marca 2010 14:54
hura hura hura ja mam jutro kolejny egzamin 💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2010 19:42
pony trzymamy kopytka! (ja i expo)
busch   Mad god's blessing.
28 marca 2010 21:05
Nirv powodzenia!  😎
i życzę Ci fajnego instruktora - to według mnie jest najważniejsze  😀


Jak się nie spodoba, to zawsze można zmienić - jeśli nie w ramach jednego ośrodka, to przepisać się innego 😉
Kaarina - łuk ( już 2 razy na tym oblałam ), a na kursie ani razu mi nie wyszło :/ ostatnio ok 3 cm miałam na linii :/zmierzył mi linijką

karolinaaa
- dziękuję za komentarz na temat Juli 🙂 ( jaki masz adres fb)? 
No ja jakoś teorię szybko się uczę... tylko ten łuk mnie przeraża
Co do wożenia córeczki to teraz się motywuję, bo nie będę jej musiała zostawiać u mamy mojej tylko zabierać do stajni 🙂 tylko prawko muszę zdać  🏇


kolebka
- nic się nie martw, jak nie teraz to za następnym razem  🏇


pony
- trzymam kciukasy ! do boju  😅
Cierpienie chcesz powiedzieć, że podczas kursu ani razu łuk nie wyszedł Ci poprawnie?
busch jasne 😉 napisałam tak, bo uważam, że od instruktora zależy to, czy polubimy jazdę i jak nam będzie to wychodziło 😉
więc też mi się wydaje, że jak nie pasuje to trzeba zmienić, żeby nie zrazić się do jazdy 😉

Cierp1eniea na linię nie można najechać ? w mojej książce, którą dostałam na kursie jest napisane,że ZA linię nie można przejechać ale można na nią wjechać 😉
(moj adres to 'savas' )

pony trzymam kciuki  :kwiatek:
pony   inspired by pony
28 marca 2010 23:15
dzieeeeeki Dziewczyny! :kwiatek: Do boju ponek, do boooooooju, stresior już jest ale.. wydaję się jakby mniejszy niż poprzednie!
Ja Wam tak na pocieszenie powiem, że Wam bardzo współczuje 😁 Tego stresu za nic nie chciałabym drugi raz przeżywać 👀 Ale życzę Wam stresu, tego mobilizującego, no i szczęścia do egzaminatorów- ludzi egzaminator to już 1/10 sukcesu 😁

Cierp1enie, ja jeszcze o 5 rano przed egzaminem łuk tłukłam, aż mi 10 razy pod rząd dobrze nie wyszedł. Spaliłabym się na egzaminie wiedząc, że mi coś nie wychodzi i pewnie bym oblała. Także ćwicz, ćwicz do skutku!
Na łuku nie wolno ani przejechać ani NAJECHAĆ na linię. I nie wolno dotknąć słupka albo tyczki.
Cierp1enie to nie dobrze, ze ani razu łuk Ci nie wyszedł? Jak instruktor mógł Cię wypuścic na egzamin wiedząc, że to CI nie wychodzi? Wykup sobie godzinkę i ćwicz do upadłego. To jest naprawdę proste. Mój instruktor miał akurat złą technikę uczenia i dlatego oblałam 1 egzamin. Do drugiego przygotowywał mnie chłopak. Wg mnie najlepiej jechać do przodu jak i do tyłu blisko prawej strony. Tak, zeby widzieć linię w prawym lusterku. Jeśli będziesz jechała zgodnie z nią z lewej napewno nie uderzysz w nic bo łuk jest naprawdę szeroki, a z prawej jadąc powoli zawsze mozesz sie uratować. Do tyłu przez tylną szybę nie trzeba patrzeć juz od samego początku, można dopiero jak wyrównasz samochód i jedziesz po prostej do "wyspy". Powodzenia!
Dokładnie, jak instruktorowi nie wstyd wypuścić kursanta, którego nie nauczył jazdy po łuku... oj chyba trzeba go zmienić  😀iabeł:
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
29 marca 2010 09:54
Hej😉
Ja tez sie zapisałam🙂Juz nawet 8h przejechane..hehe.
narazie jest stresujaco..te kierunki...podzielnosc uwagi!Matko! w co ja sie wkopalam  😀
hehehe
Najlepiej to mi wychodzi łuk 🙂z tego jestem dumna.
ale z tymi kierunkami to tez sie boje ze bedzie wpadka...instruktor ciagle mi przypomina"pamietaj, dwa razy zapomnisz i po sprawie" hehe...baa...łatwo mu powiedziec  🤣 🙄
Dokładnie, łuk najlepiej jechać blisko prawej strony - jak prawa będzie dobrze, to lewa na pewno też.

Jutro jadę po termin, dzisiaj umieram z powodu chorego pęcherza  🙇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2010 17:27
a ja coś wiem, a ja coś wiem! ale myślę, że ktoś tu się sam wkrótce pochwali  😉


kolebka zdrowiej szybko i śmigaj na egzamin!
pony   inspired by pony
29 marca 2010 18:10
Smart wiedział pierwszy, że..
pony ZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ 😀DDDDDDDDDDDDDDDDD
ha, pony czułam,że zdasz! GRATULACJE !  💃

kolebka zdrówka!
pony  😅
ale ulga jak sie juz do wordu wjeżdża prawda?😀
pony   inspired by pony
29 marca 2010 20:52
dzieki za wsparcie baby!
Kaarina, ja ostatnie zadanie miałam wykonać już po powrocie do Wordu więc ulgę poczułam jak wysiadłam z auta 🙂 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2010 21:05
no to pony kiedy mnie gdzieś zawieziesz? będzie lans  😎
pony   inspired by pony
29 marca 2010 21:45
Smarcik- poczekaj tylko jak odbiorę prawko🙂 Podjadę po Ciebie chomikiem😀
a jak Twoje jazdy?
pony  Gratuleeeejszyn, zazdroość ech  🤣  😅  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się