AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

majeczka,jedną Ci mogę dać;pa tak serio to drugiej jeszcze nie mam bo niestety pocałowałam klamkę:/
Uczelnia zgodziła się trochę dofinansować mój start,więc na 99% będę w Aromerze.Cały czas zastanawiam się czy jechać ujeżdżenie,ale może warto spróbować skoro jest okazja🙂
a czy ktoś z tu obecnych jedzie Akademickie Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2010 20:22
Ja może jednak wystartuję w tym Aromerze - strasznie mnie zaczęli w AZSie nakręcać, żebym pojechała, a rodzice nie próbowali wystawić za drzwi jak o tym usłyszeli 😉
Koniczka do mnie też dzisiaj z AZSu dzwonili namawiając na ten start. Ale niestety, chodź bardzo bym chciała to nie mogę 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2010 20:29
Czemu nie możesz? 🙁
Ja muszę znaleźć kogoś kto nakarmi moje zwierzątko(obiad),bo mam plan jeszcze między przejazdami na uczelnię na zajęcia jechać;p
Koniczka "małe" nieporozumienie ze sponsorami 🙁 Ale będę za to jako luzak 🙂
D&A ja mogę narakmić 🙂 Po świętach będę już wiedziała na 100% czy będę 🙂
O super🙂już zaczęłam się stresować ujeżdzeniem;p
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2010 21:02
D&A, jak będę to mogę nakramić 🙂 Poza tym w Aro jak się zostawi wiaderko z jedzeniem pod boksem to stajenny nakarmi jak będzie karmił konie pensjonatowe - tak przynajmniej to funkcjonowało w ten weekend 😉
Fajnie🙂czyli widzę,że jeden problem mam z głowy.
Koniczka - Ale zeby stajenny karmil to musisz stac w dobrej stajni 🙂 a z tego co wiem to w dobrej stalas :P
no w razie czego jak ktos przyjezdza z koniem to ja bede od 7.04 na miejscu 🙂 wiec moge dawac jesc kopytnym bez problemu 🙂
Na stronie:
http://www.amp.azs.pl/pliki/dokumenty/komunikaty/amp_jezdziectwo_program.pdf
Jest program AMP-ów.
Jak by ktoś nie pamiętał, jest to kopia z poprzedniego roku, jak widzę na oko.

Pozdrawiam
Bischa   TAFC Polska :)
06 kwietnia 2010 13:19
A czy jest tu ktoś z Torunia kto się wybiera na AMP w Bydgoszczy - jako widz , startujący  😉 Na PW zapraszam  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 kwietnia 2010 18:48
No to się zgłosiłam na Aromer. W piątek wieczorem przywozimy konie i będę się pewnie cały weekend tam kręcić 🙂
Koniczka,skoki też jedziesz? 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 kwietnia 2010 18:53
Ja nie, koleżanka, której końmi się zajmuję, jedzie na skoki. Ma swoją przyczepę i się zaofiarowała pojechać wcześniej i mi Groma zawieźć.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 kwietnia 2010 21:31
Listy na sobotę: http://www.aromer.pl/imprezy2010/04_10/wstępne_listy_startowe_100410v84_1600.pdf

Trochę mało ludu się zgłosiło, prawie sam Uniwerek 😉
majeczka   Galopem przez życie!
08 kwietnia 2010 21:46
Strasznie mało, ciekawe jaka frekwencja studentów skoczków;-)
Hej , ja też się wybieram ale na towarzysko treningowe.
Bo studentem już nie jestem niestety.
a ja chyba jednak wybieram sie na amp  😅  🏇
ktos sie juz zglosil ?  😉
Ja się zgłosiłam,narazie na same skoki.A Ty na co?
I to, i to , na razie nie wiem na ktorym pojade skoki, a na ktorym uj, ale oba zabieram 🙄
Jedz na siwym uj., +)
Siwy i ujezdzenie-bardzo śmieszne;p
Jak organizujesz transport?
ja miałam jechac niestety nie jade ale bedę robiłą za sekretarke na zawodach czyli bede wyniki zapisywac z tego co mówili masakra 😉
D&A polecialo pw  😉

kiwii
wyniki ujeżdżenia? to warto sie z tobą zakolegować, co?  😀iabeł:
Arimona nie wiem dokładnie ale pewnie też 😉 i wiesz na pewno jakos nam sie uda dogadac  😀iabeł:
ja sie wybieram na AMP do Bydgoszczy na skoki, ale pierwszy raz zamierzam startowac na ampach i nie wiem jak to jest z oplatami startowymi bo w propozycji poki co sa tylko koszty boksow i noclegow. Wie ktos jak to z tym jest ?

No i jeszcze sprobuje uderzyc do uczelni zeby chociaz czesciowo mnie dofinansowali...
avero_2 nie jestem pewna ale chyba w ogóle nie ma startowego czy wpisowego . Ale nie wiem na pewno i nie chciałabym Cie w błąd wprowadzic 🙂
avero_2 bo na AMPach nie ma startowego 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się