Bryczesy

Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 18:08
Dramka, pierwsza 😉
Pewnie, że pierwsza!
a mnie się bardziej druga podoba 😎
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
14 kwietnia 2010 18:39
też uważam, że druga.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 kwietnia 2010 19:15
Pierwsza 😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
14 kwietnia 2010 19:16
Dramka pierwsza jest nudna, bierz drugą!  🏇
Pierwsza boska 😍
Ale chciałaś wiosenną, więc chyba druga lepsza.
pierwsza cudna ^^
Dramka-Obie ładne, ale ja wybrałabym chyba drugą 🙂
😵 Pierwsza nudna według mnie. Może w kolejnej dostawie coś lepszego mi się trafi  🤬
2 bardzo ładna
Dramka-Ja ta drugą nawet rozważałam wcześniej sobie. Chyba możesz się skusić  😉
Ale druga też nie jest bardzo wesoła.

Najgorsze jest to że wszystkie swoje bryczesy musze przerabiać u krawcowej.  😤

Wybrałam drugą  💃 Dzięki  :kwiatek:
Ale druga też nie jest bardzo wesoła.

Najgorsze jest to że wszystkie swoje bryczesy musze przerabiać u krawcowej.  😤

Wybrałam drugą  💃 Dzięki  :kwiatek:


No to ci przynajmniej po nerach nie będzie wiało.

Ja mam ta pierwsza kurtke i oczywiście jest boska i cudna... ale wieje po plerach...
I teraz sama się przymieżam ponownie do jakiejś kurteczki wiatro ochronnej. Ale chyba się skuszę na nową Jacksona - bo taki piękny czerwony kolor jest. Tylko bym ją gdzieś chciła pomacać w realu... a nie wiem gdzie🙁
Mam jedną eui theme taką szara z jasno rózowymi dodatkami i ogólnie byłam zadowolona do pierwszego prania- strasznie się przyszmaciła.
Dramka nie iwem czy te bryczki, które wstawiłas to te, o które mi chodzi. jak dorwę w nich kumpele to jej zrobie fotke na dupsku jak je ma.
Pomocy..
jak sie nazywaja takie bryczesy dwukolorowe, co zmiana koloru następuję wzdłuż uda, na "połowie" uda ? Niewiem jak to wytłumaczyć..
Nie chodzi mi o zwykłe dwukolorowe - 1 kolor leju, a reszta drugi. Tylko takie gdzie kolor zmienia sie "na udzie" przez co wyglada udo szczupło  😀 Tych dwóch kolorów jest chyba po równo na spodniach, pod względem ilości.
Ktoś zrozumiał i wie o co mi chodzi ?  😎
z pikera to lugana kontrast, nie wiem czy inne firmy też takie robią
To chyba nie do końca to czego szukam...
tutaj głównie skupili sie na kontraście kolorystycznym między lejem a resztą materiału. Ale kolory idą normalnie jak w zwykłych bryczesach..
Hmmm chodzi ci o takie coś - http://www.allegro.pl/item991248754_damskie_bryczesy_passion_42_84.html  ? To jakaś nieznana firma, ale czy chodzi ci o taki układ kolorów?
Oj chyba tak  🤣  Ostatnio na re-volcie ktoś wklejał swoją fotkę, bodajże w skoku, w podobnych bryczesach ale wątku nie pamietam  😡
Szukam tych spodni szukam,ale bez nazwy tego "modelu" to ciężko... 😉
Dzieki  :kwiatek:
Ja jestem zakochana w bryczesach KL.Mam 3  pary 😡, jedne grafitowe , drugie czerwone i białe  super się noszą i układają 🙂 na początku nie bylam  na nie zdecydowana, bo nie przepadałam za bryczesami z krótkim lejem , ale jestem mega zadowolona z zakupu, tym bardziej , że była promocja 🙂



Powiem wam ze bryczesy ES od Dramki (Charlotte fun chyba :P) są moim numerem jeden!! W żadnych mi się tak dobrze nie jeździło od pierwszych minut 😀 i ten kolor  😜 😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 kwietnia 2010 20:41
xxagaxx Materiał milutki prawda.. 💃 mówiłam  😉 Nie są za duże? Na mnie były duże  🙁

Ja dzisiaj oddałam swoje Lugana w kratkę do krawcowej i okazuje się że są zupełnie z innego materiału niż te drugie lugana w kratkę  🤔

AVENTIA O takie chodzi?

Dramka ja grubsza od Ciebie jestem 😉 ale w pasie mogłyby być ciut mniejsze. No ale ciężko mi co dobrać jak pas mam nawet ok, za to uda i łydki meega wielkie. Straciłam nadzieję że się zmniejszą kiedyś, bo tłuszczyku to tam prawie nie ma tylko mięśnie... Ale to naprawdę jest juz doszukiwanie się czegoś w całości bo są śliczne 😀
Na mnie właśnie w udach były za luźne.  🙁

A pas maja obnizony dlatego teoretycznie juz większy w obwodzie. Niech Ci służą  :kwiatek:
Na mnie właśnie w udach były za luźne.  🙁

A pas maja obnizony dlatego teoretycznie juz większy w obwodzie. Niech Ci służą  :kwiatek:


Widzisz to jest i ich wada i zaleta.. mam jedne ES już chyba z 6 lat i wciąż nie chcę nadawać się na śmietnik  😵 więc te pewnie też będą na kilka ładnych lat :P
caroline   siwek złotogrzywek :)
19 kwietnia 2010 21:43
mon, wrzuć jakies fotki tych bryczesów na tobie 🙂 pliiis :kwiatek:
Nie wyobrażam tyle dać za bryczesy bez lej..

Nie chciałabym ich za darmo nawet.
caroline   siwek złotogrzywek :)
19 kwietnia 2010 22:47
Dramka, "bez lejów".
a po drugie - widać, ze nie miałaś ich w rękach 😉 ja niestety przepadłam - pikeur, es, i cała reszta - niestety są bez porównania z większością produktów KL
nie twierdze, ze wszystko jest bez porównania lepsze, ale miałam w rekach kilka produktów i wiem, ze pikeura raczej juz kupowac nie będę - jeśli mam przepłacać za jakość, to tylko KL jest warte tego przepłacania 🙂
Nasturcja_Renata - tak, aczkolwiek takie z Decathlonu mnie nie przekonują jakością  🙂
Dramka - Wyglądają bardzo fajnie  😀
Te z Decathlonu i te z linka Dramki, mają różny niby kształt ale obie fajne  😀  Ale co do jakości to wygrywają te drugie napewno .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się