konie małopolskie

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 20:53
Preciez tam jest napisane ze to jest angloarab a nie malopolak?
To nie jest polska strona, tam nie ma czegoś takiego jak małopolak 😉 po prostu angloarabian. Poza tym to nie jest papier, a internet. W papierze jest jasno i klarownie SP.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 21:36
yhy no wlasnie tez sie tak zastanawialam. Kiedys tez nie wiedzialam jaka jest roznica miedzy jednym a drugim z reszta nie ja jedna. Dlatego myslalam ze Ty moze tez.  😀
Co ciekawe, ostatnio był u nas kierownik związku i wręcz nakazał z tą klaczką sp jechać na championat  😂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 21:48
😁 No a co?
Jadymy, jadymy  🏇. Szkoda tylko, że sami paszport z sp nam wystawili  😁
Denerwujące to, bo do tej pory wszystko było ok. Matka klaczki też ma wpisane w papierach sp, choć wszystko w sumie ma młp, poza jednym Markizem (wlkp), dziadkiem jej. Właściciel nie kłócił się o poprawkę, bo źrebaki były wpisywane już jako młp. A tu proszę, wg nowych przepisów już wszystko teraz od niej będzie sp  🤔. W ramach wyrażenia radości z tego powodu, planujemy krycie jej holsztynem  😁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 kwietnia 2010 21:56
Ale ja akurat zaczynam watpic, czy tylko u nas w Pzhk sa tak niedoksztalceni idioci, czytajac to co piszesz. U mnie jest czarno na bialym ze rasa maloposka, a oni ze fajne sp.  😵 Dopiero po dluzszej dyskusji, cechujacej sie wzajemnym zrozumieniem.  😁 Wytlumaczylam kolegom o co chodzi i gdzie co jest napisane.  😵 A oni mi na to: no faktycznie, przeciez mowie....  🤔wirek:
nasze maluszki mlp po Jasny Poranek  😍

Milka od Melisa po manhattan i Miami od Miranda po Barok



Milka



i Desmin od Delia po Bajt

galopada Milka jest przecudna  😜
Milka piekna  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
28 kwietnia 2010 15:31
kilka str wcześniej wspominany Askardi po Emetyt w swoim debiucie w N klasie w regionalkach, wcześniej wygrał P, w N miał jedną zrzutkę

Był ktoś dziś w Białce? Jak te ogierzynki?
kilka str wcześniej wspominany Askardi po Emetyt w swoim debiucie w N klasie w regionalkach, wcześniej wygrał P, w N miał jedną zrzutkę




Masz moze wiecej jego zdjec?  😍 Slyszalam, ze dosc podobny do mojego ''malenstwa''..nawet z charrrakteru  🤣 ..co mnie nawet nie dziwi, bo maja wypisz wymaluj ten sam inbreed.
Bede wdzieczna za kilka fotek  :kwiatek:
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 kwietnia 2010 14:39
mam kilka fotek, z różnych dni, czasem wpadam na trening i coś popstrykam, ale pozostałe raczej słabej jakości.. najlepiej przyjechać do Krakusa na zawody i na żywo podziwiać 🙂 Askardi jest bardzo fajny, ognisty koń,  Oregonek też robi dużo swojego w jego genach  😉
W takim razie musze sie koniecznie wybrac..nie bylam pewna czy stoi u Szarych czy w Krakusie, bo rozne wiesci kraza  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 kwietnia 2010 20:20
🤣 nie no pierwsze słyszę żeby Artek kiedyś miał trzymać konia u Szarych.. od 96 roku startuje w barwach Krausa i stacjonuje w Krakusie.. co też ludzie nie powymyślają.. szkoda gadać  😉
galopada_   małoPolskie ;)
04 maja 2010 12:15
Jafar młp ( Jurata po Przedświt XIII-4 / Barnaba po Emir)

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
04 maja 2010 12:53
Tez masz tam przedswita? W rodowodzie.  😜 Cudny konik.  😀
WOW 😍
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2010 07:42
ano przedswit tylko po uszach nie widać bo malutkie strasznie  😁

rodowód mojego:

http://www.allbreedpedigree.com/dzamal2

i wyżej wstawionego Jafara

http://www.allbreedpedigree.com/jafar7
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 maja 2010 07:48
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg577574#msg577574 date=1273128133]
ano przedswit tylko po uszach nie widać bo malutkie strasznie  😁[/quote]
I się ciesz! Bo ja Przedświta w papierze Kulesława przeklinać będę za każdym razem nauszniki kupując...  👿
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 maja 2010 07:55
To ja pokaze mojego, po Jung po Dresk od Debora po Bromir.





Wiem ze ta linia kojarzona jest z duzymi uszami.  😁 Nie wiem czy moj ma wielkie.  😁 Nawet nie wiem jak wyglada Jung albo Dresk.  🙁 Albo Debora.  🙄
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2010 08:34
Alvika ale ja uwielbiam te uszy!  😍 mtka młodego ma taaaaaakie helikoptery a moj jakies mikruski wygięte do srodka  🤔wirek:
Czy ma ktoś może zdjęcie ogiera Galman po Larysz od Globulina po Judex ?  :kwiatek:
Adrianna, czy on jest po klikowskim Jungu? porządny ogier 🙂 u mnie w stajni stoi Junga, też po Jungu właśnie 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 maja 2010 14:46
Miss Take Tak po tym wlasnie Jungu!!!  😀
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg577613#msg577613 date=1273131273]
Alvika ale ja uwielbiam te uszy!  😍 mtka młodego ma taaaaaakie helikoptery a moj jakies mikruski wygięte do srodka  🤔wirek:
[/quote]
To Emirowe uszy 😉 Moja Emirka ma takie, że jak je mocno nastawi to jej się do środka zawijają  😜
To jest tatuś mojego:
http://www.allbreedpedigree.com/elf21  - Jest nawet fotka  🏇
A z mamusią to wygląda to tak - Bazia po Bromir / Barwa.
Barwa czyli mamusia mamy mojego Kaszmirka  😜 ma same NN w pochodzeniu, jest zapisana jako typ szlachetny. Szkoda że nie mam żadnego zdjęcia Bazi.

Dla przypomnienia mój Kaszmir :
😉
Zdaje się, że idzie pokrojem w kwadrat jak tatuś  💘 👀 a może ja już bredzę  😜

adrianna32  jak się Twój łobuz w ogóle nazywa bo nie pamiętam  😡 ?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 maja 2010 18:24
Z rodowodu Dobromil. Po Jung po Dresk od Debora.  😀
Troche mnie tu nie bylo..a w miedzyczasie moja mala troche urosla  😀
Dla fanow malopolakow link do galerii [[a]]http://s566.photobucket.com/albums/ss107/black_mamba1926/KIARA%2010%20MIESIECY/[[a]]
Moja mala ma juz niecale 11 miesiecy  😅  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się