Stajnie w Warszawie i okolicach

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 kwietnia 2010 18:55
W Krakowianach ostatnio była koleżanka i mówiła, że nieciekawie to wygląda.
Koniczka, jakieś konkrety?... bo ja do tej pory słyszałam same ochy i achy...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 kwietnia 2010 19:13
Konkretów nie znam, możesz podpytać Magdalenę Ka jeśli Cię interesują 😉 Ja się nie dopytywałam.
Arimona tego mi nie musisz mowic, znam Warke bardzo, ale to bardzo dobrze  😁 Coraz bardziej zastanawiam sie nad tym dojazdem metrem.W sumie auto mi w wawie zupelnie niepotrzebne,wiec moze stac sobie na parkingu,wiec wtedy moglabym dojezdzac metrem do parkingu i z parkingu do stajni, nastepnie ze stajni na parking i metrem do mieszkania  😜
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 kwietnia 2010 23:00
jak wygląda sprawa stajni do których jest łatwy dojazd z ursynowa (stokłosy)? pomińmy wolicę. byłam już też w podolszynie.
chodzi mi o ogólne informacje. co. gdzie. jak. i najlepiej orientacyjna cena 😉

w temacie warki: czy jest możliwość dojazdu z kabat bez samochodu?
sei, skorzystaj z wyszukiwarki a potem pytaj o konkrety.
http://re-volta.pl/stajnie/
sei z kabat to nie, ale z centralnego ciapagiem i potem przez pola😀😉
Cieciorka  Jeśli Kiełpin koło Łomianek i chodzi o Sadową koło Dziekanowa, to po prostu musisz w Dziekanowie przeciąć trasę Gdańską jadąc ulicą Turystyczną. Turystyczna to jest ta przy Witek's Centrum, na której są światła.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2010 15:56
nastepnie ze stajni na parking i metrem do mieszkania

samochód nie może na parkingu przy metrze Park & Ride stać w nocy. Parking jest zamknięty w godzinach późnonocnych a maruderzy są karani zdaje się 100 zł karami.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 kwietnia 2010 16:39
nastepnie ze stajni na parking i metrem do mieszkania

samochód nie może na parkingu przy metrze Park & Ride stać w nocy. Parking jest zamknięty w godzinach późnonocnych a maruderzy są karani zdaje się 100 zł karami.
z tego co wiem, to 200 metrów od końcowej stacji metra (Kabaty) jest Tesco 24h  7/7 dni w tygodniu z bardzo dużym parkingiem 😉
Pytam z sentymentu (w końcu jestem z Warszawy 😉 ): Co się dzieje obecnie z Kozielską i na Kozielskiej?  ❓
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2010 18:45
A co ma się dziać z Kozielską - jest i na pewno będzie.  Oprócz tego że wojsko czyli Szwadron RP zaznacza od dłuższego czasu że obiekt jest ich poprzez zajęcie części dużej stajni i szatni - to wszystko w zasadzie bez większych zmian.
Pytam bo ostatnim razem widziałam Kozielską w (chyba) 2003 roku, wtedy była w stanie: opłakanym. Ostatnio spoglądam na stronę, wszystko wygląda "jakby" po remoncie, a nikt z re-voltowiczów, zdaje się, nie stoi tam z koniem, przynajmniej nie doczytałam. Więc się zaczęłam zastanawiać czy to przypadek czy też się "nie da". 😉  ❓
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2010 19:19
stoją, ale się nie udzielają za bardzo na forum. Ja stałam do maja 2009. Stać da się  czemu by nie.

Rzeczywiście od 2003 zmieniło się sporo. Na pewno większy porządek jest, ale też i o wiele więcej koni jest.
Czyli, jednym słowem, przybyło boksów? I, w, odróżnieniu do lat poprzednich, stać tam można bo warunki przyzwoite?  I, wogóle, czyja jest teraz Kozielska?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2010 19:38
tak, przybyło boksów. Kozielska była i jest wojska - tzn. sam grunt jest Skarbu Państwa oddany w latach 60-tych w użytkowanie Wojsku Polskiemu które to wojsko zagospodarowało teren tworząc istniejącą po dziś dzień infrastrukturę.

Obiektem zarządza Stow. Legia-Kozielska choć jak wspomniałam wcześniej wojsko coraz silniej zaznacza swoją obecność na bądź co bądź swoim obiekcie.
Eh, to fajnie, że jest z Kozielską "dobrze", bo szkoda mi wszystkich klubów, stad i stadnin, które jako "relikt PRL'u" zostały zlikwidowane. Przykro patrzeć, np. na hipodrom w Sopocie, albo przykro słuchać, że zamykają Kadyny. Dzięki, ElaPe za info.  :kwiatek:
[quote author=Ktoś link=topic=46.msg557990#msg557990 date=1271518754]
nastepnie ze stajni na parking i metrem do mieszkania

samochód nie może na parkingu przy metrze Park & Ride stać w nocy. Parking jest zamknięty w godzinach późnonocnych a maruderzy są karani zdaje się 100 zł karami.
z tego co wiem, to 200 metrów od końcowej stacji metra (Kabaty) jest Tesco 24h  7/7 dni w tygodniu z bardzo dużym parkingiem 😉
[/quote]

Przy metrze kabaty nie ma parkingu - p&r ale, jak słusznie pisze Ktoś, jest Tesco z ogromnym parkingiem przy samym metrze. Można też parkować na osiedlowych miejscach parkingowych. Problemów napewno nie będzie.
cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2010 20:57
Small Bridge, masz rację, dzięki.


http://re-volta.pl/stajnie/popraw/klub_jezdziecki_corleando_land
potrzebuję informacji o tej stajni, bardzo proszę o kontakt na pw :kwiatek:
Znajoma poszukuje stajni w okolicach Łomianek, Czosnowa itp.  do nauki jazdy. Chodzi o zupełne początki ( nigdy nie jeździła) ale chciałaby jakoś sensownie się za to zabrać. Ja zupełnie nie wiem w której z tamtejszych stajni prowadzą rekreację, możecie coś polecić?
cieciorka , próbuję wysłać pw, ale niemogę, więc może Ty spróbuj do mnie. Ja w Corleando-Land trzymam konia już kilka lat i jestem mega zadowolona.
salto ta godzina z Warki do Wawy to poza szczytem na pewno, ale zajęcia na AM też sa pewnie w różnych godzinach. A jeśli się okaże, że nie wyrabiasz z dojazdami, to najwyżej przeniesiesz konie i siebie. Warto spróbować.
Libella, z tego co wiem to Sawanka jest polecana...
Ha, moi drodzy, Warka odpadla z wszelkich planow. Z przyczyn roznych, teraz juz nie mam na szczescie tego dylematu. Mam juz nawet 2 pomysly gdzie by wstawic konia,ale to wszystko sie okaze za jakis czas.Niemniej bardzo,bardzo dziekuje wszystkim za pomoc i zainteresowanie! :kwiatek: :kwiatek:

[center] Ogłoszenie.
Jeszcze raz i będzie wypowiedź moderowana.
[/center]
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 kwietnia 2010 14:09
Kastylia juz któryś raz wrzucasz do tego wątku ogłoszenie i za każdym razem musi interweniować moderator  🤬
przeczytaj regulamin i naucz się, że mamy specjalny wątek ogłoszeniowy!
Ktore osrodki, poza Aromerem i Legia, dysponuja 2 halami ?
Warka jeszcze.


Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 kwietnia 2010 18:14
i chyba Aldragho 🙂
Chojnów też.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się