KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Matrx gratuluję i czekam na foty i sprawozdanie🙂
fotki wstawię jak najszybciej ale narazie czekam aż ludzie mi je powysyłają i powypalają,
za trzy tygodnie jest kolejny turniej tym razem na zamku w kożuchowie ( okolice nowej soli) mam nadzieje że kobyły dadzą rade i tym razem 🙂 i będę mogła znów popuchnąć sobie chociaż trochę 🙂
ja też troszkę popuchnę 🙂
Dwie pierwsze fotki są z grudnia, kolejne dwie z dzisiaj. Wprawdzie mamy jeszcze za słabe mięśnie plecków, ale i tak panna bardzo się poprawiła 😀

Ja też się pochwale  🏇

Mój koń rok temu.


I teraz.






👀
Brawo!  😅
A ja popuchnę bo dziś z Maksymilianem byliśmy pierwszy raz razem w terenie i było czadowo! Mam super konia  😍
Aroid,
mozesz napisac rodzicow Twojego Rudzielca?🙂 przypomina mi jednego takiego..
Mamą jest wielkopolka Patna, a ojcem arab Equin  👀 Jak kojarzysz któregoś to daj znać  :kwiatek:
Trochę puchnę, z siebie i z konia.. 🤣 Ona serio tak skakała..

Edit:rozmiar zdjęć 🤦
Aroid, agniecha930   - świetnie 🙂😉 są powody do puchnięcia 🙂
A ja sobie popuchnę, co mi tam. Ciężka praca się opłaca! W jakieś dwa miesiące udało mi się chyba dość znacznie poprawić fizyczność tego konia. Jeszcze trochę i będzie maszyna 😁

🤔zczeka:  🤔zczeka:  🤔zczeka:

wiem nieprzepisowy post

ale naprawdę :  👍
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
09 maja 2010 18:14
rewir  🙇 gratuluje zeby moje tak sie zmienily to bylby wielki sukces)))
deborah, piekna zmiana! kon nie do poznania sie robi  😀

agniecha super!  🙇
[quote author=avero_2 link=topic=4050.msg581318#msg581318 date=1273431920]
deborah, piekna zmiana! kon nie do poznania sie robi  😀
[/quote] tak dla wyjaśnienia - my nie mamy rozdwojenia osobowości, jesteśmy dwiema suwerennymi osobami. deb nic nie napisała w tym wątku 😉
korsik, jeśli to do mnie, to fenkjuuu :kwiatek:
salucha, to jest współpracujący i chętny koń, z takimi przyjemniej się pracuje. Dziękuję bardzo! : )
Rewir, jak bronisz terytorium  😂 Przecież to normalne, że ludzie będą gratulować też Deb,w końcu to jej koń a nie twój - nic nie poradzisz 🙂
Aroid - A ja znam i Diorę i jej rodziców. No no troche się zmieniła, ale chyba masz troche za mocną łapke co? 😉
Dzionka, niech sobie gratulują, to bardzo miłe przecież. Bronię terytorium? Może nie wyolbrzymiajmy. Dziwne po prostu, że komentuje się zdjęcia, które wrzucam zwracając się do użytkownika, którego nie było w tym wątku.

Dawaj deb tutaj się pokaż, żeby można było Twoj nick wpisywać w wypowiedzi 😎
Aroid - A ja znam i Diorę i jej rodziców. No no troche się zmieniła, ale chyba masz troche za mocną łapke co? 😉


Oo naprawdę ? Ja jestem bardzo ciekawa jej ojca  :kwiatek:

Za mocną, czy ja wiem ? Rok temu rzeczywiście miałam taki problem, ale to było spowodowane " ratowaniem się " przed jej pędzeniem.

Teraz mam wręcz, aż luźną  😁 I pod każdą inną osobą Diora chodzi z otwartym pyskiem. Jest niesamowicie delikatna  💃
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2010 21:07
rewir, ładny avatar 😉 tylko coś skarpetki nie halo 😉na innych nogach chyba są 😉
rewir, zgłaszam nadużycie! 🤔
Pełen szacunek!  👍
Rewir jeszcze raz pełen szacunek dla Ciebie i koniny😉 👍
Rewir, heh wybacz, ale fotki pojawily sie tez w ZNK i z automatu napisalam do Deborah  😁
rewir, ogromne BRAWO 👍 Z padokowego wymoczka do ciachowego konia w takim czasie, super 🙂
rewir, Noo, na serio masz powód do puchnięcia!  👍
Mój ukochany Rudolfik (Full Pleasure oficjalnie) zakupiony przeze mnie w wieku 2,5 roku właśnie wrócił z zawodów gdzie na 4 parkury wszystkie pokonał bez błędów i jeszcze w swojej pierwszej N klasie zajął 3 miejsce  😍
katka, pięknie 🙂 dostaniemy zdjęcia? 😉
zdjec nie mam ale filmik wrzuce 😉
Sankaritarina, Czerpakowa, m0niSka, quantanamera,  ojeeej, dzięki wielkie 😜 oszaleję od takiej ilości pochwał. Oczywiście proces robienia z niego pakera się nie zakończył, niedługo w kadr się nie będzie mieścił [nooo, albo przynajmniej ja na to po prostu liczę 😉 ]

avero_2 jasne, nie ma sprawy :kwiatek:

katka gratulacje! To sie nazywa dopiero udane zawody! Ile ma lat?
6 🙂 i to jedyny z moich koni ktory "tak szybko" doszedl to takiego poziomu w takim wieku. nigdy sie nie spiesze i zawsze sa moooooocno opoznione 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się