Sesja/Studia i t d ;)

kasska dasz rade :* i skonczy sie pozytywnie


ps. studia nie są dla mądrych ale dla wytrwałych 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 maja 2010 11:59
Ja za 3 tygodnie mam zaliczenie warunku. W końcu z gościem ustaliłam termin i zdaję wtedy kiedy on ma dyżur na studiach zaocznych 😵

Praca na religioznawstwo napisana w 3/4. brakuje jeszcze zakończenia i  bibliografii.
Została do napisania praca z prawa i z Rosji współczesnej...

Już nie wspomnę o masie zaliczeń i egzaminów... 😵
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
18 maja 2010 12:14
Trzymajcie sie tam wszystkie!  😅 😅 😅 dacie rade!  😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 maja 2010 12:14
kasska
Będzie dobrze! Musi się udać 😉


Ja dziś zaliczyłam referat na 5, tym samym ćwiczenia i wykłady z menadżera w organizacji nastawionej na sukces zaliczone 😀
Jutro mam ostatnie zaliczenie - z reform w administracji, mam nadzieję, że się uda i pozostanie mi tylko zebranie wszystkich wpisów, obiegówek itd.
Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem nawet skąd powinnam mieć wpisy, ale o to będę się martwiła w przyszłym tygodniu 😉
Właśnie skończyłam pisać jedną pracę. Jeszcze przed wydrukowaniem przejrzę to. Teraz tylko nauka na koło mi została. To jakaś masakra, ale w książkach nic nie ma z tego co nam babeczka podała! ...  😵
Kurde oblałam;/ mam przyjść za tydzień... gdyby nie to, że robię to awansem to miałabym upragnione 3 w kieszeni, a tak to "mam jeszcze czas się nauczyć";/ Zaczyna się sypać cały yntelygentny plan na sesje.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 maja 2010 20:24
szam
To tylko jedno niepowodzenie, uszy do góry i działaj dalej 😉


A ja zaczynam panikować. Siedzę już trzeci dzień nad tymi cholernymi reformami i kompletnie nic nie zostaje mi w głowie 😵
Nie mam pojęcia jak jutro napiszę to kolokwium, chyba będzie mi potrzebny cud 🙄
A ja mam w czwartek egzamin z ang na poziomie C1.
Lektorka mówiła zawsze, że to jest mniej więcej CAE. A jak ja patrzę na test próbny, to to jest takie między CAE a CPE  🤔 i teraz ja już nie jestem taka pewna, że zdam...
Zdawał ktoś ang na C1? Wie ktoś może, jakie są progi zaliczeniowe w ogóle?
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
19 maja 2010 01:23
Pauli - moze podczas pisania sie pojawi z powrotem.

trzymajcie sie dziewczyny  😅 szam, uszy do gory, pozniej bedzie z gorki!  😅
Życzę wszystkim powodzenia i przede wszystkim mobilizacji!!

U mnie dzisiaj znowu odwołane zajęcia. Fajnie  🤔 Później wszystkie zaliczenia będą na raz, na szybko, bo czasu będzie brakować.
asds   Life goes on...
19 maja 2010 14:35
A ja mam w czwartek egzamin z ang na poziomie C1.
Lektorka mówiła zawsze, że to jest mniej więcej CAE. A jak ja patrzę na test próbny, to to jest takie między CAE a CPE  🤔 i teraz ja już nie jestem taka pewna, że zdam...
Zdawał ktoś ang na C1? Wie ktoś może, jakie są progi zaliczeniowe w ogóle?


C1 i CAE...ja bym powiedziała że C1 do CAE to jeszcze daleko....C2 tak, ale C1 nie sądze żeby wystarczał...no ale też zalezy jaką kto miał szkołę inglisza  🥂
ide dzisiaj zdawac handel o 18.30... Na szczescie jesli dzisiaj sie nie uda to moge jeszcze 5 razy podejsc do tego egzaminu (ostateczny termin 1czerwca 😀 )
a ja zdałam poprawke z immunologii ..omg jaka to jest ulga !!! inaczej by sie to ciągneło za mna do konca sesji a tak  z głowy 😅 ,

nie odpocznę sobie jednak za długo , bo za dwa tyg kolejne koło z immunów , któego poprostu nie moge oblać bo zawali mmi to cała sesje ...

Generalnie zaczyna się gorący okres przedsesyjny. Na szczescie zaliczyłam wczoraj etykę lek-wet więc powoli do przodu .
Zdany mam też przedtermin z wirusów , i jesli zdam koło z bakterii też mi będzie przyslugiwał taki.  Poza tym przede mna jeszcze oprócz wspomnianych , koło z fizjo, topograficznej , koło epidemiologii i egzaminy : angielski , żywienie, fizjo , immuny  .

Także , tyłek będzie bolał od siedzenia przez najlbliższy , ostatni ( !!!) miesiac nauki  😎
Ulżyło mi częściowo;] zaliczyłam zakazy, uzbierałam te wszystkie koszmarne punkciki (których nie mogłam za chiny uzbierać w zeszłym roku) i jest do przodu;]
Jeszcze tylko w poniedziałek zaliczenie z interny (oby tym razem teścik okazał się być dla studentów a nie doktorantów z hematologii i onkologii), we wtorek znowu adminy (ale mam już super wybajerowane notatki, więc tym razem nie będzie niedomówień) a potem mogę tylko siedzieć nad cała interną do egzaminu i finisz;] Kurcze tak chciałabym mieć wakacje w wakacje a nie pół sierpnia zapitalać do poprawek...
btw. w aferze ankietowej sporo wykładowców stanęło po naszej stronie i przyszło na spotkanie z dziekanem. Niby było miło, ale nadal nie do końca wiadomo co oni sobie tam myślą.

Belcia etyka lek- wet to jeden z tych przedmiotów które wspominam najmilej z tzw zapychaczy
archeo   Bo warto :D
19 maja 2010 15:22
Jolaa powodzenia  🙂

Ja dziś potwierdziłam termin obrony. Jak dobrze pódzie to po 9 czerwca bede mogła tytułować się magistrem.

Zyczę wszystkim powodzenia w trakcie egzaminów i zaliczeń
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
19 maja 2010 16:57
Belcia, szam - gratulacje !  😅
Kaprioleczka- dziękować;] oby reszta poszła jeszcze lepiej;]
[quote author=szepcik link=topic=518.msg591064#msg591064 date=1274211251]
A ja mam w czwartek egzamin z ang na poziomie C1.
Lektorka mówiła zawsze, że to jest mniej więcej CAE. A jak ja patrzę na test próbny, to to jest takie między CAE a CPE  🤔 i teraz ja już nie jestem taka pewna, że zdam...
Zdawał ktoś ang na C1? Wie ktoś może, jakie są progi zaliczeniowe w ogóle?


C1 i CAE...ja bym powiedziała że C1 do CAE to jeszcze daleko....C2 tak, ale C1 nie sądze żeby wystarczał...no ale też zalezy jaką kto miał szkołę inglisza  🥂
[/quote]

chodziło mi tylko o porównanie poziomów  😎 ten certyfikat muszę zrobić, bo stwierdziłam, że lektorat na uczelni to zbyt duża strata czasu  😎 więc zaliczam go teraz eksternistycznie
trochę się przestraszyłam próbnym testem, ale może specjalnie jest on taki trudny  😎
archeo dzięki 🙂! super że tak szybko się bronisz, sporo moich znajomych przekłada na wrzesień.

egzamin był super, pan dr powiedział że pokazałam mega klasę 🙂 uwielbiam go!
jeszcze tylko prawo pracy i zakończę ostatnią sesję letnią  😅
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2010 21:05
dzisiaj miałam ostatni egzamin  🥂 chyba najtrudniejszy ever, bo z International Sale of Goods. ale myśle, ze zdałam.
teraz się pakuję, jadę na lotnisko i czeka mnie weekend opijania w Warszawie. a potem znowu do uk, żeby wypocząc i ogarnąć tutejsze sprawy.
asds   Life goes on...
19 maja 2010 21:24
[quote author=asds link=topic=518.msg591748#msg591748 date=1274276148]
[quote author=szepcik link=topic=518.msg591064#msg591064 date=1274211251]
A ja mam w czwartek egzamin z ang na poziomie C1.
Lektorka mówiła zawsze, że to jest mniej więcej CAE. A jak ja patrzę na test próbny, to to jest takie między CAE a CPE  🤔 i teraz ja już nie jestem taka pewna, że zdam...
Zdawał ktoś ang na C1? Wie ktoś może, jakie są progi zaliczeniowe w ogóle?


C1 i CAE...ja bym powiedziała że C1 do CAE to jeszcze daleko....C2 tak, ale C1 nie sądze żeby wystarczał...no ale też zalezy jaką kto miał szkołę inglisza  🥂
[/quote]

chodziło mi tylko o porównanie poziomów  😎 ten certyfikat muszę zrobić, bo stwierdziłam, że lektorat na uczelni to zbyt duża strata czasu  😎 więc zaliczam go teraz eksternistycznie
trochę się przestraszyłam próbnym testem, ale może specjalnie jest on taki trudny  😎
[/quote]


Mi szczególnie zapadła część z listeningu - Historia ewolucji stylów  i wiązania krawata w Anglii 🙂
Ale przecież na tych egzaminach nie ma listeningu... tych na b1,b2,c1 i tak dalej  🤔
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
20 maja 2010 03:57
Edytka - BOMBA!  😅
archeo   Bo warto :D
20 maja 2010 08:59
Edytka, Jolaa gratulacje  😅

Jolaa w pewnym momencie też myślałam o przeciągnięciu do września z uwagi na chroniczny brak czasu na cokolwiek, ale jak pomyslałam o kolejnych kilku miesiącach nauki to jakoś zebrałam się w sobie i wygospodrowałam po godzinę, dwie dziennie.

Niestety obawiam się, że moje plany zakończenia edukacji wezmą w łeb i w październiku zawitam w wątku z jakimiś podyplomówkami
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 maja 2010 09:47
A ja nie zaliczyłam ruskiego 🙁
Stres zrobił swoje, pomieszały mi się literki, głupie farmazony powypisywałam 🙁
Poprawa za 2 tygodnie, 10 czerwca 🙁
Ja nie poszłam dziś na mój angielski - dojazd na maksa utrudniony, a na stronie pojawiło się info, że jak ktoś nie da rady, to może podejść w innym terminie bez problemów. Ale moja matka musiała się z tego powodu na mnie wydrzeć rano  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 maja 2010 10:12
szepcik, Dlatego ja nie mówię o sprawdzianach dopóki nie zdam na wynik pozytywny. Ale rozumiem, ze angielski, to co innego niż takie kolokwia.
U mnie też gadanie jest jak czegoś nie zdam. Nie mogą moi zrozumieć, ze poprawy są dla ludzi i może się podwinąć noga na materiale. No ale oni wiedzą lepiej :/
Moja matka też wie najlepiej, mimo, że sama nie studiowała  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 maja 2010 10:17
No ba, i jeszcze ten ton rzeczoznawcy jakby co najmniej doktora mieli 😁
Averis   Czarny charakter
20 maja 2010 21:35
Gratuluję zwycięzcom, a za walczących trzymam kciuki :kwiatek:
Ja jestem z siebie ogromnie dumna. Daję radę pracować na 3/4 etatu i spokojnie przygotowywać się do sesji +zapisać się do tych egzaminatorów, do których chciałam+ załatwić wszystko związane z transportem i nową stajnią Karsona. Nie jest to jakiż niesamowity wyczyn, ale gdy widzę siebie sprzed miesiąca, to puchnę z dumy. Nie sądziłam, ze mam w sobie tyle samozaparcia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się